دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب لپ تاپ دست دوم

قاب جلو ال سی دی اچ پی 4530 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه ..
806,600 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 5010 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه (نو..
1,024,600 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 6400 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه (نو..
588,600 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 1520 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه (نو..
588,600 ریال
قاب جلو ال سی دی لنوو G50-70 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه..
697,600 ریال
نمايش 1 تا 20 از 78 (4 صفحه)

قاب دست دوم

همانطور که می دانید انواع قاب و بدنه مربوط به رایانه های قابل حمل به عنوان بدنه و شاسی دستگاه شناخته شده است. لپ تاپ با در نظر گرفتن دو قسمت اصلی بالا و پایین دستگاه ، طراحی و ساخته می شود. همچنین بخش بالا و پائین از 5 الی 6 تکه مختلف (قاب و کاور پلاستیکی و فلزی) تشکیل می شود. سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات و اجرای (لپ تاپ) ایفا می کند. ایجاد مشکل در هر کدام از آنها می‌تواند به قطعات اصلی ؛ مانند نمایشگر و اجزای الکترونیکی آسیب برساند. در اینجا قصد داریم در ارتباط با قاب های دست دوم لپ تاپ مطالبی را عنوان نماییم:
در حقیقت برخی از انواع لپ تاپ ها به دلایل مختلفی مثل: مشکلات سخت افزاری و یا عیوب ظاهری از انبار قطعات استوک لپ تاپ سر در می آورده یا اینکه بازیافت می شوند (Disassemble) به همین دلیل قاب های آن ها آماده فروش می شوند.

بنابراین هنگام خرید باید به نکاتی توجه نمایید:

1. معمولا جاپیچ های این مدل قاب ها به دلیل دست دوم بودن و بسته شدن بر روی لپ تاپ به اصلاح پیچ خورده می باشد.

2. ممکن است در قسمتی از این قاب های دست دوم رنگ پریدگی یا پاشیدگی رنگ دیده شود.

3. بعضی از قاب های نو هنگام جابه جایی ممکن است دچار خط و خش یا شکستگی جزیی در قسمتی از خارها یا جاپیچ ها شوند در این صورت معمولا در گروه قاب های دست دوم قرار می گیرند تهیه این نوع قاب به دلیل قیمت پایین تر مقرون بصرفه می باشد. در صورتی که قصد تهیه این نوع قاب را دارید می توانید با استفاده از جوش پلاستیک و یا چسب مشکل را برطرف نمایید.

4. رزوه به شیارهای روی پیچ و درون مهره گفته می شود. به رزوه خارجی ، نری و به رزوه داخلی ، مادگی می گویند. در زبان عامیانه به دنده رو پیچ ، فرورفتگی نیز می‌گویند و همین امر سبب می شود تا پیچ درون سطح مورد نظر چفت شود در صورتی که این قسمت بر روی قاب دچار شکستگی یا آسیب شود قاب اصطلاحا دست دوم به حساب می آید و لازم است هنگام تهیه این قاب رزوه را از روی قاب قبلی برداشته و بر روی قاب جدید جوش پلاستیک دهید.

5.در برخی قاب های دست دوم یک روکش لولا یا هر دو دچار شکستگی شده است در این صورت می توانید روکش لولای قاب را جدا کنید و روکش لولای قاب قبلی را بر روی آن قرار دهید.

در نتیجه بعضی از لپ تاپ ها در تعداد کمتر و یا بصورت سفارشی تولید می شوند و یا اینکه ممکن است به دلیل قدیمی شدن لپ تاپ برخی کاربران در یافتن قطعات آن دچار مشکل شوند اما به علت اینکه بازاری برای آنها در نظر گرفته نشده قطعات آنها کم یاب و یا نایاب هستند. قطعات این دستگاه ها برای کاربرانشان خیلی ارزشمندند. زیرا از کار افتادن یکی از قطعات جزئی آنها می تواند برای لپ تاپ دردسر ایجاد کند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات