دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن خنک کننده لپ تاپ

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

فن خنک کننده لپ تاپ

با توجه به اینکه امروزه استفاده از رایانه قابل حمل یا لپ تاپ ها قسمتی جدانشدنی از زندگی بیشتر مردم می باشد و ترجیح می دهند ، بجای کامپیوترهای رومیزی از نوت بوک ها استفاده نمایند. نوت بوک ها در کنار تمام فوایدی که دارند بعد از طی مدت طولانی کار کردن با آن یا کارها و فعالیت های سنگنین داغ می شوند. افزایش دمای لپ تاپ تاثیرات منفی در کارکرد آن دارد.

با اینکه فن تعبیه شده در داخل لپ تاپ وجود دارد و گرمای تولید شده توسط پردازنده و قطعات دیگر را از بین می برد و دمای دستگاه شما را تا حدودی کاهش می دهد ، اما بهتر است هوای در حال گردش داخل نوت بوک تازه باشد افزایش دمای لپ تاپ تاثیرات منفی در کارکرد آن دارد. به همین دلیل ، لازم است از طریق دستگاهی خارجی هوای خنک تری را از اطراف لپ تاپ به فضای زیر آن انتقال دهید. پد های خنک کننده یا کول پد فضایی بین لپ تاپ و سطحی که روی آن قرار دارد ایجاد می کنند و با کمک فن ها جریان هوا را به زیر لپ تاپ ها هدایت می کنند. از این طریق نقش موثری در کاهش دمای لپ تاپ دارند.

کول پد یا فن خنک کننده لپ تاپ چیست؟

دمای دستگاه شما به دلیل انجام کارها و فعالیت های گرافیکی سنگین و ... بالا می رود که این گرم شدن به دلیل فعالیت بیش از حد پردازشگرهای لپ تاپ می باشد. اما گاهی پیش می آید که بدون استفاده زیاد ، لپ تاپ به شدت داغ می شود. داغ شدن لپ تاپ به دلایل متعددی اتفاق می افتد که رایج ترین آن از کار افتادن سیستم خنک کننده داخلی لپ تاپ است.

کول پد قطعه ای است که به خنک ماندن دستگاه شما کمک می کند. این فن ها در واقع صفحاتی هستند که در زیر لپ تاپ قرار می گیرند و هنگامی که سیستم خنک کننده از پایین آوردن دمای دستگاه باز می ماند به نوت بوک کمک می کنند و به دو شکل فعال و غیرفعال باعث خنک شدن دستگاه می شوند. شما می توانید با تهیه یک کول پد از آسیب های احتمالی به نوت بوک خود جلوگیری نمایید.

کول پد دارای فوایدی از جمله پایین آوردن دمای لپ تاپ ، ایجاد سطح صاف و محکم برای دستگاه شما ، طراحی ساده و کاربردی و همچنین جلوگیری از بروز درد در گردن.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات