دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

هارد SSD Sata 2.5Inch

هارد اس اس دی 1TB ادلینکوجود حجم بالایی از فضا برای ذخیره سازی فایل ها ، فیلم و هر فایل دیگری یک امکان فوق العاده است که به وسیله حافظه اس اس دی فراهم شده است. این حافظه ها که جدید ترین مدل های فضای ذخیره هستند ، حجم بالایی از فضا را در اختیار کاربر قرار می دهند. خرید و قیمت هارد S..
31,631,800 ریال 32,013,300 ریال
هارد 256GB ادلینکتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.با توسعه تکنولوژی و تحول در سخت افزار ها لوازم ذخیره سازی بسیار اهمیت پیدا کرده است حافظه های اس اس دی از آن دسته ماژول هایی است که برای کاربران خیلی کاربردی و موثر می باشد. اس اس دی نوعی حا..
11,390,500 ریال 11,630,300 ریال
هارد 512GB ادلینکتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.هارد نوعی حافظه است، در اصل بزرگترین حافظه جانبی لبتاپ ما که اطلاعات عظیمی از آن را در خود نگهداری می‌کند و تا زمانی که این اطلاعات پاک نشده‌اند همان ‌جا خواهند ماند را کارت ح..
20,056,000 ریال 20,350,300 ریال
SSD Laptop KingMax 960GB Sata 2.5Inch_SMV_Avajang Warrantyتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد...
30,225,700 ریال 30,585,400 ریال
هارد SSD لپ تاپ 1 ترابایت KingMax Sata 2.5Inch_SIV گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 1TB کینگ مکستوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.تمام کاربران نوتبوک هنگام ذخیره سازی اطلاعات در سیستم خود، به یک حافظه با ظرفیت بالا نیاز دارند تا بتوانند اطلاعات مورد نیاز را به صورت بلند مدت حفظ نمایند در عصر حاضر کارت حافظه هایی با وزن..
هارد SSD لپ تاپ 240 گیگابایت Apacer Sata 2.5Inch AS340 یک سال گارانتی افق
نا موجود
هارد 240GB اپیسرهمیشه سرعت از ویژگی‌های محبوب در دنیای دیجیتال است به همین دلیل کمپانی های فناوری تلاش می کنند تا تراشه های قدرتمند و پر سرعت طراحی نمایند که می توان به کارت های حافظه اس اس دی اشاره نمود این قطعه کوچک فوق موثر جایگاه مهمی را در دنیای دیجیتال به خود اختصاص داده است.خرید ..
هارد SSD لپ تاپ 4 ترابایت سامسونگ Sata 2.5Inch QVO870 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 4TB سامسونگتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.هارد بزرگترین حافظه جانبی موجود در نوت بوک می باشد که تقریباً تمامی داده‌ها ازجمله اسناد ، فایل‌ها ، برنامه‌ها و … روی آن قرار می‌ گیرد. هراطلاعاتی که برای ذخیره سا..
هارد SSD لپ تاپ 1 ترابایت اچ پی Sata 2.5Inch S750 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 1TB اچ پیحافظه SSD اچ پی S750این حافظه از نوع 2.5 اینچی و 3D NAND می باشد و با عملکرد بالا ، سرعت های بی نظیری را برای شما به ارمغان می آورد ، شما میتوانید مشخصات این SSD را در جدول زیر مشاهده نمایید. ظرفیت SSD 256GB - 512GB -1T رابط SSD SATA 3 - 6GB/s..
هارد SSD لپ تاپ 240 گیگابایت PNY Sata 2.5Inch CS900 گارانتی حامی
نا موجود
SSD Laptop PNY 240GB Sata 2.5Inch CS900_Hami Warrantyهارد SSD لپ تاپ 240 گیگابایت PNY CS900هارد های ssd از نسل جدید کارت های ذخیره سازی به حساب می آیند . این مدل حافظه ، رویکردی کاملا متفاوت نسبت به هارد دیسک سیلندری دارند که بر پایه حافضه فلش طراحی شده اند.خرید و قیمت اس اس دی لپ تاپ PN..
هارد SSD لپ تاپ 120 گیگابایت PNY Sata 2.5Inch CS900 گارانتی حامی
نا موجود
SSD Laptop PNY 120GB Sata 2.5Inch CS900_Hami Warrantyهارد SSD لپ تاپ 120 گیگابایت PNY CS900یکی از مهم ‌ترین اجزای هر نوتبوک هارد می باشد، هارد قطعه ای است که وظیفه ذخیره اطلاعات را به صورت بلند مدت بر عهده دارد که یکی تاثیر گذارترین ماژول ها در روند سیستمی هر لبتاب محسوب میشود. تمام کار..
هارد SSD لپ تاپ 512 گیگابایت اچ پی Sata 2.5Inch S750 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 512GB اچ پیتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.حافظه‌های اینترنال SSD می‌توانند به شما کمک کنند تا کارایی موثرتری از تولید محتوای خود داشته باشید. شما می‌توانید کارهای سرگرمی و تفریحی خود را نیز بدون هیچ گونه حواس پرتی و نا..
هارد SSD لپ تاپ 480 گیگابایت Crucial Sata 2.5Inch BX500 گارانتی حامی
نا موجود
SSD Laptop Crucial 480GB Sata 2.5Inch BX500_Hami Warrantyتوجه: این هارد گارانتی شرکت حامی بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد...
هارد SSD لپ تاپ 960 گیگابایت اچ پی Sata 2.5Inch S650 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 960GB اچ پیتوجه:این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.لپتاپ‌ها در جابجایی و مخصوصا در سفر ممکن است در معرض ضربه قرار بگیرند. داشتن حافظه ‌ای که در برابر این ضربات مقاوم باشد، یک امتیاز بزرگ به حساب می‌آید به همین دلیل کاربران بسیار..
هارد SSD لپ تاپ 1 ترابایت Crucial Sata 2.5Inch MX500 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 1TB کروشیالSSD یا درایو جامد ، جایگزین هارد دیسک‌های سنتی یا HDD در رایانه‌ها شده‌اند که مانند حافظه‌های USB از هیچ قطعه متحرکی استفاده نمی‌ کنند و ذخیره‌سازی اطلاعات را روی میکروچیپ‌ ها انجام می‌ دهند.خرید و قیمت هارد SSD Crucial Sata 2.5Inc..
هارد SSD لپ تاپ 480 گیگابایت اچ پی Sata 2.5Inch S650 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 480GB اچ پیتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.حافظه‌های اینترنال SSD می‌توانند به شما کمک کنند تا کارایی موثرتری از تولید محتوای خود داشته باشید. شما می‌توانید کارهای سرگرمی و تفریحی خود را نیز بدون هیچ گونه حواس پرتی و نا..
هارد SSD لپ تاپ 256 گیگابایت اچ پی Sata 2.5Inch S750 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 256GB اچ پیتوجه:این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.حافظه SSD اچ پی S750این حافظه از نوع 2.5 اینچی و 3D NAND می باشد و با عملکرد بالا ، سرعت های بی نظیری را برای شما به ارمغان می آورد ، شما میتوانید مشخصات این SSD را در جدول زیر مشاهده نمای..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت TwinMOS Sata 2.5Inch H2 ULTRA یکسال گارانتی افق
نا موجود
هارد 128 گیگابایت TwinMOSرسانه های ذخیره سازی یعنی هر چیزی که روی آن اطلاعات ذخیره می شود که در بین این حافظه ها می توان به هارد دیسک های لب تابی که جزو قطعات پر کاربرد به شمار می آید اشاره نمود. هارد ها ، ابزاری است برای نگهداری اطلاعات این اطلاعات شامل سیستم عامل ، نرم افزارهای نصب شده و فایل&..
هارد SSD لپ تاپ 240 گیگابایت Silicon Power Sata 2.5Inch S55 دو سال گارانتی افق
نا موجود
هارد 240GB سیلیکون پاورتمام کاربران نوتبوک هنگام ذخیره سازی اطلاعات در سیستم نیازمند به یک حافظه با ظرفیت بالا هستند تا بتوانند اطلاعات مورد نیاز را به صورت بلند مدت حفظ نمایند در عصر حاضر کارت حافظه هایی با وزن کم و سرعت بالا طراحی شده اند که هارد اس اس دی نام دارند.خرید و قیمت هارد SSD Sil..
هارد SSD لپ تاپ 240 گیگابایت هایک ویژن Sata 2.5Inch C100
نا موجود
هارد 240GB هایک ویژنلپتاپ‌ها در جابجایی و مخصوصا در سفر ممکن است در معرض ضربه قرار بگیرند. داشتن حافظه ‌ای که در برابر این ضربات مقاوم باشد ، یک امتیاز بزرگ به حساب می‌آید به همین دلیل کاربران بسیاری به استفاده از انواع اس اس دی ها روی آورده اند.خرید و قیمت هارد SSD HIKVision&..
نمايش 1 تا 20 از 196 (10 صفحه)

SSD SATA 2.5 INCHI

SSD چیست؟

SSD مخفف کلمه Solid State Drive به معنای درایو حالت جامد است. همچنین نوعی کارت حافظه جهت ارتقای سرعت و کمک به کارت گرافیک لپ‌تاپ شما و ابزار ذخیره‌سازی حرفه‌ای جهت ذخیره داده‌ها محسوب می‌شود. SSD یا درایو جامد ، جایگزین هارد دیسک‌های سنتی یا HDD در رایانه‌ها شده‌اند که مانند حافظه‌های USB از هیچ قطعه متحرکی استفاده نمی‌کنند و ذخیره‌سازی اطلاعات را روی میکروچیپ‌ها انجام می‌دهند. در طرف دیگر ، هارد دیسک‌ها از بازوی مکانیکی و هد خواندن و نوشتن که روی پلاترها در حال حرکت است برای ذخیره‌سازی و خواندن اطلاعات آن استفاده می‌کنند که این تفاوت باعث می‌شود تا هاردهای SSD عملکرد بسیار سریع‌تری نیز داشته باشند.

 از دیگر ویژگی‌های SSDها وزن کمتر آن‌ها نسبت به هارد دیسک‌های قدیمی است که برای لپ‌تاپ‌ها و دستگاه‌های کوچک‌تر مثل موبایل و تبلت و دیگر موارد مناسب‌ هستند. حافظه‌های SSD در انواع ظرفیت‌های ذخیره‌سازی ، برای خرید موجود هستند که از حدود 120 گیگابایت شروع می‌شود و به 30 ترابایت نیز می‌رسد. امروزه رایج‌ترین اندازه‌های SSD بین 250 تا 500 گیگابایت ظرفیت دارند که فضای زیادی را برای نگهداری سیستم‌عامل ، برنامه‌ها ، بازی‌ها و فایل‌های شخصی شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

تفاوت SSD با HDD

 ظرفیت و قیمت مواردی است که هارد دیسک‌ها در آن برنده‌اند. اما اگر فاکتورهایی مانند سرعت ، پایداری ، وزن و ابعاد ، نویز و عدم وجود پدیده‌ی قطعه‌ قطعه شدن برای شما مهم باشد ، سراغ SSD بروید. اگر قیمت و ظرفیت برایتان چندان مهم نیست ، SSD برنده‌ی مطلق است. خوشبختانه راهکار استفاده‌ی ترکیبی از این نوع حافظه‌ها در سال‌های اخیر رواج بسیاری یافته است و سازندگان لپ‌تاپ نیز به آن اقبال نشان داده‌اند. اگر عاشق سرعت بالای SSDها هستید به راحتی با خرید یک حافظه‌ی کم‌ظرفیت از این نوع و استفاده‌ از آن در کنار هارد دیسک خود بسیاری جان تازه‌ای به رایانه‌ی خود خواهید داد.

 

 

 درست است که از نظر طول عمر ، SSDها تعداد دفعات محدودی برای خواندن و نوشتن در هر سلول دارند اما این محدودیت به اندازه‌ای طولانی است که به فکر خرید حافظه‌های جدید خواهید افتاد. اگر از این نظر نگران هستید ، می‌توانید وضعیت سلامت SSD را با استفاده از اطلاعات S.M.A.R.T بررسی نمایید. (مشابه همین کار را برای هارد دیسک نیز می‌توان انجام داد) اگر درایو شما به انتهای عمرش نزدیک باشد ، با استفاده از این اطلاعات می‌توانید از آن باخبر شوید. چون هارد دیسک دارای بخش مکانیکی است ، بالاخره پس از استفاده‌ی زیاد از کار خواهد افتاد ، این در حالی است که هر گونه ضربه‌ی شدید یا حتی تکان خوردن هنگام کار می‌تواند باعث پایان عمرش شود.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات