تعویض ال سی دی لپ تاپ دل

آموزش تعویض ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 15R 5521

در این ویدیو روش تعویض ال ای دی لپ تاپ دل Inspiron 15R 5521 توسط تکنسین با تجربه تعمیرات مجموعه کامپیوتر افق آموزش داده میشود. این کار را با دقت انجام دهید و مراقب باشید در زمان باز کردن ال ای دی دستگاه مراقب فلت و LED باشید زیرا ممکن است با کمی بی دقتی فلت یا ال ای دی آسیب ببیند.

مانیتور لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 15R 5521 از نوع ال ای دی ضخیم و 40 پین است اگرهنگام روشن کردن لپ تاپ خطوط راه راه عمودی یا افقی بر روی صفحه وجود داشت که وقتی ال ای دی را تکان دادید یا به آرامی به کناره های آن ضربه زدید تغییر کند ال ای دی دچار مشکل شده است و باید آن را تعویض کنید و شما می توانید آموزش روش تعویض ال ای دی لپ تاپ 5521 را مشاهده نمایید توجه کنید قبل از تعویض ال ای دی فلت تصویر آن را نیز چک کنید و شما می توانید قیمت خرید فلت تصویر لپ تاپ 5521 را مشاهده نمایید. شما می توانید قیمت خرید ال ای دی دل 5521 را مشاهده نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. درود
    Dell Inspiron 5521
    مدتیه تصویرم بد نشون داده میشه یعنی در لب تاب رو باید تو یه زاویه بزارم که صاف ببینم !!! چیزی که حس میکنم سیم های بین دو قسمت لپ تاب یهنی ال سی دیش و قسمت کیبردش قطعی داره !!! مشکل از چیه؟ با اچ دی ام آی وصل میکنم به tv خوب و اوکیه … همینجوریم مدارا میکنم درشو تا اپن حد که صافه باز میکنم!!!!!

    1. با سلام
      مشکل میتواند از فلت تصویر یا ال سی دی لپ تاپ شما باشد و باید بررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا