دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپتاپ لنوو-آی بی ام

 فن لنووG50-70فن لپ تاپ Lenovo IdeaPad G50-70 وظیفه تعادل دما را در دستگاه دارد،لپ تاپ ها اجزای بسیاری دارند که در هنگام کار می‌توانند بیش از حد گرم شوند برای خنک و کارآمد نگه داشتن همه قطعات‌ لپ تاپ معمولاً یک فن در پس زمینه اجرا می‌شود با این وجود با گذشت زمان فن لپ تاپ لنو..
697,600 ریال
فن لنوو G500وظیفه فن Lenovo ideapad g500 در لپ تاپ خنک نگه داشتن cpu می باشد. در صورت مشاهده گرمای بیش از حد و یا صدای نا خاراش که از فن ایجاد می شود در صورت مراجعه نکردن جهت تعمیر یا تعویض امکان بروز مشکلاتی برای سایر قطعات بوجود می آید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید فن لنوو g5..
773,900 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad 100-15 اورجینالفن Lenovo IdeaPad 100-15 یکی از قطعات لپ تاپ می باشد که وظیفه آن  خنک نگه داشتن قطعات نوت بوک  است. یکی از مواردی که باعثخرابی فن لنوو آیدیاپد100-15 می شود کثیفی هایی هستند که به داخل پره های فن میرود که باعث خرابی  فن می شود . میتوان..
991,900 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad 300وظیفه فن Lenovo IdeaPad 300 در نوت بوک خنک نگه داشتن دستگاه و cpu است زمانی که دمای لپ تاپ بالا می رود فن لنوو آیدیاپد 300 باید شروع بهحرکت و چرخش  کند در غیر اینصورت فن به مشکل برخورده است و باید فن را بررسی نماییم .برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید ا..
1,515,100 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad B460-V460 گردفن لپ تاپ آیدیاپد Lenovo IdeaPa B460-V460 هنگام گرم شدن لپ تاپ شروع به کار می کند و به کمک هیت سینک باعث خنک شدن قطعات مهم لپتاپ از جمله cpuمی شود  برای توضیحات بیشتر میتوانید قیمت خرید انواع فن را مشاهده نمایید.*توجه: امکان دارد فن Leno..
588,600 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad B570دو مورد بسیار مهم از راه های تشخیص خرابی فن Lenovo IdeaPa B570 یکی گرمای بیش از اندازه دستگاه و دیگری صدای نا هنجار که از فن شنیدهمی شود در صورت بروز این مشکل برای سرویس و یا تعویض فن اقدام نمایید و برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید انواع فن را مشاهده نمای..
806,600 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad Flex2-15 اوجینالوظیفه فن lenovo ideapad flex2-15 در نوت بوک  خنک نگه داشتن cpu می باشد. در صورت احساس  گرمای بیش از حدو یا صدای غیر معقول  که از فنایجاد می شود در صورت مشاهده این موارد برای تعمیر و یا تعویض فن اقدام نمایید و میتوانید قیمت خریدانواع ..
806,600 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad G450-G550دو مورد بسیار مهم در خرابی فن Lenovo IdeaPa G550 یکی افزایش دمای بیش از اندازه و دیگری صدای چرخش زیاد  از فن مشاهده می شود در صورتبروز این مشکل در فن لنو G550 باید جهت تعویض و یا تعمیر ان اقدام نمایید.جهت اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید انواع فن را ..
773,900 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad G460-G560 غیر اورجینالفن Lenovo IdeaPa G560 یکی از قطعات لپ تاپ می باشد که وظیفه خنک نگه داشتن اندازه  دستگاه را بر عهده دارد.یکی از مواردی که باعث بروزمشکل در وظیفه فن لنوو آیدیاپد G560 می شود پرز های موجود بر روی سطوح  که روی فن قرار می گیرد که باعث درست عم..
882,900 ریال
Fan Laptop Lenovo IdeaPad G585-G580 GM_OEMزمانی که فن Lenovo IdeaPa G580 صدای غیر معقول و یا داغ  شود بیش از اندازه مشکلی در فن لنوو آیدیاپد G580بوجود آمده است در این صورتدستگاه نیاز به سرویس شدن دارد .برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید انواع فن را مشاهده نمایید*توجه: امکان دارد ..
773,900 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad S510Pفن cpu لپ تاپ Lenovo IdeaPa S510P با سرعت بالا باعث چرخش هوای داخل لپ تاپ و خنک نگه داشتن آن میشود این فن خنک کننده با ولتاژ 5 ولت کارمیکند و میتواند در دمای بالا لپ تاپ را خنک می کند. فن  cpu لپ تاپ با کیفیت خوب و بدنه ی مقاوم از جنس پلاستیک به فروش می ..
1,220,800 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad V110-15ISK اورجینالطراحی فن Lenovo IdeaPa V110-15ISK به طوری تولید شده که کاملا استاندارد است وباعث گردش هوا و به تعادل رساندن دمای داخلی لپ تاپ  لنووآیدیاپد V110-15ISK میشود حتما در نگه داری و سرویس فن نوت بوک خود کوتاهی نکنید زیرا این امر سبب آسیب دیدن سی پی یو ..
1,122,700 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad V130-V330در لپ تاپ Lenovo IdeaPa V330  پردازنده گرافیک (GPU) و اصلی (CPU) براثراستفاده زیاد شروع به گرم شدن می کند که در صورت عدم گردش هوا آسیببازگشت ناپذیری وارد می شود .حتما تا حد ممکن از گرم شدن بیش از حد قطعات لپتاپ جلوگیری نمایید و وظیفه که به عهده ..
1,188,100 ریال
فن لپ تاپ لنوو Ideapad Y400-Y500وظیفه فن Lenovo IdeaPa Y500 آن است که گرمای حاصل از چیپ‌ها را بوسیله هیت سینک به فن منتقل کند. فن ام اس آی Y500 گرما را به بیرون از لپتاپ منتقل می نماید . صدای فن لپ تاپ در حالت معمولی بسیار کم است ولی وقتی که صدای نا هنجار از لپ‌تاپ می شنوید و همچنی..
806,600 ریال
فن لپ تاپ لنوو Ideapad Y510-Y530وظیفه فن Lenovo IdeaPa Y510  در لپ تاپ خنک نگه داشتن دستگاه است در زمانی که دمای نوت بوک بالا می رود ویا در بعضی موارد با صدای ناخراش از فن ام اس آی Y510 مواجه می شوییم که یکی از موارد خرابی فن  به حساب می آید که حتما براس تعمیر یا تعویض فن به تعمیر..
806,600 ریال
فن لپ تاپ لنوو Ideapad Y560فن Y560 Lenovo IdeaPa یکی از قطعات نوت بوک می باشد که وظیفه خنک نگه داشتن قطعات لپ تاپ حین کار را دارد یکی از مواردی که باعث خرابیفن لنوو آیدیاپد Y560 می شود کثیف بودن فن می باشد ، دلیل آن استفاده لپ تاپ در محیط های غبار آلود یا سطوح آلوده می باشد که برای تمیز..
806,600 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad Y580وظیفه فن Lenovo IdeaPa Y580 در لپ تاپ سرد نگه داشتن cpu می باشد. در صورت مشاهده گرمای بیش از اندازه  و یا صدای دلخراش  که از فن ایجادمی شود در صورت مراجعه نکردن جهت سرویس یا تعویض امکان بروز مشکلاتی برای سایر قطعات بوجود می آید. برای اطلاعات بیش..
1,002,800 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad Y700*توجه: امکان دارد فن Lenovo IdeaPad Y700 مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است...
1,460,600 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad Yoga 13 اورجینال*توجه: امکان دارد فن Lenovo IdeaPad Yoga 13 ORG مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است...
8,970,700 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad Z370*توجه: امکان دارد فن Lenovo IdeaPad Z370 مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است...
806,600 ریال
نمايش 1 تا 20 از 57 (3 صفحه)
سوالات متداول

باید به اندازه Fan Laptop LENOVO و تعداد سیم و جای پیچ ها دقت نمایید.

بله ، Fan Laptop LENOVO تفاوت ظاهری ندارند فقط از لحاظ کیفیتی متفاوت هستند، البته مدل copy، همان فن OEM میباشد که با نام شرکت های اورجینال ارائه می شود.

Fan Laptop LENOVO نوت بوک لنوو 5 ولت می باشد. البته در مدلهای گیمینگ جدید جهت خنک کردن بهتر گرافیک و پردازنده و ... از فن های 12 ولتی هم استفاده می شود.

خیر ، Fan Laptop LENOVO سه سیم و چهار سیم کاملا از لحاظ ساختار داخلی متفاوت میباشد اما اگر فقط هدف خنک کردن دستگاه باشد و دور فن که با حداکثر چرخش است مشکلی ایجاد نکند میتوان این دو فن را جایگزین کرد.

معمولا بله، علت این ارور خرابی Fan Laptop LENOVO میباشد و در 80 درصد مواقع با تعویض فن این مشکل حل میشود اما در صورتیکه فن قبلی با فن سالم جایگزین شود و همچنان ارور برطرف نشود مشکل از مادربرد است.

بله ، ترتیب رنگ ها سیم ها بسیار حائز اهمیت است ، زیرا جا به جای سیم ها باعث خرابی و یا از کار افتادگی Fan Laptop LENOVO می شود.

بله ، درصورتی که Fan Laptop LENOVO مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در صورت سلامت فیزیکی ، Fan Laptop LENOVO مدل دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

در صورتی که Fan Laptop LENOVO لپ تاپ مدل کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

قطعا خیر ، زیرا جریان هوای Fan Laptop LENOVO میبایستی برای خنک کردن CPU و گرافیک از مسیر هیت سینک عبور کند ، استفاده از کول پد در کنار فن گزینه مناسبی است.

زمانیکه Fan Laptop LENOVO کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند و هوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

در حالتی که بعد از تعویض Fan Laptop LENOVO باد گرم از نوت بوک لنوو خارج شود نیازی به تعویض HEATSINK نمی باشد ، در غیر اینصورت اگر باد سرد خارج شود به معنی این می باشد که گاز هیت سینک خارج شده است.

در هنگام خرید HeatSink Laptop LENOVO حتما باید به GM (بدون گرافیک) یا PM (با گرافیک) بودن آن توجه نمایید.

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HeatSink Laptop LENOVO نوت بوک لنوو آن عایق شود.

خیر بعلت نداشتن قسمتی که مخصوص گرافیک نوت بوک لنوو می باشد HeatSink Laptop LENOVO قابلیت جایگزین کردن ندارد.

توسط گازهایی که در داخل HeatSink Laptop LENOVO موجود می باشد ، گرما از روی سطح GPU و CPU به جلوی فن منتقل و توسط فن خارج میشود.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین HeatSink Laptop LENOVO و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات