Your Cart

نحوه ارسال

روش ارسال کالا

مشتریان محترم در زمان ثبت سفارش، باید روش ارسال درخواستی خود را انتخاب نمایند. روش های ارسال انتخابی برای مشتریان تهران و شهرستان متفاوت می باشد.

در کلیه روش های ارسالی کلیه کالاها به گونه ای بسته بندی می گردند تا از آسیب دیدگی کالا جلوگیری شود، خصوصا در کالاهای شکستنی مانند ال سی دی و تاچ بسته بندی بسیار با دقت انجام می شود. با این وجود لازم است مشتریان محترم هنگام تحویل گرفتن کالای خود قبل از امضای رسید تحویل کالا، حتما کالای دریافتی را از لحاظ صحت فیزیکی و عدم شکستی کاملا چک نمایند؛ چرا که اداره پست و تمامی شرکتهای باربری که مجموعه افق با ایشان همکاری می کند، کالاهای ارسالی را بیمه می نمایند.

روش های مختلف ارسال در شهر تهران

ارسال با پیک

برای مشتریان تهران ارسال با پیک سریعترین روش می باشد. مامور پیک موظف است کالاهای مشتریان را صحیح و سالم تحویل ایشان نمایند و لازم است مشتریان قبل ازتحویل گرفتن و امضای رسید کالا آن را از لحاظ شکستگی و سلامت فیزیکی کاملا چک نمایند. دقت نمایید که این روش شامل حومه تهران نیست.

تحویل حضوری

برخی از مشتریان محترم تمایل به دریافت حضوری کالای خود دارند. کامپیوتر افق این امکان را برای این دسته ازمشتریان محترم فراهم آورده است که کالای خود را از فروشگاه افق تحویل بگیرند. لازم به ذکر است همکارانی که خود پیک جهت جمع آوری کالا دارند نیز باید این روش را انتخاب نمایند.

ارسال با پست

ارسال با پست عموما توسط مشتریان شهرستان انتخاب می گردد اما مشتریان تهرانی نیز چنانچه تمایل داشته باشند میتوانند ارسال با پست پیشتاز یا سفارشی را انتخاب نمایند، که تفاوت این دو نوع پست در مدت زمان ارسال کالا می باشد. مشتریان محترم حتما دقت داشته باشند که باجه های پست، LCD و LED را تحویل نمی گیرند و این روش ارسال چنانچه LCD یا LED خریداری نموده باشید از انتخاب های شما حذف خواهد شد.

روش های مختلف ارسال برای شهرستان

ارسال با تیپاکس، چاپار، TPX و TPG

تیپاکس، چاپار، تی پی اکس و تی پی جی از شرکت های ارسال معتبر و سریع پست کالا از مبدا تا مقصد می باشند. این شرکتها در شهرهای مختلف ایران دارای شعبه می باشند. پس از تحویل گیری کالا در شهرتهران آن را به شعب شهرستان ارسال و سپس تا درب منزل و یا محل کار مشتری ارسال مینمایند. همچنین این شرکتها کالای مشتریان را بیمه می نمایند و مشتریان و همکاران حتما کالای خود را قبل از تحویل چک نمایند و از صحت کالا اطمینان حاصل نمایند. در زمان انتخاب این روش حتما دقت نمایید که شهر شما دارای شعب تیپاکس ، چاپار، TPX و یا TPG باشد که میتوانید جهت مشاهده شعبه های این چهار شرکت از لینک های زیر استفاده کنید.

شعب تیپاکس

شعب چاپار

شعب TPG

ارسال پست سفارشی

ارسال با پست سفارشی، مقرون به صرفه ترین روش ارسال برای مشتریان شهرستان می باشد. عموما ارسال با این روش تا درب منزل یا محل کار مشتری 3 تا 6 روز طول می کشد. مشتریان محترم حتما توجه داشته باشند باجه های پست LCD و LED را تحویل نمی گیرند. چنانچه ارسال کالای شما با پست باشد جهت پیگیری وضعیت مرسوله خود در هر زمان می توانید به سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست مراجعه و شماره مرسوله خود را وارد نمایید.

پست پیشتاز

ارسال با پست پیشتاز، سریعتر ازپست سفارشی می باشد و در شهرهایی که تیپاکس و چاپار ندارند سریعترین روش خواهد بود. این روش ارسال تا درب منزل یا محل کار مشتری معمولا بین 1 تا 2 روز طول میکشد همانگونه که در بند قبل گفته شد اداره پست از تحویل گرفتن LCD و LED خودداری می نمایند و این گزینه نیز در صورتی که در سبد خرید شما LCD یا LED باشد از انتخاب های شما حذف خواهد شد.

ارسال با ترمینال

این روش ارسال عموما توسط همکاران محترم انتخاب می شود. زمانی که حجم و وزن کالاهای خریداری شده زیاد باشد ارسال با ترمینال یا باربری مقرون به صرفه ترین روش است. چنانچه نوع ترمینال برای شما مهم است حتما در توضیحات سفارش خود نام ترمینال و شماره تماس آن را وارد نمایند. چنانچه سفارش خود را قبل از ساعت 14 ثبت نموده باشید سفارش شما انتهای همان روز تحویل ترمینال مربوطه خواهد شد و در کمتر از 24 ساعت به شهر مقصد خواهد رسید. هزینه ای که در این روش پرداخت می نمایید هزینه ارسال تا ترمینال می باشد و هزینه ارسال از تهران به شهرستان توسط ترمینال، باید در زمان تحویل گرفتن کالا پرداخت گردد.

ارسال با باربری

این روش ارسال نیز معمولا توسط همکاران محترم در زمانی که حجم و وزن کالاهای خریداری شده زیاد باشد انتخاب می شود. چنانچه نوع باربری برای شما مهم است حتما در توضیحات سفارش خود نام باربری و شماره تماس آن را وارد نمایید. چنانچه سفارش خود را قبل از ساعت 14 ثبت نموده باشید سفارش شما انتهای همان روز تحویل باربری مربوطه خواهد شد و در کمتر از 24 ساعت به شهر مقصد خواهد رسید. در این روشکل هزینه پس کرایه می شود و هزینه ای که در این روش پرداخت می نمایید هزینه ارسال تا باربری می باشد و هزینه ارسال از تهران به شهرستان توسط باربری، باید در زمان تحویل گرفتن کالا پرداخت گردد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات