Your Cart

تضمین بهترین قیمت

علت ارزانی کالاهای افق نسبت به کیفیت آنها این می باشد که این شرکت خود وارد کننده کلیه کالاهای ارائه شده در وب سایت می باشد.

هدف اصلی کامپیوتر افق این است که کالاها را بابهترین قیمت و بهترین کیفیت به دست هم وطنان عزیز برساند و در این راستا از هیچگونه سعی و تلاشی فرو گذار نمی باشد .

تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده درسایت کامپیوتر افق با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت وارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کامپیوتر افق، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان وهمان کیفیت و با قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت»را ارسال و اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود درسایت کامپیوتر افق اصل هستند، درخواست کالاهای غیراصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل ویکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

4. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کامپیوتر افق، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی باشد.

5. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کامپیوتر افق همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

6. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

7. فروشگاه‌ها و وب‌ سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماداعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

8. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کامپیوتر افق،در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

9. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت کامپیوتر افق به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از ووچر تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.

10. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل ونقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاهای اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کامپیوتر افق، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه کدسفارش خود، به آدرس ایمیل sales@ofoogh.com ارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه،اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2.در فروشگاه‌های اینترنتی، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وبسایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری بایدحداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تاحداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و درصورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 57853000 داخلی 326-327 تماس بگیرید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات