فیلم های آموزشی

آموزش تعویض رم لپ تاپ

توسط واحد آموزش افق در تاریخ 23 12 1396
 این ویدیو نحوه تعویض رم  لپ تاپ آموزش داده میشود. سوکت رم در این لپ تاپ در دسترس است .
نمایش بیشتر

آموزش روش سرویس فن لپ تاپ ایسوز Asus K56

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 02 11 1396
در این فیلم باز کردن لپ تاپ ایسوز Asus K56 در مجموعه کامپیوتر افق توسط تکنسین با تجربه تعمیرگاه آموزش داده میشود. همچنین روش تعویض رم ، هارد ، درایو و کیبرد این نوت بوک آموزش داده می شود. در نهایت فن دستگاه باز شده و  تمیز می گردد. 
نمایش بیشتر

آموزش روش تعویض ال ای دی لپ تاپ سونی Sony SE

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 02 11 1396
در این ویدیو روش تعویض ال ای دی لپ تاپ سونی Sony SE توسط تکنسین با تجربه تعمیرات مجموعه کامپیوتر افق آموزش داده میشود.  دقت کنید که در زمان باز نمودن فلت LED به آن آسیب نرسد. در این فیلم تعویض LED لپ تاپ  انجام شده است.
نمایش بیشتر

آموزش روش سرویس فن لپ تاپ سونی Sony SE

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 02 11 1396
در این فیلم باز کردن لپ تاپ سونی Sony SE در مجموعه کامپیوتر افق توسط تکنسین با تجربه تعمیرگاه آموزش داده میشود. در این ویدیو روش تعویض رم ، هارد ، درایو و کیبرد این نوت بوک نیز آموزش داده می شود. در نهایت فن دستگاه باز شده و  تمیز می گردد. 
نمایش بیشتر

آموزش روش سرویس فن لپ تاپ لنوو Lenovo IP300

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 02 11 1396
در این ویدیو نحوه باز کردن لپ تاپ لنوو Lenovo IP300 در مجموعه کامپیوتر افق توسط تکنسین با تجربه تعمیرگاه آموزش داده میشود. همچنین روش تعویض رم ، هارد ، درایو و کیبرد این نوت بوک آموزش داده می شود. درمرحله آخر فن دستگاه باز شده و  تمیز می گردد. 
نمایش بیشتر

آموزش روش سرویس فن لپ تاپ لنوو Lenovo E540

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 02 11 1396
در این ویدیو باز کردن لپ تاپ لنوو Lenovo E540 در مجموعه کامپیوتر افق توسط تکنسین با تجربه تعمیرگاه افق آموزش داده میشود. همچنین روش تعویض رم ، هارد ، درایو و کیبرد این نوت بوک آموزش داده می شود. در آخر فن دستگاه باز شده و  تمیز میشود. 
نمایش بیشتر

فیلم آموزش روش تعویض درایو لپ تاپ دل Dell 15R

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 02 11 1396
در این ویدیو  روش تعویض درایو لپ تاپ دل Dell 15R توسط تکنسین با تجربه تعمیرات مجموعه کامپیوتر افق انجام شده است.
نمایش بیشتر

آموزش روش سرویس فن لپ تاپ ایسوز Asus N43S

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 02 11 1396
در این نحوه فیلم باز کردن لپ تاپ ایسوز Asus N43S در مجموعه کامپیوتر افق توسط تکنسین با تجربه تعمیرگاه آموزش داده میشود. همچنین روش تعویض رم ، هارد ، درایو و کیبرد این نوت بوک آموزش داده می شود. در نهایت فن دستگاه باز شده و  تمیز می گردد. 
نمایش بیشتر

آموزش روش تعویض ال ای دی لپ تاپ لنوو Lenovo G585

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 28 10 1396
در این ویدیو  روش تعویض ال ای دی لپ تاپ لنوو Lenovo G585 توسط تکنسین با تجربه تعمیرات مجموعه کامپیوتر افق آموزش داده میشود.  دقت شود در زمان باز نمودن فلت LED به آن آسیب نرسد. در این فیلم تعویض LED لپ تاپ  انجام شده است.
نمایش بیشتر

آموزش روش تعویض ال ای دی لپ تاپ اچ پی HP 15AU

توسط واحد آموزش کامپیوتر افق در تاریخ 24 10 1396
در این ویدیو  نحوه تعویض ال ای دی لپ تاپ اچ پی HP 15AU توسط تکنسین با تجربه تعمیرات مجموعه کامپیوتر افق آموزش داده میشود. دقت شود در زمان باز نمودن فلت LED به آن آسیب نرسد. در این فیلم تعویض LED لپ تاپ  انجام شده است.
نمایش بیشتر

کامپیوتر افق، وارد کننده قطعات لپ تاپ، تبلت و موبایل

مجموعه کامپیوتر افق با فعالیت گسترده و تجربه بالا و نیروهای متخصص در سالهای متوالی توانسته است در زمینه کلیه قطعات لپ تاپ و تبلت و موبایل بزرگ‌ترین وارد کننده قطعات لپ تاپ، تبلت و موبایل در ایران باشد. اصول اولیه مجموعه افق "تضمین بهترین قیمت"، "7 روز ضمانت برگشت کالا" و "ضمانت کیقیت کالا با گارانتی IRANFSO" است که به آن متعهد می باشد. تمامی مشتریان عزیز و همکاران محترم توانند کلیه قطعات داخلی و جانبی لپ تاپ اعم از باطری ، آداپتور ، کیبورد ، درایو ، هارد ، رم ،LCD/LED ، مادربرد ، فن ، فلت ، هیت سینک ، چیپ و IC و CPU ، قاب ، لولا ، اسپیکر ، جک ،  تاچ و کلیک و سایر قطعات داخلی را به صورت آنلاین خریداری و با روش ارسال درخواستی درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایند.

همچنین رنج وسیعی از قطعات تبلت مانند باطری،آداپتور،IC،فلت،قاب،جک،مادربرد،LCD&Touch  و سایر قطعات تبلت در سایت کامپیوتر افق موجود می باشد. جهت تکمیل رنج قطعات موجود و رفاه حال همکاران و تعمیرکاران محترم قطعات موبایل، باطری، برد داخلی،جک،LCD&Touch و ... نیز به امکان خرید آنلاین اضافه شده است. کلیه قطعات لپ تاپ برندهای معتبر مانند اپل ،سونی،دل،ایسر،ایسوس،اچ پی،لنوو،توشیبا،سامسونگ،ال جی،فوجیتسو و غیره  با گارانتی IRANFSO ارائه می شوند.

Powered By Ofoogh
کامپیوتر افق © 2018
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.