دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

لیبل کیبرد

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

لیبل کیبورد

اکثر کیبوردهایی که به ایران وارد می شوند اغلب حروف فارسی بر روی کیبورد چاپ نشده است و بسیاری از صفحه کلیدها حروف فارسی ندارند. گاهی نیز در اثر استفاده نامناسب و طولانی مدت از نوت بوک ، طرح حروف از روی کلیدهای کیبورد پاک می ‌شود. تایپ با چنین صفحه کلیدهایی به ویژه برای افراد مبتدی بسیار وقت ‌گیر و سخت خواهد بود. اما به جای تعویض لپ ‌تاپ یا کیبورد ، می ‌توان از برچسب‌های کیبورد استفاده کرد. برچسب صفحه کلید Enter حروف انگلیسی و فارسی را با هم دارد. بنابراین کاربر برای تایپ به هر دو زبان راحت خواهد بود. اگر کیبورد لپ تاپ شما رنگ مشکی باشد به دلیل رنگ زمینه مشکی لیبل مشکی یا شیشه ای انتخاب مناسبی خواهد بود و حال اگر کیبورد شما سفید باشد لیبل متناسب برای آن لیبل سفید می باشد. به دلیل کیفیت چسب استفاده شده در این محصول برچسب‌ها به خوبی روی صفحه کلید می‌ چسبند و از آن جدا نمی ‌شوند.

خرید و قیمت لیبل کیبورد

نکته ای که در هنگام خرید لیبل های نوت بوک باید به آن توجه نمایید این است که لیبل های شیشه ای تنها دارای حروف فارسی می باشد و به دلیل اینکه بی رنگ و شفاف هستند حروف انگلیسی از زیر آن نمایان می شوند. لیبل های مشکی و سفید دارای هر دو حروف فارسی و انگلیسی می باشند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات