دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

هارد SSD M.2 دوشیار

هارد SSD لپ تاپ 250 گیگابایت اچ پی M.2 NGFF 2280_S700 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 250GB اچ پیتوجه:این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.هارد اینترنال ، بزرگترین حافظه جانبی موجود در نوت بوک می باشد که تقریباً تمامی داده‌ها ازجمله اسناد ، فایل‌ها ، برنامه‌ها و … روی آن قرار می ‌گیرد. هراطلاعاتی که برا..
هارد SSD لپ تاپ 500 گیگابایت اچ پی M.2 NGFF 2280_S700 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 500GB اچ پیتوجه:این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.Hard Disk Drive به معنی دیسک درایو سخت می باشد که یک حافظه غیر فرار می باشد است ، هارد سرعت پردازش اطلاعات را تا 2 برابر افزایش می دهد. تمام اطلاعات از قبیل سیستم عامل فایل های شخصی ، برنامه ه..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت ایسر M.2 NGFF 2280_RE100 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 128GB ایسر توجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.هارد اس اس دی m.2 در دو نوع NGFF و NVME طراحی شده اند که این دو سری کارت حافظه از نظر پرت اتصال و سرعت انتقال با یکدیگر متفاوت می باشند و همچنین هارد های M2 در ابعاد حدودی 4 ، 6 و 8 سانت..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت اچ پی M.2 NGFF 2280 شش ماه گارانتی
نا موجود
هارد 128GB اچ پیهارد اس اس دی در مقایسه با حالت‌های فیزیکی قبلی بسیار عملکرد سریع تر را از خود نشان می‌دهد ، چون در زمان خواندن و نوشتن داده‌ها از ابزار مکانیکی استفاده نمی‌کنند. همچنین این نوع از درایوها در برابر آسیب‌هایی مانند ضربه خوردن ، افتادن ، گردوغبار و حتی آب م..
هارد SSD لپ تاپ 120 گیگابایت اچ پی M.2 NGFF 2280_S700 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 120GB اچ پیتوجه:این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.هارد دیسک ها یا هارد درایوها یکی از اجزای حیاتی نوت بوک ها محسوب می شوند. هارد دیسک تمامی اسناد ، برنامه ها ، اطلاعات و دیتاهای شما را برای مدت زمانی طولانی در خود ذخیره می کند. به بیانی دیگر ..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت Lexar M2 NGFF 2280_NM100 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 128GB لکسارتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.اس اس دی ها نوعی رسانه ذخیره سازی هستند که داده های دائمی را روی حافظه فلش حالت جامد ذخیره می کنند. اس اس دی ها برخلاف هارد دیسک ها هیچ قطعه متحرکی برای شکستن یا چرخش به سمت بالا یا پایین ندا..
هارد SSD لپ تاپ 256 گیگابایت Silicon Power M.2-2280 NGFF
نا موجود
هارد 256 گیگابایت Silicon Powerاز نظر فنی پورت M2 جایگزین حافظه های SSD و mSATA در نظر گرفته شده و در بین بسیاری از طراحان و سازندگان لبتاپهای مدرن و باریک ، بسیار مورد استفاده بوده است. پشتیبانی از هارد M2 می تواند ،هم از طریق SATA و هم PCIe انجام شود.خرید و قیمت هارد SSD Silicon Power ..
هارد SSD لپ تاپ کروشیال 500 گیگابایت M.2 NGFF 2280-MX500
نا موجود
هارد 500GB کروشیالهارد اینترنال یک وظیفه دارد و آن حفظ دائمی داده‌ها و اطلاعات می باشد. هر داده دیجیتالی و اطلاعاتی که برای ذخیره سازی به هارد دیسک ارسال می‌شود ، تا زمانی که حذف نشود در مکان خود باقی خواهد ماند.خرید و قیمت هارد SSD Crucial M.2 NGFF 2280 MX500 500GB یک سال گارانتی ..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیکابایت لایتون M2 NGFF 2280
نا موجود
هارد 128GB فیلیپس لایتوننحوه فعالیت هارد های SSD M.2 اینگونه است ، عموما برای اتصال کارت گرافیک ، کارت شبکه و تجهیزات پرسرعت کاربرد دارد. این نوع هارد پهنای باند بالا و تاخیر بسیار کمی داشته و رابط سخت افزاری مناسبی برای ارتباط SSD با CPU و RAM محسوب می شود.خرید و قیمت هارد SSD Philips Liteo..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت Kingston M.2-2280 NGFF شش ماه گارانتی
نا موجود
هارد 128GB کینگ استوناس اس دی ها نوعی رسانه ذخیره سازی هستند که داده های دائمی را روی حافظه فلش حالت جامد ذخیره می کنند. اس اس دی ها برخلاف هارد دیسک ها هیچ قطعه متحرکی برای شکستن یا چرخش به سمت بالا یا پایین ندارند.خرید و قیمت هارد SSD Kingston M.2 NGFF 2280 128GB شش ماه گارانتیبرای است..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت Silicon Power M.2-2280 NGFF
نا موجود
هارد 128 گیگابایت Silicon Powerاگر لازم است تا سرعت کامپیوتر یا لپ ‌تاپ ‌های خود را افزایش دهید ، در نظر گرفتن بهترین نوع هارد (SSD) برای لبتاپ بسیار گزینه مناسبی برای افزایش سرعت و کارایی نوتبوک می باشد. در حال حاضر جدید ترین نسل اس اس دی نوع M2 می باشد ک برای تبلت ها و نوتبوک های فوق..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت Transcend M2 NGFF 2260_MTS600
نا موجود
هارد 128GB ترنسندهارد های اس اس دی m.2 با استاندارد های خاصی طراحی شده اند و جزو حافظه هایی محسوب می شوند که از نظر ابعاد و خصوصیات فنی با هارد های 2.5 اینچ ساتا متفاوت هستند هنگام خرید این دسته از اس اس دی لازم است به جزئیات هارد توجه نمایید.خرید و قیمت هارد SSD Transcend M2 NGFF 2260_..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت Transcend M2-2242_MTS400
نا موجود
هارد 128GB ترنسندهدف از طراحی هارد M.2 در حافظه ها، کاهش ابعاد و اندازه قطعات ذخیره سازی اطلاعات میباشد. که در کنار چنین طراحی ، عملکرد سریع و بهینه نیز بسیار مهم تلقی شده است. عموما هارد ام تو برای نوتبوک های باریک طراحی شده است تا در حالی که سرعت بالا و ظرفیت قابل توجهی دارند فضای کمتری را در ..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت اچ پی M.2 NGFF 2280 سه ماه گارانتی
نا موجود
هارد 128GB اچ پیاز نظر فنی پورت M2 جایگزین حافظه های SSD و mSATA در نظر گرفته شده و در بین بسیاری از طراحان و سازندگان لبتاپهای مدرن و باریک ، بسیار مورد استفاده بوده است. پشتیبانی از هارد M2 می تواند ، هم ازطریق SATA و هم PCIe انجام شود.خرید و قیمت هارد SSD HP M.2 NGFF 2280 128GB سه ماه گار..
هارد SSD لپ تاپ 256 گیگابایت Kingston M.2-2280 NGFF
نا موجود
هارد 256GB کینگ استونامروزه روی آخرین مدل لبتاپ ها اس اس دی M2 قرار دارد. هدف از طراحی این نوع از حافظه ها ، کاهش ابعاد و اندازه قطعات ذخیره سازی اطلاعات می باشد که در کنار چنین طراحی ، عملکرد سریع و بهینه نیز بسیار مهم تلقی شده است.خرید و قیمت هارد SSD Kingston M.2 NGFF 2280 256GB شش ماه گا..
هارد SSD لپ تاپ 256 گیگابایت Lexar M2 NGFF 2280_NM100 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 256GB لکسارتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.هارد اینترنال یا همان حافظه داخلی نوت بوک است که می تواند تمام داده های سیستم را بدون نگرانی از بابت حذف شدن بر روی این دیسک سخت ذخیره سازی و محافظت نماید. هارد دیسک را حافظه ی دائمی لپ تاپ م..
نمايش 1 تا 20 از 32 (2 صفحه)

هارد M.2 NGFF

امروزه اغلب افراد از لپ تاپ برای انجام فعالیتهای کامپیوتری خود بهره می برند. که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و جدید تر شدن روز افزون سیستم های لپ تاپ جهت ارتقا سیستم های لپ تاپ و افزایش حافظه در این مدل دستگاه های کامپیوتری از حافظه های متعددی استفاده می شود در عصر حاضر هارد های مختلفی طراحی و به تولید رسیده اند که در انواع مختلف هاردهای اکسترنال و اینترنال و هاردهای پر سرعت وارد بازار شده اند که بیشتر کاربران لپتاب از هارد SSD برای ذخیره سازی اطلاعات به جای هارد قدیمی HDD استفاده می کنند. افرادی که به دنبال ارتقا کامپیوتر یا لپ ‌تاپ ‌های خود با افزایش کارایی و سرعت هستند ، در نظر گرفتن بهترین نوع هارد SSD برای کامپیوتر بسیار گزینه مناسبی مخصوصا برای گیمرها است. اما با وجود انواع مختلفی از این هاردها ممکن است گیج کننده باشد. با توجه به علاقه شما در این جا به بررسی و معرفی و تفاوت هارد SSD M2 NGFF می پردازیم.

 حافظه های SSD SATA M2 از رابط SATA با حداکثر سرعت انتقال داده 600 مگابایت بر ثانیه استفاده می‌کنند. از نظر کارایی پایین ترین درجه SSD ها هستند و از رابط کاربری مشابه هارد دیسک ها استفاده می‌کنند. همچنین در سایزهای مختلف 2240 ، 2260 و 2280 از SATA M2 SSD ها وجود دارند.

 اس اس دی M.2 از گذرگاه PCIe (Peripheral Component Interconnect Express) استاندارد گذرگاه گسترش سریال استفاده می کند که فوق العاده سریعتر و پهنای باند بیشتری نسبت به SATA دارد. این SSD ها سریعتر اما گرانتر از SSD های سنتی 2.5 اینچی هستند و حافظه هایی تا 2 ترابایت ظرفیت ذخیره سازی را دارند.

 فرم فاکتور M.2 به طور رسمی به عنوان Next Generation Form Factor یا NGFF شناخته می‌شود نوع مدرن‌تری از کارت توسعه داخلی است که جایگزین استاندارد قبلی mSATA (mini-SATA) شده است. برخلاف هارد دیسک‌ها و اس اس دی های معمولی ، درایوهای M.2 از طریق کابل به مادربورد متصل نمی‌شوند بلکه با استفاده از اسلات‌های مخصوص M.2 به طور مستقیم به مادربورد وصل می‌شوند.

 بسته به نوع عملکرد آن ، درایو M.2 می‌تواند از رابط استاندارد SATA یا رابط سریع ‌تر PCIe مخفف Peripheral  Component Interconnect Express استفاده کند ، اما در هر دو حالت مستقیماً به مادربورد متصل می‌شود. درایوهای M.2 از آنجا به هم متصل می‌شوند و به جای کارت گرافیک یا تراشه رم یا یک هارد دیسک سنتی یا اس اس دی از هم جدا می‌شوند و با مادربورد یکدست می‌شوند ، فضای داخلی کامپیوتر تمیزتر می‌شود و شلوغی کمتری را تجربه خواهید کرد.

 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات