دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

باتری لپتاپ ال جی

Battery Laptop LG R410 باطری فوجیتسو ال جی R410بصورت 6 سل Gimo تولید شده که شامل 6 ماه گارانتی میباشد.  برای تشخیص مدل باتری LG R410 می توانید  از پارت برند ال جی SQ805 که ترکیبی از عدد وحروف است که روی باطری  ثبت شده استفاده نمایید به طورمثال تایپ روی باطری ال جیR4..
3,455,300 ریال
باتری لپ تاپ ال جی LB52-6Cell
نا موجود
Battery Laptop LG LB52-6Cell باطری ال جی بصورت 6 سل Gimo تولید شده که شامل 6 ماه گارانتی تعویض می باشد و مجموعه افق در راستای رضایت مشتریان علاوه بر گارانتی،7 روز مهلت تست کالا را فراهم نموده است. برای تشخیص مدل باتری LG پارت LB52 روی باتری که ترکیبی از عدد وحروف است که روی باطری LG ثبت شده..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

باتری لپ تاپ ال جی

باتری نوت بوک همانند بقیه ی باطری ها، انرژی الکتریکی را دریافت می نماید و انرژی الکتریکی را درون خود ذخیره می نماید، باطری نوت بوک ال جی و باتری تمامی لپ تاپ ها در گذر زمان ضعیف ترمی شوند وطول عمرباتری ها با چرخه شارژ و دشارژ آنها رابطه مستقیم دارد. برای شناخت مدل باطری های ال جی می توانید از پارت نامبر روی باتری که روی بدنه ی پلاستیکی حک شده استفاده نمایید.

توان خروجی باتری لپ تاپ ال جی

هرچه توان باتری بیشترباشد میزان ذخیره ی انرژی در باطری نیز به همان نسبت افزایش می یابد، باطری های ال جی در توان های بسیارمتفاوتی تولید شده اند، واحد اختصاری توان (wh) است که روی بدنه ی پلاستیکی تمامی باطری ها ثبت شده است، باتری های اال جی به صورت 6 سلولی تولید شده اند مجموعه افق باتری های نوت بوک برند ال جی را با برند Gimo به بازارعرضه میکند.

خرید باتری لپ تاپ ال جی

برای تشخیص مدل باتری میتوانید از تایپ روی باطری که ترکیب عدد وحروف می باشد استفاده نمایید و مدل دقیق باتری را پیدا نمایید، به عنوان مثال پارت روی باطری ال جی r410 بصورت SQ805می باشد. در مرحله ی دوم باید به توان روی باتری توجه خاصی نمود زیراهرچقدرتوان باطری بیشتر باشد میزان ذخیره ی انرژی نیز افزایش می یابد. 

گارانتی باتری لپ تاپ ال جی

شرکت افق برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان برای کلیه باتری های جیمو خود شش ماه گارانتی تعویض IranFSO در نظر گرفته است، همچنین با در نظر گرفتن هفت روز مهلت تست این امکان را برای کاربران فراهم نموده تا در صورت مشکلات فنی فرصت تعویض یا مرجوعی کالا را داشته باشند.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات