دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

سی گیت Seagate

هارد HDD لپ تاپ 2 ترابایت Seagate Sata 5400RPM Slim
نا موجود
هارد 2TB سی گیتهارد لپ‌تاپ یا همان هارد دیسک ، حافظه ی دائمی با ظرفیت بالا برای ذخیره سازی تمامی اطلاعات میباشد. این اطلاعات میتوانند عکس‌ها ، فیلم‌ها و حتی بازی هایی باشند که ما برای حفظ و نگهداری آنها نیازمند هارد دیسک هستیم.خرید و قیمت هارد HDD Seagate Sata 2.5Inc..
هارد HDD لپ تاپ 1 ترابایت Seagate Sata 5400RPM
نا موجود
هارد 1TB سی گیتتمام کاربرانی که از نوتبوک یا لپ تاپ استفاده می کنند می دانند که هارد اینترنال یکی از اساسی ترین قطعات در هر کامپیوتر به شمار می آید . هارد لبتاب یا همان هارد دیسک ، حافظه ی دائمی با ظرفیت بالا برای ذخیره سازی تمامی اطلاعات می باشد.خرید و قیمت هارد HDD Seagate Sata 2.5Inc..
هارد HDD لپ تاپ 1 ترابایت Seagate Sata 5400RPM Slim یکسال گارانتی افق
نا موجود
هارد 1TB سی گیتهارد دیسک HDD ، حافظه ای برای ذخیره سازی اطلاعات به صورت دائمی در لپ تاپ می باشد. سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات توسط هارد نوت بوک از نکات مهم درهنگام خریداری آن می باشد و هرچه میزان سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات در یک هارد درایو بیشتر باشد ، مدت زمان دسترسی به اطلاعات نیز کوتاه ترخواه..
هارد HDD لپ تاپ 1 ترابایت سی گیت Sata Slim 5400RPM-Refurbish شش ماه گارانتی
نا موجود
هارد 1TB سی گیت ریفرهارد اینترنال ماژولی برای ذخیره داده ها و اطلاعات است که همان طور که از نام آنها مشخص است به صورت داخلی روی مادربرد نوتبوک قرار دارد. هارد دیسک لب تابی برای خواندن و نوشتن اطلاعات از دیسک مکانیکی چرخان استفاده می‌کند.خرید و قیمت هارد HDD Seagate Sata 2.5Inch_Refurbis..
هارد HDD لپ تاپ 2 ترابایت Seagate Sata 5400RPM
نا موجود
HDD Laptop 2TB Seagate Sata 5400RPMهارد ۲ ترابایت از سری محصولات شرکت Seagate است که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه‌های ذخیره‌سازی دیجیتال است. این هارد دیسک‌ها برای ذخیره‌سازی داده‌های کاربران و انواع فایل‌ها از جمله عکس‌ها، ویدئوها، موسیقی و اسناد مناسب ..
هارد HDD لپ تاپ 2 ترابایت سی گیت Sata Slim 5400PRM-Barracuda یک سال گارانتی
نا موجود
هارد 2TB سی گیتهارد اینترنال ماژولی برای ذخیره داده ها و اطلاعات است که همان طور که از نام آنها مشخص است به صورت داخلی روی مادربرد نوتبوک قرار دارد. هارد دیسک لب تابی برای خواندن و نوشتن اطلاعات از دیسک مکانیکی چرخان استفاده می‌کند.خرید و قیمت هارد HDD Seagate Sata 2.5Inch Barracuda 2TB..
هارد HDD لپ تاپ 320 گیگابایت سی گیت Sata 5400RPM-Refurbish
نا موجود
هارد 320GB سی گیتهارد دیسک ها یا هارد درایوها یکی از اجزای حیاتی نوت بوک ها محسوب می شوند. هارد دیسک تمامی اسناد ، برنامه ها ، اطلاعات و دیتاهای شما را برای مدت زمانی طولانی در خود ذخیره می کند. به عبارتی هارد به عنوان فضای ذخیره سازی اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند. اطلاعات ذخیره شده روی هار..
هارد HDD لپ تاپ 500 گیگابایت Seagate Sata 5400RPM
نا موجود
هارد 500GB سی گیتهارد دیسک ها یکی از اجزای حیاتی نوت بوک ها محسوب می شوند. هارد دیسک تمامی اسناد ، برنامه ها ، اطلاعات و دیتاهای شما را برای مدت زمانی طولانی در خود ذخیره می کند. به عبارتی هارد به عنوان فضای ذخیره سازی اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع هارد از نوع 2.5 اینچی می باشد که ..
هارد HDD لپ تاپ 500 گیگابایت Seagate Sata 5400RPM Slim-7mm
نا موجود
هارد 500GB سی گیتهارد اینترنال ماژولی برای ذخیره داده ها و اطلاعات است که همان طور که از نامشان مشخص است به صورت داخلی روی مادربرد نوتبوک قرار دارد . هارد دیسک لب تابی برای خواندن و نوشتن اطلاعات از دیسک مکانیکی چرخان استفاده می‌کند.خرید و قیمت هارد HDD Seagate Sata 2.5Inch 5400RPM..
هارد HDD لپ تاپ 500 گیگابایت سی گیت Sata Slim 5400RPM-Refurbish شش ماه گارانتی
نا موجود
هارد 500GB سی گیت ریفرهارد یک حافظه با ظرفیت بالا برای ذخیره اطلاعاتی مانند بازی برنامه و سیستم عامل و دیگر موارد می باشد. هارد مورد بحث ما هاردهای داخلی لپ تاپ می باشند که در حجم 32 گیگ تا چند ترابایت را می توان تهیه کرد. وظیفه اصلی هارد ها حفظ دائمی اطلاعات بر روی سکتورها می باشد تا زمانی که ت..
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات