دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

تضمین بهترین قیمت

اگر کالاهای سایت مجموعه فراسیستم افق (کامپیوتر افق) را با دیگر سایت های این حوزه مقایسه کرده باشید حتما متوجه ارزان تر بودن کالاهای این مجموعه نسبت به رقبا شده اید .

دلیل این پایین بودن قیمت، خرید بی واسطه است. چون مجموعه فراسیستم افق (کامپیوتر افق) بزرگترین وارد کننده قطعات لپ تاپ بوده و با خرید از ما در واقع کالا را با قیمت واقعی خرید کرده و مبلغی برای واسط پرداخت نمیکنید.

هدف اصلی مجموعه فرا سیستم افق (کامپیوتر افق) این است که کالاها با بهترین قیمت و متناسب با کیفیت به دست هموطنان عزیز برسد و در این راستا از هیچگونه سعی و تلاشی فرو گذار نمی باشد . از این رو کالاها با کیفیتهای متفاوت جهت تامین سلیقه های مختلف مشتریان عرضه می گردد .

به عنوان نمونه (آداپتور و باتری باکیفیت gimo و gimo+) و (ال ای دی ، هارد و رم با کیفیت refurbished و new) به فروش میرسد.

تضمین بهترین قیمت چیست؟

این موضوع به این معنی است که ما از قیمت محصول ارائه شده اطمینان داریم و تضمین می‌کنیم قیمت نهایی محصولات با توجه به کیفیت و خدمات ارائه شده، برای مشتریان به صرفه و مناسب است.

لازم به ذکر است که محصولات عرضه شده درسایت فراسیستم افق (کامپیوتر افق) با گارانتی اصل، با بهترین قیمت, متناسب با کیفیت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است.

مجموعه فراسیستم افق (کامپیوتر افق) به دلیل اطمینان از قیمت کالای عرضه شده ، این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است که اگر پس از خرید از کامپیوتر افق، متوجه شدند فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و همان کیفیت، با قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانند درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را تا کمتر از 24 ساعت با ارائه مستندات ارسال و اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت نمایید .

شرایط تضمین بهترین قیمت

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

 1.  مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، کیفیت, رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
 2. گارانتی یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد. 
 3. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای فراسیستم افق (کامپیوتر افق)، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی باشد.
 4. کالا به همراه لوازم جانبی: در صورتیکه کالایی به همراه لوازم جانبی از فراسیستم افق (کامپیوتر افق) خریداری شده باشد، قیمت کالا به همراه لوازم جانبی در نظر گرفته میشود. بنابراین این مورد باید راجع به کالای مورد مقایسه در فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد نظر نیز لحاظ شود.
 5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.
 6. فروشگاه‌ها و وب‌ سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌ سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
 7. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به فراسیستم افق (کامپیوتر افق) ،در سایت یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
 8. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاهای اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت فراسیستم افق (کامپیوتر افق) ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

نحوه درخواست شرایط تضمین بهترین قیمت

مدارک زیر را همراه سفارش خود، به آدرس ایمیل sales@iranfso.com ارسال نمایید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده. پیش فاکتور باید:

 • شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.
 • تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.
 • صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وبسایت‌ های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

زمان درخواست شرایط تضمین بهترین قیمت

درخواست مشتری باید حداکثر تا 24 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.
بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.
پس از ارسال استعلام و درصورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌نماییم.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات