دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

هارد SSD M.2 تک شیار

هارد 128GB کینگ مکستوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.کارت حافظه M2 پیش‌زمینه ی معرفی حافظه‌های SSD بسیار کوچک و در عین حال بسیار سریع است. حافظه‌هایی به شکل کارت که کانکتور M.2 دارند ، کوچک هستند و برای الترابوک ها و تبلت ها ط..
6,692,600 ریال 6,834,300 ریال
هارد 1TB کینگ مکستوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.وجود حجم بالایی از فضا برای ذخیره سازی فایل ها، فیلم و هر فایل دیگری یک امکان فوق العاده است که به وسیله حافظه اس اس دی فراهم شده است. این حافظه ها که جدید ترین مدل های فضای ذخیره هستند، حجم..
31,838,900 ریال 32,209,500 ریال
هارد 256GB کینگ مکستوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.جدید ترین یا به روز ترین فرم فاکتو اس اس دی کارت حافظه های M.2 می باشد ، این نوع درایو می تواند به اندازه نمونه های SSD 2.5 اینچی خود اطلاعات ذخیره کنند. درایو های M.2 بدون نیاز به هیچ کاب..
11,423,200 ریال
هارد 512GB کینگ مکستوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.در دنیای تکنولوژی استفاده از انواع حافظه ها از اهمیت بالایی برخورد است که در میان اینتر فیس ها و برند های مختلف، هارد های اس اس دی یا سرعت بالا کاربران بیشتری دارد این نوع کارت حافظه میتوا..
21,560,200 ریال
هارد SSD لپ تاپ 1 ترابایت اچ پی M.2 NVME 2280_EX900 Plus گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد SSD اچ پی 1 ترا EX900 Plusحافظه SSD اچ پی M.2 NVME EX900 PLUSاین حافظه از نوع M.2 تک شیار می باشد و نسل جدید NVME می باشد و از سرعت بالاتری نسبت به سری های قبل خود EX900 به مراتب بالاتر می باشد و سرعت خواندن آن تا 3300 مگا بایت بر ثانیه می باشد و این اس اس دی 3D NAND FLASH با صرفه ..
هارد SSD لپ تاپ 512 گیگابایت اچ پی M.2 NVME 2280_EX900 Plus گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 512GB اچ پیتوجه:این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.حافظه SSD اچ پی M.2 NVME EX900 PLUSاین حافظه از نوع M.2 تک شیار می باشد و نسل جدید NVME می باشد و از سرعت بالاتری نسبت به سری های قبل خود EX900 به مراتب بالاتر می باشد و سرعت خواندن آ..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت ایسر M.2 NVME 2280 FA100 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 128GB ایسرتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.نوتبوک های نسل جدید که غالبا فوق باریک طراحی میشوند ، به علت بدنه باریک قابلیت قرار گرفتن هارد های 2.5 اینچی در آنها وجود ندارد به همین دلیل از هارد اس اس دی M.2 در لب تاب های جدید استفاد..
هارد SSD لپ تاپ 256 گیگابایت اچ پی M.2 NVME 2280_EX900 Plus گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 256GB اچ پیتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.هارد یکی از اجزای حیاتی نوت بوک محسوب می شود. هارد تمامی اسناد ، برنامه ها ، اطلاعات و دیتاهای شما را برای مدت زمانی طولانی در خود ذخیره می کند. به عبارتی هارد به عنوان فضای ذخیره سازی اطلاعا..
هارد SSD لپ تاپ 1 ترابایت Addlink M.2 NVME 2280 S68 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 1TB ادلینکهارد دیسک ها یا هارد درایوها یکی از اجزای حیاتی نوت بوک ها محسوب می شوند. هارد دیسک تمامی اسناد ، برنامه ها ، اطلاعات و دیتاهای شما را برای مدت زمانی طولانی در خود ذخیره می کند. به عبارتی هارد به عنوان فضای ذخیره سازی اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند. اطلاعات ذخیره شده روی هارد ..
هارد SSD لپ تاپ 120 گیگابایت اچ پی M.2 NVME 2280_EX900 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد SSD اچ پی 120 گیگ EX900توجه:این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.حافظه SSD اچ پی M.2 NVME EX900 PLUSاین حافظه از نوع M.2 تک شیار می باشد و نسل جدید NVME می باشد و از سرعت بالاتری نسبت به سری های قبل خود EX900 به مراتب بالاتر می باشد و س..
هارد SSD لپ تاپ 1 ترابایت Adata M.2 NVME 2280_Legend 710 گارانتی آونگ
نا موجود
هارد SSD ای دیتا 1TBتوجه: این هارد گارانتی شرکت آونگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد...
هارد SSD لپ تاپ 1 ترابایت Lexar M.2 NVME 2280-NM620 گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد اس اس دی 1 ترابایت M.2 NVME 2280-NM620توجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد...
هارد SSD لپ تاپ 1 ترابایت سامسونگ M.2-2280 NVME Evo 970
نا موجود
هارد 1TB سامسونگهارد اس اس دی در مقایسه با حالت‌های فیزیکی قبلی بسیار عملکرد سریع تر را از خود نشان می‌دهند ، چون در زمان خواندن و نوشتن داده‌ها از ابزار مکانیکی استفاده نمی‌کنند. همچنین این نوع از درایوها در برابر آسیب‌هایی مانند ضربه خوردن ، افتادن ، گرد و غبار و حتی آ..
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت Adata M.2-2280 NVME XPG SX6000
نا موجود
هارد 128 گیگابایت ای دیتادر حال حاضر نسل جدید حافظه‌های ذخیره سازی SSD به دلیل سرعت بیشتر ، مورد توجه گسترده قرار گرفته‌اند. در حافظه‌های SSD برخلاف انواع قدیمی ‌تر هارد دیسک هیچ بخش چرخان و یا مغناطیسی وجود ندارد که آسیبب دیدگی و یا شکستن آن باعث آسیب دیدن کل حافظه گردد...
هارد SSD لپ تاپ 128 گیگابایت Gigabyte M.2-2280 NVME گارانتی آواژنگ
نا موجود
هارد 500GB گیگابایتتوجه: این هارد گارانتی شرکت آواژنگ بوده و در صورت باز شدن پلمپ شامل مهلت تست نمیباشد.هدف از طراحی هارد M.2 در حافظه ها ، کاهش ابعاد و اندازه قطعات ذخیره سازی اطلاعات می باشد. که در کنار چنین طراحی ، عملکرد سریع و بهینه نیز بسیار مهم تلقی شده است. عموما هارد ام.تو برای نوتب..
نمايش 1 تا 20 از 68 (4 صفحه)

SSD M.2 NVME یا هارد تک شیار

تکنولوژی M2 به عنوان نسل جدیدی از SSD ها محسوب می شود این تکنولوژی از سایر اس اس دی ها باریک تر و ظریف تر می باشد و همچنین دارای سرعت بیشتری می باشد.

Solid State Drive یا همان SSD به معنای حافظه حالت جامد می باشد. این حافظه با استانداردهای خاصی طراحی و ساخته شده است که توسط بزرگان صنعت کامپیوتر وضع شده است. SSDها نوعی حافظه ذخیره سازی هستند. SSD M2 بخاطر ابعاد کوچک معمولا برای ذخیره سازی اطلاعات در دستگاه هایی که باریک هستند و از قدرت محدودی برخوردارند استفاده می شود.

 دستگاه هایی مثل تبلت ها ، کامپیوتر های Ultra Book و شبیه به اینها ، در واقع SSD M.2 برای رفع مشکل بزرگ بودن mSATA در سایز کوچکتر طراحی شده اند و می توان جایگزین آنها دانست. همچنین SSD M2 در مقایسه با هارد MSATA از سرعت و ظرفیت بالاتری برخوردار می باشد.

M.2 از پروتکل‎ها و برنامه ‌های متعددی مانند Peripheral Component Interconnect Express (PCIe) و SATA پشتیبانی می‌کند. این مشخصات همچنین از پروتکل‌هایی مانند USB و Wi-Fi پشتیبانی می‌کند و می‌تواند در کارت‌های گرافیک و کارت‌های شتاب دهنده هوش مصنوعی که از مشخصات M.2 استفاده می‌کنند. SSD فقط از اینترفیس SATA استفاده می‌کند اما هارد SSD M.2 یا از SATA یا PCIe پشتیبانی می‌کند. همچنین M.2 از eSATA هم پشتیبانی می‌کند.

 SSD M2 به شکل مستطیلی می باشد. آن‌ها 22 میلی‌متر عرض دارند و معمولاً 60 میلی‌متر یا 80 میلی‌متر هم طول دارند ، اگر چه کارت‌هایی با طول 30 میلی‌متری ، 42 میلی‌متری و 110 میلی‌متری نیز وجود دارند.

 اگر لپ‌ تاپ با مشخصات M.2 سازگار باشد ، دارای رابط فیزیکی خواهد بود و سیستم عامل دستگاه باید قبلاً شامل درایورهای رابط کنترل ‌کننده میزبان پیشرفته مورد نیاز برای فعال کردن نصب کارت حافظه M.2 باشد. همچنین ممکن است لازم باشد که تنظیماتی در سیستم ورودی-خروجی اصلی دستگاه انجام شود تا بتواند فضای ذخیره سازی M.2 را تشخیص دهد.

 اگر رایانه عمدتاً برای کارهای روزانه یا بازی استفاده می‌شود ، درایو M.2 SATA کافی است. با این حال ، اگر کاربر به بهترین سرعت محاسباتی نیاز دارد یا به سرعت خواندن و نوشتن متوالی سریع برای موارد استفاده مانند ویرایش ویدیوی 4K یا انتقال فایل‌های بزرگ نیاز دارد ، باید درایو M.2 NVMe انتخاب شود.

 اگر مادربرد دارای اسلات M.2 نباشد ، کاربر می‌تواند درایو M.2 را روی کارت دریافت کند. این‌ها درایو M.2 را روی یک کارت توسعه PCIe قرار می‌دهند و امکان استفاده از M.2 را از طریق اسلات‌های PCIe فراهم می‌کنند.

در حال حاضر ، M.2 عمدتاً به عنوان رابطی برای SSD های فوق‌سریع ، هم در لپ تاپ و هم در کامپیوتر رومیزی استفاده می‌شود. اگر وارد یک فروشگاه سخت‌افزار کامپیوتر شوید و درایو M.2 را درخواست کنید ، مطمئناً یک SSD با کانکتور M.2 به شما پیشنهاد خواهد شد.

 از هاردهای تک شیار با برند و ظرفیت های مختلفی طراحی و تولید شده است. که می توان به ظرفیت 128 و 256 و 512 گیگابایت اشاره نمود که البته با ظرفیت های بالاتر مانند یک ترابایت نیز می توانید پیدا کنید.

 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات