دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

برد وای فای Mini PCMCI

Board WI-FI Laptop WLAN Intel Mini PCMCI WM3B2200BGخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Intel Mini PCMCIکارت شبکه بیسیم یا همان کارت شبکه وایرلس ، جهت شبکه سازی بسیاری از نوت بوک ها به کار می رود و یکی از مهمترین تجهیزات اکتیو شبکه به شمار می رود. در واقع تجهیزات ترمینال بیسیم می باشد که برای..
272,500 ریال
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برد وای فای Mini PCMCI

کلمه وایرلس به تنهایی به معنی بی سیم می باشد. اما وظیفه ی وایرلس قابلیت اتصال دستگاه به اینترنت Wireless را بدون سیم فراهم می نماید. با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه لپ تاپ های مختلفی وارد بازار شده اند که ویژگی وایرلس را دارا می باشند  و کاربران می توانند با استفاده از اتصال به اینترنت فعالیت های خود را انجام دهندو در ادارات و شرکت ها معمولا کاربران اینترنت مورد نیاز خودشان را با اتصال به شبکه انجام می دهند ولی در برخی اوقات کاربران ، اینترنت مورد نیاز خود را با اتصال به مودم وایرلس انجام می دهند. این قطعه یک ماژول الکتریکی است که روی مادربرد قرار می گیرد و متشکل از ریز قطعات الکتریکی مثل خازن مقاومت و سلف و ... است. کار این قطعه این است که بدون نیاز به سیم ، شما به اینترنت وصل شوید. معمولا چیپ‌های وای فای لپ تاپ تک شیار یا دو شیار هستند که معمولا نسل‌های جدید لپ تاپ ماژول تک شیار دارند. همچنین چیپ های شبکه لپ تاپ قسمتی دارند که آنتن‌ها به آن‌ها متصل می‌شوند. بر روی این قسمت‌ها معمولا دو آنتن سفید و مشکی قرار می‌گیرند. سوکت این آنتن ها می تواند از نوع درشت و یا از نوع ریز باشد. بعضی از چیپ‌های شبکه بیش از دو آنتن بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد. بعضی از مدل‌های لپ تاپ دو جایگاه جداگانه جهت قرارگیری ماژول شبکه دارند که معمولا در لپ تاپ‌های قدیمی این ویژگی دیده می شود. از اجزای چیپ وای فای لپ تاپ می‌توان به خود ماژول ، آنتن ، سیم‌های آنتن و پیچ نصب ماژول بر روی برد اشاره کرد. معمولا تکنولوژی پیچیده ی این فناوری در داخل خود ماژول است که بسته به مدل و جدید بودن آن ، تکنولوژی پیشرفته‌تری خواهد داشت از کار افتادن وایرلس لپ تاپ و عدم اتصال وای فای ، دلایل نرم افزاری و گاها سخت افزاری دارد. در بیشتر موارد ، این مسئله ریشه نرم افزاری دارد و به ندرت به خرابی ها و آسیب دیدگی های سخت افزاری مربوط است.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات