دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

تبدیل درایو لپ تاپ

برد تبدیل درایو اچ پی 620دی وی رایتر یکی از بخش های موجود در لپ تاپ ها است که اخیرا در برخی شرکت ها و مدل ها از روی دستگاه حذف شده است. این بخش یکی از قسمت هایی است که در معرض آسیب و خراب شدن قرار دارد. ارتباط بین این قطعه با مادربرد از طریق یک سوکت تبدیل انجام می شود.خرید و قیمت برد تبدیل د..
588,600 ریال
برد تبدیل درایو اچ پی G6-1000دی وی رایتر یکی از بخش های موجود در لپ تاپ ها است که اخیرا در برخی شرکت ها و مدل ها از روی دستگاه حذف شده است. این بخش یکی از قسمت هایی است که در معرض آسیب و خراب شدن قرار دارد. ارتباط بین این قطعه با مادربرد از طریق یک سوکت تبدیل انجام می شود.خرید و قیمت برد تبد..
2,158,200 ریال
برد تبدیل درایو ایسر Aspire 7520 IDEتوجه: مادربرد لپ تاپ Acer Aspire 7520_LS-3556P_IDE دارای دو پارت نامبر LS-3556P و LS-3556 می باشد، در صورتی که تبدیل درایو، با هر کدام از پارت نامبرها ارسال شود با دستگاه شما سازگار میباشد.دی وی دی درایو قطعه‌ای از لپ تاپ است که مادربرد متصل شده و به&..
752,100 ریال
Drive Converter Board Laptop Acer Aspire E1-521_Q5WT6_LS-8531Pتوجه: اين مدل برد تبدیل درایو ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد. ..
1,286,200 ریال
برد تبدیل درایو دل Inspiron 1564توجه: اين مدل برد تبدیل درایو ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. در صورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد.دی وی رایتر یکی از بخش های موجود در لپ تا..
893,800 ریال
Drive Converter Board Laptop Samsung NP350V5C-NP350V-NP355V_LS-8862Pخرید و قیمت برد تبدیل درایو لپ تاپ سامسونگ NP350دی وی رایتر یکی دیگر از قطعاتی است که توسط یک قطعه واسطه به مادربرد متصل میگردد این قطعه در لپ تاپ سامسونگ NP350 برد تبدیل درایو است همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این ..
1,275,300 ریال
برد تبدیل درایو لنوو IP310دی وی دی درایو قطعه‌ای از لپ تاپ است که مادربرد متصل شده و به طور خاص برای خواندن DVD و CD ها استفاده می‌شود. درایور لپ تاپ با استفاده از نور لیزر یا امواج الکترومغناطیسی ، اطلاعات ثبت شده بر روی دیسک‌ها می‌خواند. یک درایور لپ تاپ می‌تواند اطلاع..
2,212,700 ریال
برد تبدیل درایو لنوو Ideapad 500توجه: اين مدل برد تبدیل درایو ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد.دی وی رایتر یکی از بخش های موجود در لپ تاپ..
2,986,600 ریال
Drive Converter Board Laptop Lenovo IdeaPad Z510_AILZB_NS-A185اين مدل برد تبدیل درایو ممکن است با ریورژن (REV) های متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ریورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
1,362,500 ریال
برد تبدیل درایو و هارد ایسوس X541UVKمادربرد لپ تاپ مهم‌ترین قطعه در دستگاه است که وظیفه سازماندهی قطعات دیگر را دارد. بر روی مادربرد سوکت هایی وجود دارد که از طریق آن با سایر قطعات لپ تاپ مثل هارد دیسک درایو (HDD) ، درایو نوری ، پردازنده و رم ارتباط برقرار می‌کند. مادربرد هر لپ تاپ مخت..
4,828,700 ریال
برد تبدیل درایو و هارد ایسوس X556UVمادربرد لپ تاپ مهم‌ترین قطعه در دستگاه است که وظیفه سازماندهی قطعات دیگر را دارد. بر روی مادربرد سوکت هایی وجود دارد که از طریق آن با سایر قطعات لپ تاپ مثل هارد دیسک درایو (HDD) ، درایو نوری ، پردازنده و رم ارتباط برقرار می‌کند. مادربرد هر لپ تاپ مختص..
8,382,100 ریال
Board Sound Laptop Dell XPS M1210_LS-3001Pاين مدل برد صدا و درایو و هارد ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
1,438,800 ریال
تبدیل درایو اچ پی NC6220دی وی دی درایو قطعه‌ای از لپ تاپ است که مادربرد متصل شده و به‌ طور خاص برای خواندن DVD و CD ها استفاده می‌شود. درایور لپ تاپ با استفاده از نور لیزر یا امواج الکترومغناطیسی ، اطلاعات ثبت‌شده بر روی دیسک‌ها می‌خواند. یک درایور لپ تاپ می‌تو..
577,700 ریال
تبدیل درایو اچ پی IDE TX1000دی وی دی درایو قطعه‌ای از لپ تاپ است که مادربرد متصل شده و به‌طور خاص برای خواندن DVD و CD ها استفاده می‌شود این قطعه از طریق سوکت Sata و IDE با مادربرد ارتباط بر قرار می کند این سوکت یا بر روی مادربرد قرار دارد یا از طریق داتر بردی به مادربرد و از طریق..
741,200 ریال
تبدیل درایو اچ پی HP 15-Nدی وی دی درایوها نقش مهمی در پردازش اطلاعات دارند دی وی دی رایترها قطعه سخت افزاری است که در داخل نوت بوک ها قرار می گیرند و به وسلیه پیچ های خاصی به بدنه آن متصل می شود. این درایو از طریق تبدیلی با مادربرد ارتباط برقرار می کند. این تبدیل درایو دارای پارت می باشد بهتر اس..
1,275,300 ریال
نمايش 1 تا 20 از 60 (3 صفحه)

تبدیل درایو لپ تاپ

مادربورد یا مین بورد را می‌توان اصلی‌ترین بخش یک رایانه به شمار آورد. وظیفه مین بورد کنترل پردازشگر مرکزی و ارتباط دادن آن با قسمت‌های دیگر است. در واقع می‌توان گفت مادربورد برای کل نوت بوک ، زیربنا و پایه ی اطلاعات و قدرت به شمار می آید. هر نوع سوکت روی مادربرد برای نوع خاصی سخت‌افزار در نظر گرفته شده است و خود سخت‌افزارها هم از نظر مدل‌های تحت پشتیبانی مادربرد ، ممکن است سوکت‌های متفاوتی داشته باشند. گاهی سوکت های موجود روی مادربرد ، خروجی مناسبی برای دستگاه ما به‌حساب نمی‌آیند و نیاز به نوع دیگری از خروجی داریم. در اینجا از تبدیل‌های درایو و هارد استفاده می‌شود تا خروجی مناسب را از سوکت مادربرد داشته باشیم. دی وی دی درایو قطعه‌ای از لپ تاپ است که به مادربرد متصل شده و به‌طور خاص برای خواندن DVD و CD ها استفاده می‌شود. تبدیل درایو و هارد لپ تاپ قطعه است که خروجی سوکت لپ تاپ را به خروجی مورد نیاز که قابل‌ استفاده باشد ، تبدیل می‌کند. این قطعه در داخل لپ تاپ قرار می‌گیرد و برای نصب آن باید قاب کف لپ تاپ را باز کرده و به مادربرد دسترسی پیدا کنید. تبدیل درایو و هارد لپ تاپ می‌تواند از نظر اتصال به پورت روی لپ تاپ به دو شکل باشد؛ 1-تبدیل درایو لپ تاپ به صورت یک برد و مستقیم به سوکت مادربرد متصل می‌شود. 2-برد تبدیل درایو لپ تاپ با یک سیم یا یک فلت به سوکت مادربرد ، به شکل غیرمستقیم متصل می‌گردد.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات