دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

تجهیزات تعمیر لپ تاپ-موبایل-تبلت

دستگاه تعویض چیپ BGA ZM-R5860C-SE
نا موجود
BGA Machine ZM-R5860C-SE وضعیت ظاهری دستگاه تعویض چیپ BGA ZM-R5860C-SE در حد نو می باشد. این دستگاه دارای: -دو عدد المنت هیتر اضافه -یک عدد سنسور -چهار عدد سری برای هیتر بالایی -دو عدد سری برای هیتر پایینی می باشد...
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

تجهیزات تعمیرات لپ تاپ شامل چه مواردی می‌شود؟

برای انجام تعمیرات لپ تاپ شما نیاز به یکسری لوازم‌ها و تجهیزاتی دارید که کار تعمیر را بر روی لپ تاپ انجام دهید. این تجهیزات از اولین نیازهای تعمیر لپ تاپ ها هستند که باید تهیه و خریداری نمایید. در ادامه برخی از تجهیزات تعمیرات لپ تاپ می‌پردازیم.

پروگرمر لپ تاپ

دستگاه پروگرمر لپ تاپ از سری تجهیزات مهمی است که برای تعمیر لپ تاپ ها باید داشته باشید. بایوس لپ تاپ شما یکسری اطلاعات اولیه مانند اطلاعات کنترل کردن دما، سرعت فن و گذاشتن پسورد بر روی لپ تاپت را دارد. این اطلاعات و دستورات اولیه سیستم در یک فایل قرار دارد که از طریق دستگاه های پروگرمر بر روی مادربرد پروگرم می‌کنند.

تستر ها

تستر ها هم از تجهیزات مهم دیگری است که هر تعمیرکار باید داشته باشد. از این تستر ها برای بررسی کردن سلامت قطعات مانند صفحه نمایش ها استفاده می‌شود.

هر کاری ابزار کار خودش را دارد. برای تعمیرات لپ تاپ، تبلت و موبایل هم ابزارهایی وجود دارد که هر تعمیرکار حرفه‌ای از آن استفاده می‌کند. برای تست سلامت بعضی از قطعات، نیاز به تسترهایی هست که به شما این امکان را می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان، از سلامت قطعات اطمینان حاصل نمایید. پروگرمر ها هم از تجهیزاتی هستند که تعمیرکاران لپ تاپ از آن استفاده می‌کنند. امیدواریم توانسته باشیم شما درزمینه تجهیزات تعمیرات راهنمایی کرده باشیم.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات