دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

برد وای فای NGFF

Board WI-FI Laptop WLAN Atheros NGFF QCNFA335 Wifi COMBOخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Atheros NGFF QCNFA335 Wifiبه بیان ساده، کارت شبکه می‌تواند یک دستگاه را با دستگاه‌های دیگر، در یک شبکه قرار دهد. با وجود کارت شبکه، دستگاه می‌تواند به یک شبکه مرکزی وصل شود و یا فقط به ..
1,940,200 ریال
خرید و قیمت برد وای فای WLAN Intel NGFF 7265NGWکارت رابط شبکه (به انگلیسی: Network interface controller (NIC)) نوت بوک به صورت کارتی در شیارهای توسعه مادربورد قرار می‌گیرد و سیستم را به شبکه متصل می‌کند. کارت شبکه یکی از ضروری ترین لوازم جانبی لپ تاپ می باشد. با استفاده از این قطعه می ..
2,376,200 ریال
برد وای فای لپ تاپ WLAN NGFF Intel M.2 3160NGW COMBO Wifi
نا موجود
Board WI-FI Laptop WLAN NGFF Intel M.2 3160NGW COMBO Wifiخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN NGFF Intel M.2 3160NGW COMBO Wifiوایرلس لپ تاپ یا چیپ وای فای wifi یک ماژول الکترونیکی است که روی مادربورد لپ تاپ قرار دارد. این ماژول از یک چیپست مرکزی به همراه دیگر قطعات الکترونیکی مثل خازن و مقاو..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برد وای فای NGFF

کارت رابط شبکه (به انگلیسی: Network Interface Controller (NIC)) نوت بوک به صورت کارتی در شیارهای توسعه مادربورد قرار می‌گیرد و سیستم را به شبکه متصل می‌کند. کارت شبکه یکی از ضروری ترین لوازم جانبی لپ تاپ می باشد. با استفاده از این قطعه می توانید نوت بوک خود را به اینترنت مجهز کرده و یا آن را به نوت بوک های دیگر متصل کنید و یک شبکه محلی بسازید. کارت شبکه وایرلس کارتی اینترنال بوده که در داخل شیار مادربرد قرار می گیرد. این نوع کارت شبکه امکان اتصال بی سیم به اینترنت را برای شما فراهم می کند. دارای یک آنتن جهت دریافت سیگنال های روتر بوده و برای اتصال WIFI طراحی شده اند. این قطعه یک ماژول الکتریکی است که روی مادربرد قرار می گیرد و متشکل از ریز قطعات الکتریکی مثل خازن مقاومت و سلف و ... است. کار این قطعه این است که بدون نیاز به سیم ، شما به اینترنت وصل شوید. معمولا چیپ‌های وای فای لپ تاپ تک شیار یا دو شیار هستند که معمولا نسل‌های جدید لپ تاپ ماژول تک شیار دارند. همچنین چیپ های شبکه لپ تاپ قسمتی دارند که آنتن‌ها به آن‌ها متصل می‌شوند. بر روی این قسمت‌ها معمولا دو آنتن سفید و مشکی قرار می‌گیرند سوکت این آنتن ها می تواند از نوع درشت و یا از نوع ریز باشد. بعضی از چیپ‌های شبکه بیش از دو آنتن بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد. تمامی کارت های شبکه بر اساس پارت ثبت شده بر روی آن به فروش می رسد.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات