دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب لپتاپ ایسوس

قاب جلو ال سی دی ایسوس K52قاب دور یا جلوی مانیتور Asus K52 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید انواع قاب ایسوس K52 را در این صفحه..
2,986,600 ریال
قاب پشت ال سی دی ایسوس K52قاب پشت مانیتور K52 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، قاب پشت ال سی دی در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد درصورتیکه این قاب دچار آسیب شود می توانید قیمت خرید انواع قاب ایسوس K52 را در این صفحه مشاهده نمایید.خرید و قیم..
3,945,800 ریال
قاب پشت ال سی دی ایسوس X556UJقاب پشت ال سی دی Asus X556UJ یا Back Cover ، که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید انواع قاب ایسوس X556UJ را در این صفحه..
7,651,800 ریال
قاب کف ایسوس K53Uبه قاب کف یا زیر لپ تاپ ایسوس اختصارا به آن کاور D نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد ، می باشد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما می توانید قیمت خرید انواع قاب ایسوس K53U را در این ص..
5,744,300 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس A3000قاب و پوشش لپ تاپ ها به‌عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌ داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می نماید.خرید و قیمت بدنه نوت بوک ا..
1,547,800 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس X455قاب دور صفحه نمایش Asus X455 که به آن کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، جنس آن از پلاستیک فشرده هست. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید خرید و قیمت انواع قاب ایسوس X455 را در این صفحه مشاهده نمایید.خرید و قیمت بدنه..
2,343,500 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس 1015قاب دور مانیتور Asus Eee PC 1015 که به آن کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، جنس آن از پلاستیک فشرده هست. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید خرید و قیمت انواع قاب ایسوس 1015 را در این صفحه مشاهده نمایید.خرید و ..
2,190,900 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس F5قاب جلوی مانیتور Asus F5 که به آن کیس B نیز گفته می شود ، یک لایه نازک از جنس PVC و یا لایه ای با پوشش پلاستیک از اجزای تشکیل دهنده این قسمت است که در زمان تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس نیاز به تعویض پیدا می نماید. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خری..
1,242,600 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس F8قاب دور یا جلوی مانیتور Asus F8 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید خرید و قیمت قاب ایسوس F8 را در این صفحه مشاهده..
1,547,800 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس K53Tقاب جلوی مانیتور Asus K53T که به آن کیس B نیز گفته می شود. یک لایه نازک از جنس PVC و یا لایه ای با پوشش پلاستیک از اجزای تشکیل دهنده این قسمت است که در زمان تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس نیاز به تعویض پیدا می نماید. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت ..
5,962,300 ریال
قاب پشت ال سی دی ایسوس G531قاب پشت مانیتور یا Back COVER ، asus rog strix g531g که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشت..
4,098,400 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس FX504Gقاب ها در رنگ ها و جنس بدنه متفاوت به بازار عرضه می گردد و جنس آنها می تواند از پلاستیک یا فلز باشد نوع جنس و استحکام بدنه تضمینی برای سلامت کلیه سخت‌ افزارهای داخلی بکار برده شده در لپ‌ تاپ است.خرید و قیمت قاب بدنه نوت بوک ایسوس TUF Gaming FX504Gقا..
3,553,400 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس FX505Dقاب و پوشش لپ تاپ ها به‌ عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می نماید.خرید و قیمت قاب بدنه نوت ..
3,411,700 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس X540قاب دورال سی دی نوت بوک Asus VivoBook X540 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید قاب ایسوس X540 را در ای..
3,313,600 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس W5Aقاب دور مانیتور Asus W5A که به آن کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، جنس آن از پلاستیک فشرده هست. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید خرید و قیمت قاب ایسوس W5A را در این صفحه مشاهده نمایید.خرید و قیمت بدنه نوت بوک ایس..
1,242,600 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس X45اگر به‌طورکلی به لپ تاپ نگاه کنیم، قاب لپ تاپ دو بخش بالا و پایین را شامل می‌شود که توسط یک لولا به هم متصل شده‌اند. قاب لپ تاپ مانع از تکان خوردن و جابه‌جایی قطعات می‌شود.خرید و قیمت قاب بدنه لپ تاپ ایسوس X45قاب (B) لپ تاپ بخش دیگر قاب ..
2,561,500 ریال
Case B Laptop Asus x550 Intel Black_Non Touchتوجه: قاب جلو ال سی دی لپ تاپ Asus X550 Intel Black با لپ تاپ های دارای تاچ اسکرین سازگار نمی باشد...
2,986,600 ریال
توجه: قاب جلو ال سی دی لپ تاپ Asus X551 Black با لپ تاپ های دارای تاچ اسکرین سازگار نمی باشد.قاب جلو ال سی دی ایسوس X551قاب جلوی مانیتور Asus X551 که به آن کیس B نیز گفته می شود. یک لایه نازک از جنس PVC و یا لایه ای با پوشش پلاستیک از اجزای تشکیل دهنده این قسمت است که در زمان تعویض صفحه نمای..
2,267,200 ریال
نمايش 1 تا 20 از 198 (10 صفحه)

قاب لپ تاپ ایسوس

قاب و پوشش لپ تاپ به عنوان بدنه اصلی لپ تاپ و همانند یک اسکلت یا استخوان وظیفه کنار هم نگه داشتن سایر قطعات لپ تاپ را بر عهده دارد این قطعه از لپ تاپ یکی از اجزای بسیار حساس است که سلامت آن نقش مهمی را در سلامتی سایر قطعات درونی لپ تاپ دارد چرا که در صورتی که قاب های لپ تاپ دچار شکستگی و سستی شوند این امکان وجود دارد که سایر قطعات به درستی روی همدیگر قرار نگیرند و ضربه به لپ تاپ سبب آسیب رساندن به هیت سینک ، فلت تصویر و یا سایر قطعات شود. اگر به‌ طورکلی به لپ تاپ نگاه کنیم ، دو بخش بالا و پایین را شامل می‌شود که توسط یک لولا به هم متصل شده‌اند ( لولا قطعه ای از لپ تاپ است که وظیفه باز و بسته کردن درب لپ تاپ را برعهده دارد به همین دلیل فشار و وزن زیادی را محتمل می شود و جز قطعات پر استهلاک بشمار می رود لولا در مدلهای مختلفی هستند بعضی از آنها به طور کامل درون بدنه و برخی دیگر در فضای بیرونی قرار می گیرند در بیشتر لپ تاپ ها لولا ها برای محافظت بیشتر و جلوه ظاهری بهتر با پوشش پلاستیکی محصور شده اند که به آنها روکش لولا یا قاب U و یا استوانه ای می گویند که در مدل قاب پشت ال سی دی لپ تاپ ایسوس K53 این روکش پلاستیکی بر روی خود قاب قابل مشاهده است. بنابراین کیفیت لولا لپ تاپ بسیار حائز اهمیت است.

خرید و قیمت قاب لپ تاپ ایسوس

قاب ها در رنگ ها و جنس بدنه متفاوت به بازار عرضه می گردد و جنس آنها می تواند از پلاستیک یا فلز باشد به عنوان نمونه قاب های لپ تاپ ایسوس K555LD هم به صورت فلزی و هم به صورت پلاستیکی در بازار موجود می باشد. نوع جنس و استحکام بدنه تضمینی برای سلامت کلیه سخت‌ افزارهای داخلی بکار برده شده در لپ‌ تاپ است. معمولا جایگاه همه سخت افزارهای مهم از جمله مادربورد ، پردازنده ، فن و ... در قسمت پایینی بدنه قرار دارد و برای حفاظت از آنها باید به نوع و استحکام جنس دقت نظر داشت. لازم است بدانید که همه برندها سعی بر این داشته اند که موقعیت قرارگیری سخت افزارها بگونه‌ ای باشند که کمترین میزان آسیب را برای هر قطعه بدنبال داشته باشد.
بطور کلی باید گفت بدنه لپ‌ تاپ از جنس آلومینیوم و پلاستیک فشرده بصورت ترکیبی ساخته می‌شوند که جنس پلاستیک به نسبت آلومینیوم از مقاومت و انتقال گرمای پایین تری برخوردار است علاوه بر آن آلومینیوم با مزیت هایی که به نسبت پلاستیک دارد جلوه بسیار زیبایی هم به لپ‌ تاپ می‌بخشد ، حتی در بعضی طراحی‌ها برای ایجاد ظاهری زیباتر از برس‌کاری و پرداخت استفاده می‌‌کنند که علاوه بر زیبایی از جذب بالای اثر انگشت و چربی جلوگیری می نماید و باعث می‌شود لک کمتری در هنگام استفاده از لپ‌ تاپ بر بدنه‌ آن باقی بماند.

انواع قاب لپ تاپ ایسوس

قاب ها به‌ طورکلی شامل چهار بخش اصلی هستند:

قاب پشت ال سی دی (قاب A)

این قاب همان قاب پشت صفحه نمایش لپ تاپ است که به آن درب بالایی لپ تاپ یا قاب (A) نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورتی که آسیب ورودی به این قاب و شکستگی آن سطحی و ابتدایی باشد می توان با استفاده از چسب های مخصوص به ترمیم محل شکستگی پرداخت اما در صورت سطحی نبودن می تواند سبب آسیب رساندن به برد صفحه نمایشگر ، لولا ، هولدر و فلت شود (اتصالی فلت به صفحه نمایشگر ، مادربرد و وب کم لپ تاپ آسیب می رساند) باز و بسته کردن بیش از حد درب لپ تاپ از جمله دلایل آسیب دیدن این قاب می باشد.

 

 

 

قاب دور ال سی دی (قاب B)

قاب دور ال سی دی لپ تاپ یا قاب B از دیگر قاب های بالایی لپ تاپ می باشد. این قاب بیشتر جنبه زیبایی دارد و وجود آن نقش اساسی ای در استحکام لپ تاپ ندارد. تاچ یا غیر تاچ بودن صفحه نمایشگر در نوت بوک های ایسوس یکی از دلایل تفاوت در قاب های B آنها است برای مثال قاب دور ال سی دی لپ تاپ X550LD بر اساس تاچ یا غیر تاچ بودن صفحه نمایشگر متفاوت است.

از جمله عوامل که باعث شکستگی قاب A و B می شود خرابی لولا است. اگر لولا لپ تاپ شما به مشکل خورده است ، حتماً آن را تعویض نمایید. لولا خراب باعث می‌شود که قاب سخت باز شود و احتمال شکستن در قاب وجود دارد. همچنین اگر جای پیچ لولاها خراب شده است ، باز و بسته کردن لپ تاپ باعث خواهد شد که شکستگی در قاب بوجود بیاید. برای تهیه پیچ های لولا لپ تاپ می توانید به صفحه زیر رجوع نمایید.

 

 

 

قاب دور کیبورد (C)

قاب دور کیبورد لپ تاپ یا همان قاب (C) به عنوان پوشش سطح زیرین لپ تاپ و پوشش دهنده فضای خالی دور کیبورد شناخته می شود. نکته حائز اهمیت در مورد این قطعه ، کیفیت رنگ بدنه و استحکام آن در مقابل فشار دست می باشد. روی این قاب کیبورد ، کلید پاور و تاچ پد لپ تاپ (تاچ پد یا ترک پد TRACKPAD ، یک صفحه حسگر لمسی مسطح است که موقعیت و نوع حرکت انگشت شما را به موقعیت اشاره گر در صفحه نمایش تبدیل می نماید. تاچ پدهای تعبیه شده بر روی قاب C نوت بوک جایگزین موس های فیزیکی شده است).
یکی دیگر از عواملی که در لپ تاپ های ایسوس سبب تفاوت در قاب ها می شود Intel یا AMD بودن سی پی یو لپ تاپ است که در قاب ها ایسوس X550 قابل مشاهده است.

 

 

 

قاب کف لپ تاپ (D)

قاب کف لپ تاپ یا همان قاب D در بخش پایینی لپ تاپ قرار می‌گیرد و تا امداد حاشیه های کناری ادامه داشته و از اصلی ترین قطعه یا همان مادربرد نوت بوک محافظت می کند. اکثر قطعات دستگاه روی مادربرد نصب می شود و این قطعه حساس نیاز به محافظت دارد. بنابراین قاب کف باید از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد.
آنچه که به دلایل فنی برای طراحی قاب کف ، معقول به نظر می رسد ، طراحی و ساخت قاب کف از مواد و آلیاژ های پلاستیکی است. ساختن قاب کف لپ تاپ از هر نوع فلز و یا آلیاژ فلزی تاکنون مشاهده نشده است. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد.

 

سوالات متداول

بله ، امکان دارد با شکستگی در قسمت قاب لپتاپ ASUS باعث شل شدن مانیتور لپ تاپ ایسوس شود و ممکن است ال ای دی شما شکسته شود و یا فلت و تصویر آسیب ببیند که در صورت آسیب دیدگی فلت ، مادربرد نیز آسیب می بیند.

خیر ، در حالتی که کیبرد لپ تاپ ایسوس آسیبی ندیده باشد شما می توانید بدنه C را بصورت جداگانه تهیه نمایید.

خیر ، در صورت سالم بودن نیازی به تعویض درب رم و هارد کف نوت بوک ASUS نیست.

بله ، امکان دارد با شکستگی در قسمت قاب لپتاپ ASUS باعث شل شدن مانیتور لپ تاپ ایسوس شود و ممکن است ال ای دی شما شکسته شود و یا فلت و تصویر آسیب ببیند که در صورت آسیب دیدگی فلت ، مادربرد نیز آسیب می بیند.

خیر، معمولا باید لولا لپ تاپ ایسوس عوض شود مگر اینکه شکستگی لولا باعث آسیب رسیدن به جای پیچ قاب شود

خیر قاب laptop ASUS تاچ وغیر تاچ باهم متفاوت است و امکان جابجایی ندارد.

در صورت شکستگی قاب لب تاب ایسوس بهتر است تعویض گردد زیرا جای پیچ برای نگه داری لولا و LED بسیار مهم است و امکان آسیب رساندن به ال ای دی و مادر برد و فلت تصویر می شود.

زمانی که قسمت های مهم قاب نوت بوک ایسوس مانند جا پیچ های لولا و یا قسمتی که فلت تصویر قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال ای دی و فلت ، جک برق یا مادر بورد آسیب ببیند.

خیر می توانید تاچ پد را از قاب نوت بوک ایسوس قبلی جدا کرده و روی قاب جدید قرار دهید ولی بایداین جا بجایی با دقت و احتیاط انجام شود که به تاچ پد آسیب نرسد و به درستی نصب شود.

بله ، در حالتی که مشکل فیزیکی نداشته باشد ، قاب لب تاپ ایسوس دارای یک هفته مهلت تست می باشد که می توانید تعویض نمایید.

قاب ها نوت بوک ایسوس دو مدل است : با فینگر و بدون فینگر که هردو با یکدیگر قابل جا بجایی است. فقط اگر بدون فینگر استفاده کنیم جای فینگر پرینت را ندارد اگر به عکس به جای بدون فینگر از با فینگر استفاده شود یک حفره خالی در قاب مشاهده می شود.

قاب لپتاپ ایسوس شکسته و دستگاه بعد از چند ثانیه روشن شدن خاموش می شود؟

در حالتی که کیبورد لپتاپ ایسوس به صورت خاری نصب شود مهم نیست اما اگر کیبورد لحیمی است و زیر قاب Cنصب می شود. اینتر کوچک یا اینتر بزرگ بودن مهم است.

قاب های A و b لپ تاپ ASUS اکثرا همراه روکش لولا میباشند و در بعضی مدل ها ممکن است به صورت جداگانه به فروش برسد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات