دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

تبدیل هارد لپ تاپ

برد تبدیل درایو و هارد ایسوس X541UVKمادربرد لپ تاپ مهم‌ترین قطعه در دستگاه است که وظیفه سازماندهی قطعات دیگر را دارد. بر روی مادربرد سوکت هایی وجود دارد که از طریق آن با سایر قطعات لپ تاپ مثل هارد دیسک درایو (HDD) ، درایو نوری ، پردازنده و رم ارتباط برقرار می‌کند. مادربرد هر لپ تاپ مخت..
4,828,700 ریال
برد تبدیل درایو و هارد ایسوس X556UVمادربرد لپ تاپ مهم‌ترین قطعه در دستگاه است که وظیفه سازماندهی قطعات دیگر را دارد. بر روی مادربرد سوکت هایی وجود دارد که از طریق آن با سایر قطعات لپ تاپ مثل هارد دیسک درایو (HDD) ، درایو نوری ، پردازنده و رم ارتباط برقرار می‌کند. مادربرد هر لپ تاپ مختص..
8,382,100 ریال
برد تبدیل هارد لپ تاپ دل 1700توجه: اين مدل برد تبدیل هارد ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. در صورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد.در ساده‌ترین حالت می‌توان گفت که ها..
2,092,800 ریال
برد تبدیل هارد دل V13تبدیل هارد دیتای داخل هارد 2.5 اینچ را توسط فلت های متصل به تبدیل به مادربرد انتقال می دهد و اطلاعات موجود توسط سایر قطعات بر روی صفحه نمایشگر ، نمایش داده می شود. اگر فلت این تبدیل دچار پارگی و لحیم آن جدا شده باشد و یا خود سوکت دچار شکستگی گردد مانع انتقال دیتا از سمت هارد..
2,550,600 ریال
Board Sound Laptop Dell XPS M1210_LS-3001Pاين مدل برد صدا و درایو و هارد ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
1,438,800 ریال
Hard Board Asus Transformer Book T200TA Rev 2.0خرید و قیمت برد هارد لپ تاپ ایسوس Transformer Book T200TAمادربورد یا مین بورد را می‌توان اصلی‌ترین بخش یک رایانه به شمار آورد. وظیفه مین بورد کنترل پردازشگر مرکزی و ارتباط دادن آن با قسمت‌های دیگر است. در واقع می‌توان گفت ماد..
5,057,600 ریال
برد هارد ایسوس TP550LD Rev 2.0تبدیل درایو و هارد لپ تاپ می‌تواند از نظر اتصال به پورت روی لپ تاپ به دو شکل باشد؛ تبدیل درایو و هارد لپ تاپ به‌ صورت یک برد و مستقیم به سوکت مادربرد متصل می‌شود. برد تبدیل درایو و هارد لپ تاپ با یک سیم یا یک فلت به سوکت مادربرد ، به شکل غیرمستقیم متص..
5,057,600 ریال
برد هارد ایسوس X456UJ Rev 2.2مادربرد لپ تاپ مهم‌ترین قطعه در دستگاه است که وظیفه سازماندهی قطعات دیگر را دارد. بر روی مادربرد سوکت هایی وجود دارد که از طریق آن با سایر قطعات لپ تاپ مثل هارد دیسک درایو (HDD) ، درایو نوری ، پردازنده و رم ارتباط برقرار می‌کند. مادربرد هر لپ تاپ مختص همان ..
5,057,600 ریال
برد هارد ایسوس X555تبدیل هارد دیتای داخل هارد 2.5 اینچ را توسط فلت های متصل به تبدیل به مادربرد انتقال می دهد و اطلاعات موجود توسط سایر قطعات بر روی صفحه نمایشگر ، نمایش داده می شود. اگر فلت این تبدیل دچار پارگی و لحیم آن جدا شده باشد و یا خود سوکت دچار شکستگی گردد مانع انتقال دیتا از سمت هارد ب..
4,708,800 ریال
برد هارد ایسوس X555LDتوجه: اين مدل برد هارد ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد.هارد لپ تاپ یا همان هارد دیسک ، حافظه ی دائمی با ظرفیت بالا ..
7,444,700 ریال
برد هارد ایسوس X555HDD مخفف کلمه ی Hard Disk Drive یا دیسک درایو سخت است که در واقع حافظه ای غیر فرار می باشند. این قطعه یکی از ضروری ترین قطعات سوار شده روی لپ تاپ و کامپیوتر می باشد. توجه داشته باشید که این قطعه از حافظه RAM کاملاً جدا است و ربطی به آن ندارد. این هارد توسط یک تبدیل به مادربرد ..
8,491,100 ریال
Hard Board Laptop Asus X555LD_Rev 3.3_Similar X555LP Rev 1.1توجه: برد هارد لپ تاپ Asus X555LD_Rev 3.3 از لحاظ ظاهري و قطعات جانبي با برد هارد لپ تاپ X555LP Rev 1.1 مشابه هستند و تنها در مدل و Rev متفاوتند. حتما قبل از خريد به عکس کالا دقت نماييد.خرید و قیمت برد هارد لپ تاپ ایسوس X555LD Rev 3..
9,254,100 ریال
Hard Board Asus X555QGخرید و قیمت برد هارد لپ تاپ ایسوس X555QGدر ساده‌ترین حالت می‌توان گفت که هارد، همان حافظه دستگاه بوده و از مهم‌ترین بخش‌های یک لپ تاپ می‌تواند باشد. امروزه بسیاری از افراد با شغل‌های متفاوت نیازمند یک لپ تاپ مناسب هستند. در خرید لپ تاپ یکی ..
6,725,300 ریال
تبدیل هارد لپ تاپ Dell IDE مادگیتبدیل هارد دیتای داخل هارد 2.5 اینچ را توسط فلت های متصل به تبدیل به مادربرد انتقال می دهد و اطلاعات موجود توسط سایر قطعات بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود. سر سوکت این تبدیل مانند L برعکس می باشد این مدل مادگی تبدیل هارد می باشد و این تبدیل دارای نری نیز می با..
795,700 ریال
تبدیل هارد لپ تاپ اپل MacBook A1181تبدیل هارد داخل هارد 2.5 اینچ را توسط فلت های متصل به تبدیل به مادربرد انتقال می دهد و اطلاعات موجود توسط سایر قطعات بر روی مانیتور نمایش داده می شود. سر سوکت این تبدیل مانند L برعکس می باشد اگر فلت این تبدیل دچار پارگی و لحیم آن جدا شده باشد و یا خود سوکت دچار..
2,528,800 ریال
HDD Converter Laptop Apple A1342_821-0875-Aخرید و قیمت تبدیل هارد لپ تاپ اپل MacBook A1342مادربورد یا مین بورد را می‌توان اصلی‌ترین بخش یک رایانه به شمار آورد. وظیفه مین بورد کنترل پردازشگر مرکزی و ارتباط دادن آن با قسمت‌های دیگر است. در واقع می‌توان گفت مادربورد برای کل ..
2,855,800 ریال
تبدیل هارد اپل A1286تبدیل هارد لپ تاپ وظیفه اتصال به مادربرد و هارد لپ تاپ را دارد و جهت شناسایی هارد مورد استفاده قرار می گیرد در لپ تاپ های اپل سوکت دیگری در فلت وجود دارد که هنگام شناسایی هارد چراغ جلو لپ تاپ را روشن می کند. شما می توانید قیمت خرید تبدیل هارد اپل A1286 را در این صفحه مشاهده ن..
4,610,700 ریال
تبدیل هارد اپل A1278تبدیل هارد لپ تاپ وظیفه اتصال به مادربرد و هارد لپ تاپ را دارد و جهت شناسایی هارد مورد استفاده قرار می گیرد در لپ تاپ های اپل سوکت دیگری در فلت وجود دارد که هنگام شناسایی هارد چراغ جلو لپ تاپ را روشن می کند. شما می توانید قیمت خرید تبدیل هارد اپل A1278 را در این صفحه مشاهده ن..
2,474,300 ریال
نمايش 1 تا 20 از 130 (7 صفحه)

تبدیل هارد لپ تاپ

مادربرد که نام دیگر آن برد اصلی (Mainboard) است ، یک مدار چاپی (Printed Circuit Board) در لپ تاپ می‌باشد. مادربرد لپ تاپ ، مسیر ولتاژ دهی و جریان را به اجزا و قطعات روی آن تعیین می‌کند که منجر به فعال شدن قطعات می‌شود. همچنین می‌توان گفت که مادربرد لپ تاپ ، قطعات دیگر را کنار هم جمع کرده و سازماندهی می‌کند. این قطعه همان‌طور که از اسم آن هم پیداست یعنی "مادر" ، مهم‌ترین بخش یک لپ تاپ یا هر دستگاه دیگری می‌تواند باشد. همان‌طور که گفته شد ، مادربرد یک مدار چاپی است. این مدار شامل آی سی (IC) ، خازن ، جای پیچ برای اتصال به قاب ، سوکت ، درگاه ، پورت و قطعات دیگر می‌شود. همچنین یکسری قطعات دیگر نیز مانند پردازنده (CPU) ، گرافیک (GPU) ، فن (Cooling Fan) و هیت سینک (HeatSink) ، کیبرد (KeyBoard) و تاچ پد (TouchPad) هم از طریق درگاه‌های موجود بر روی مادربرد ، به آن متصل می‌شوند. تمامی قطعات مربوط به مادربرد به نوعی به آن متصل می شوند. برخی از طریق سوکت تعبیه شده روی مین برد و برخی دیگر از طریق یک فلت به عنوان نمونه نمایشگر لپ تاپ از طریق یک کابل که به آن فلت تصویر می گویند. هارد لپ تاپ از جمله قطعات مهم مادربرد است. هارد لپ‌­تاپ یا همان هارد دیسک ، حافظه ‌ی دائمی با ظرفیت بالا برای ذخیره‌­سازی تمامی اطلاعات می ‌باشد. این اطلاعات می­‌توانند عکس‌­ها ، فیلم‌­ها و حتی بازی­‌هایی باشند که ما برای حفظ و نگهداری آن­‌ها نیازمند هارد دیسک هستیم می‌توان به جرأت گفت که امروزه تمام لپ تاپ های موجود در بازار از هارد دیسک داریو های ساتا استفاده می‌کنند. پس به صورت کلی می گوییم که یک نوع هارد دیسک درایو و نیز یک نوع رابط برای اتصال به مادربرد از نوع SATA در لپ تاپ وجود دارد. SATA Hard Disk Drive نام دیگر این حافظه ها هستند. ارتباط این قطعه از طریق یک سوکت که بر روی مادربرد قرار دارد انجام می شد. تبدیل هارد لپ تاپ قطعه است که خروجی سوکت لپ تاپ را به خروجی مورد نیاز که قابل استفاده باشد ، تبدیل می‌کند. این قطعه در داخل لپ تاپ قرار می‌گیرد و برای نصب آن باید قاب کف لپ تاپ را باز کرده و به مادربرد دسترسی پیدا کنید. تبدیل هارد لپ تاپ می‌تواند از نظر اتصال به پورت روی لپ تاپ به دو شکل باشد؛ 1-تبدیل هارد لپ تاپ به صورت یک برد و مستقیم به سوکت مادربرد متصل می‌شود.

 

 

 

2-برد تبدیل هارد لپ تاپ با یک سیم یا یک فلت به سوکت مادربرد ، به شکل غیرمستقیم متصل می‌گردد.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات