دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

برد وای فای Mini PCI-E

خرید و قیمت برد وای فای WLAN Mini PCI-Eچیپ های شبکه لپ تاپ قسمتی دارند که آنتن‌ها به آن‌ها متصل می‌شوند. بر روی این قسمت‌ها معمولا دو آنتن سفید و مشکی قرار می‌گیرند سوکت این آنتن ها می تواند از نوع درشت و یا از نوع ریز باشد. بعضی از چیپ‌های شبکه بیش از دو آنتن بر رو..
1,613,200 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Broadcom Mini PCI-E DW1702 Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Mini PCI-Eمعمولا کارت وای فای دچار خرابی نمی شود و در اغلب موارد کار نکردن وای فای لپ تاپ به دلیل مشکلات نرم افزاری است و تعمیر لپ تاپ در اکثر موارد لازم نیست. از اجزای چیپ وای فای لپ تاپ می‌توان..
1,831,200 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Broardcom Mini PCI-E BCM94313HMG2L DW1504 Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Mini PCI-E BCM94313HMG2L DW1504بر روی این قسمت‌ها معمولا دو آنتن سفید و مشکی قرار می‌گیرند. اما بعضی از چیپ‌های شبکه بیش از دو آنتن بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد. ب..
1,831,200 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Broardcom Mini PCI-E BCM94313HMGB DW1701 Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Mini PCI-E BCM94313HMGBکارت شبکه وایرلس PCI با قرار گرفتن در اسلات PCIe اتصال را برقرار می کند و دارای سرعت بسیار بالاتری نسبت به کارت شبکه بدون سیم USB می باشد. از این نوع کارت شبکه بیش..
1,885,700 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Broardcom Mini PCI DW1397خرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Mini PCI-E DW1397کارت شبکه وایرلس PCI با قرار گرفتن در اسلات PCIe اتصال را برقرار می کند و دارای سرعت بسیار بالاتری نسبت به کارت شبکه بدون سیم USB می باشد. از این نوع کارت شبکه بیشتر برای متصل کردن سیستم های..
545,000 ریال
برد وای فای WLAN Intel Half Mini PCI-E 1000M-11230BNHU Comboکلمه وایرلس به تنهایی به معنی بی سیم می باشد اما وظیفه ی وایرلس قابلیت اتصال دستگاه به اینترنت Wireless را بدون سیم فراهم می نماید. با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه لپ تاپ های مختلفی وارد بازار شده اند که ویژگی وایرلس را دارا می باشند و ..
1,613,200 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Intel Half Mini PCI-E 100BNHMWبرد وای فای WLAN Intel Half Mini PCI-E 100BNHMWاکثر لپ تاپ ها، به خصوص لپ تاپ های جدید، دارای یک کارت شبکه وایرلس هستند. خب به این معنی می باشد که نیازی به خرید کارت بی سیم خارجی ندارید کارت شبکه کامپیوتر یا سرور از مهم‌ترین قطعه آنه..
1,046,400 ریال
برد وای فای WLAN Intel Half Mini PCI-E 2230BNHMW N2230 Comboکارت شبکه بیسیم یا همان کارت شبکه وایرلس ، جهت شبکه سازی بسیاری از نوت بوک ها به کار می رود و یکی از مهمترین تجهیزات اکتیو شبکه به شمار می رود. در واقع تجهیزات ترمینال بیسیم می باشد که برای جستجو در اینترنت توسط شبکه اتصال بی سیم و تحت ..
1,624,100 ریال
برد وای فای WLAN Intel Half Mini PCI-E Combo N-1000_112BNHMWماژول الکترونیکی است که روی مادربرد نصب می‌شود و وظیفه اتصال لپ تاپ به شبکه بی سیم اینترنت را دارد. از این ماژول 2 نوع وجود دارد: دو آنتن و تک آنتن و تفاوت بین آنها در سرعت انتقال دیتاست. وایرلس دو آنتن که به سری N معروف است ، با س..
981,000 ریال
برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros DUAL-BAND AR5B22 Wifi Combo
نا موجود
Board WI-FI Laptop WLAN Atheros DUAL-BAND AR5B22 Wifi Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros DUAL-BAND AR5B22 Wifiوایرلس لپ تاپ یا چیپ وای فای wifi یک ماژول الکترونیکی است که روی مادربورد لپ تاپ قرار دارد. این ماژول از یک چیپست مرکزی به همراه دیگر قطعات الکترونیکی مثل خازن و مقاومت..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros Mini PCI-E AR5B125 Wifi Combo
نا موجود
خرید و قیمت برد وای فای WLAN Atheros Mini PCI-E AR5B125این نوع کارت شبکه امکان اتصال بی سیم به اینترنت را برای شما فراهم می کند. دارای یک آنتن جهت دریافت سیگنال های روتر بوده و برای اتصال WIFI طراحی شده اند. این قطعه یک ماژول الکتریکی است که روی مادربرد قرار می گیرد و متشکل از ریز قطعات الکتریکی..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros Mini PCI-E AR5B225 Wifi Combo
نا موجود
Board WI-FI Laptop WLAN Atheros Mini PCI-E AR5B225 Wifi Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros Mini PCI-E AR5B225 Wifiچیپ وای فای لپ تاپ انواع مختلفی دارد اما اینکه چه ماژولی مناسب دستگاه شما است، حتما باید توسط یک متخصص بررسی شود. معمولا چیپ‌های وای فای لپ تاپ تک شیار یا دو ش..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros Mini PCI-E AR5B95H Wifi Combo
نا موجود
برد وای فای WLAN Atheros Mini PCI-E AR5B95H Wifi Comboدوره ای که هم اکنون در آن در حال زندگی کردن هستیم عصر اطلاعات یا عصر دیجیتال نام دارد و بسیاری از امور بشر با استفاده از اینترنت و رایانه انجام می گیرد. شاید اگر به کوچکترین چیزهایی که در اطرافمان وجود دارد هم فکر کنیم در نهایت به استفاده از ..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros Mini PCI-E QCWB335 Wifi Combo
نا موجود
Board WI-FI Laptop WLAN Atheros Mini PCI-E QCWB335 Wifi Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros Mini PCI-E QCWB335 Wifiاین نوع از کارت شبکه نیز در داخل شیار مادربورد به صورت اینترنال قرار می گیرد و می تواند به صورت بی سیم اینترنت را به لپ تاپ یا کامپیوتر متصل نماید. طراحی این کارت ه..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Broadcom DW1501
نا موجود
برد وای فای WLAN Broadcom DW1501کارت شبکه وایرلس دستگاهی است که به کامپیوتر این امکان را می دهد که بتواند به شبکه های بیسیم متصل شود. همچنین کاربران می توانند جهت اتصال چندین دستگاه به شبکه پخش بیسیم از آن استفاده کنند. به طور کلی ، کارت شبکه وایرلس دستگاهی است که در آن دیگر نیازی به استفاده از ..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Broadcom Mini PCI-E 4324A-BRCM1051 Wifi Combo
نا موجود
Board WI-FI Laptop WLAN Broadcom Mini PCI-E 4324A-BRCM1051 Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Broadcom Mini PCI-Eکارت شبکه مینی pcl در نوت بوک ها نصب شده و سبب اتصال به اینترنت میشود این قطعه یکی از قطعات سخت افزاری نوت بوک است که بر روی یکی از اسلت های روی مادربرد نصب می گردد در برخی ..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Broadcom Mini PCI-E 4324A-BRCM1053 Wifi Combo
نا موجود
Board WI-FI Laptop WLAN Broadcom Mini PCI-E 4324A-BRCM1053 Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Broadcom Mini PCI-E 4324AWifiدوره ای که هم اکنون در آن در حال زندگی کردن هستیم عصر اطلاعات یا عصر دیجیتال نام دارد و بسیاری از امور بشر با استفاده از اینترنت و رایانه انجام می گیرد. شاید اگر ب..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Broadcom Mini PCI-E 4324A-BRCM1058 Wifi Combo
نا موجود
Board WI-FI Laptop WLAN Broadcom Mini PCI-E 4324A-BRCM1058 Comboخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Broadcom Mini PCI-E 4324Aبه بیان ساده، کارت شبکه می‌تواند یک دستگاه را با دستگاه‌های دیگر، در یک شبکه قرار دهد. با وجود کارت شبکه، دستگاه می‌تواند به یک شبکه مرکزی وصل شود و یا ..
برد وای فای لپ تاپ WLAN Broadcom Mini PCI-E DW1704 Wifi Combo
نا موجود
خرید و قیمت برد وای فای WLAN Mini PCI-E DW1704 Wifiفناوری وایرلس به تکنولوژی اتصال به شبکه از طریق امواج رادیویی گفته می شود وایرلس به معنی بی سیم یا بدون سیم است. این قطعه یک ماژول الکتریکی است که روی مادربرد قرار می گیرد و متشکل از ریز قطعات الکتریکی مثل خازن مقاومت و سلف و ... است کار این قطع..
نمايش 1 تا 20 از 27 (2 صفحه)

برد وای فای Mini PCI-E

فناوری وایرلس به تکنولوژی اتصال به شبکه از طریق امواج رادیویی گفته می شود. وایرلس به معنی بی سیم یا بدون سیم است. این قطعه یک ماژول الکتریکی است که روی مادربرد قرار می گیرد و متشکل از ریز قطعات الکتریکی مثل خازن مقاومت و سلف و ... است. کار این قطعه این است که بدون نیاز به سیم شما به اینترنت وصل شوید. معمولا چیپ‌های وای فای لپ تاپ تک شیار یا دو شیار هستند که معمولا نسل‌های جدید لپ تاپ ماژول تک شیار دارند. همچنین چیپ های شبکه لپ تاپ قسمتی دارند که آنتن‌ها به آن‌ها متصل می‌شوند. بر روی این قسمت‌ها معمولا دو آنتن سفید و مشکی قرار می‌گیرند سوکت این آنتن ها می تواند از نوع درشت و یا از نوع ریز باشد. بعضی از چیپ‌های شبکه بیش از دو آنتن بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد. بعضی از مدل‌های لپ تاپ دو جایگاه جداگانه جهت قرارگیری ماژول شبکه دارند که معمولا در لپ تاپ‌های قدیمی این ویژگی دیده می شود. از اجزای چیپ وای فای لپ تاپ می‌توان به خود ماژول ، آنتن ، سیم‌های آنتن و پیچ نصب ماژول بر روی برد اشاره کرد. معمولا تکنولوژی پیچیده ی این فناوری در داخل خود ماژول است که بسته به مدل و جدید بودن آن ، تکنولوژی پیشرفته‌تری خواهد داشت. اوایل دهه‌ی 2000 بود که PCI-E توسعه پیدا کرد. پی سی آی ای یا پی سی آی اکسپرس که به صورت PCIe نیز نوشته می‌شود مخفف کلمه لاتین Peripheral Component Interconnect Express است ، به معنای اتصال سریع قطعات جانبی است. PCIe در واقع استانداردی برای اتصال پرسرعت تجهیزات و قطعات جانبی نوت بوک است و یکی از مدلهای کارت وایرلس است اساس کار PCI بر انتقال اطلاعات به طور موازی بود. یعنی به ازای هر بیت ، یک سیم باید در نظر گرفته می شد. مثلا اگر 32 بیتی بود 32 تا سیم باید روی مادربرد طراحی می شد. در همه‌ی مادربردهای می‌توان یک سری اسلات یا شیار یافت که می‌توان از آن‌ها برای نصب کارت‌های جانبی از جمله کارت گرافیک ، کارت Wi-Fi یا کارت SSD استفاده کرد. نوع شیار PCIe استفاده‌ شده در نوت بوک شما بستگی به نوع مادربرد خواهد داشت. اسلات‌های پی سی آی ای با مشخصات فیزیکی متفاوتی عرضه‌ شده‌اند که عبارت‌اند از: x1 , x2 , x4 , x8 , x16 , x32. عدد نوشته شده بعد از x نمایانگر تعداد لاین‌ها (مسیری که داده دریافت یا ارسال داده انجام می‌شود) در هر شیار است. به‌ عنوان مثال یک شیار PCIe x1 شامل یک لاین انتقال داده است که می‌تواند با سرعت یک بیت بر سیکل ، انتقال داده را انجام دهد و یک شیار PCIe x2 شامل دو عدد لاین بوده و با سرعتی معادل با دو بیت بر سیکل انتقال داده را انجام خواهد داد. همان طور که خواندید شکاف‌های PCIe در چندین پیکربندی فیزیکی مختلف شامل x1 ، x4 ، x8 ، x16 و x32 عرضه می‌شوند. به طور مثال یک شکاف PCIe x1 تنها یک مسیر دارد و در هر چرخه فقط یک بیت داده را می‌تواند منتقل کند. تعداد خطوط ، ارتباط مستقیم با سرعت شکاف‌های توسعه دارند ، به همین دلیل است که کارت‌های گرافیکی برای استفاده از X16 ساخته می‌شوند گاهی ممکن است مشکل وصل نشدن وای فای لپ‌تاپ بیشتر مربوط به تنظیمات نرم‌افزاری است و ارتباطی به بخش سخت‌افزاری دستگاه ندارد. از کار افتادن وای فای لپ تاپ به دلایل نرم افزاری مثل تداخل ویندوز یا نصب نبودن درایور باشد. در غیر این صورت مشکل سخت افزاری است و چیپ شبکه لپ تاپ باید تعویض شود. در اغلب موارد کار نکردن وای فای لپ تاپ به دلیل مشکلات نرم افزاری است و تعمیر لپ تاپ در اکثر موارد لازم نیست.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات