دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

برد وای فای Mini PCI

Board WI-FI Laptop WLAN Atheros Mini PCI AR5BXB63 Expressبرد وای فای WLAN Atheros Mini PCI AR5BXB63 Expressوایرلس به انگلیسی Wirelesss از دو کلمه wire و Less تشکیل شده که Wire به معنی سیم و Less یه پسوند می باشد که مفهوم نداشتن یا فقدان را به کلمه بعدی نسبت می دهد. از نظر نوع اتصال به شبکه: ..
359,700 ریال
برد وای فای WLAN AzureWave Mini PCI AR5BXB61 Expressبا توجه به این که کارت شبکه ها معمولا ساختار ساده ای دارند ، خرابی های زیادی برای آنها اتفاق نمی افتد و در صورتی که خرابی و مشکلی در این قطعات اتفاق بیفتد ، بیشتر به دلیل وجود ایراد در اتصالات می باشد. خرابی های مختلفی که ممکن است در انواع کارت..
784,800 ریال
برد وای فای Mini PCI RTL8187Bکارت رابط شبکه (به انگلیسی: Network interface controller (NIC)) سخت‌افزار رایانه به صورت کارتی در شیارهای توسعه مادربورد کامپیوتر قرار می‌گیرد و نوت بوک را به شبکه متصل می‌کند.خرید و قیمت برد وای فای نوت بوک Mini PCI RTL8187Bاکثر نوت بوک این کا..
359,700 ریال
برد وای فای DW1490 PCIبه بیان ساده ، کارت شبکه می‌تواند یک دستگاه را با دستگاه‌های دیگر ، در یک شبکه قرار دهد. با وجود کارت شبکه ، دستگاه می‌تواند به یک شبکه مرکزی وصل شود و یا فقط به طور مستقیم به دستگاه دیگری متصل گردد.خرید و قیمت برد وای فای نوت بوک DW1490 PCIاما برای ا..
359,700 ریال
برد وای فای WLAN Broadcom Mini PCI 4324A-BRCM1020 Expressاین ماژول ، وظیفه اتصال لپ تاپ به شبکه بی سیم اینترنت را فراهم می کند که دارای دو نوع تک آنتن و دو آنتن می باشد و تفاوت آنها در سرعت انتقال اطلاعات می باشد.خرید و قیمت برد وای فای WLAN Broadcom Mini PCI 4324A-BRCM1020 Expressاین بر..
359,700 ریال
برد وای فای WLAN Broadcom Mini PCI 4324A-BRCM1022-H Express مستطيلیوایرلس لپ تاپ یک ماژول الکترونیکی هست که روی مادربرد لپ تاپ نصب شده این ماژول تشکیل شده از یک چیپست مرکزی به همراه دیگر قطعات الکترونیکی مثل خازن و مقاومت و سلف و ... ماژول وایرلس به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به سیم و سیم..
359,700 ریال
برد وای فای WLAN Broadcom Mini PCI 4324A-BRCM1028 Express مستطيلیبرد وای فای یکی از قطعه های سخت افزاری در کامپیوترها و لپ تاپ ها می باشد که با استفاده از آن می توان اتصال رایانه ها را به سرور یا شبکه امکان پذیر ساخت. امکان نصب کارت شبکه بر روی انواع وسایل هوشمند از گوشی موبایل تا حتی یخچال و لب..
359,700 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Broadcom Mini PCI BCM92046MPCIE WPAN Expressبرد وای فای WLAN Broadcom Mini PCI BCM92046MPCIE WPANوایرلس لپ تاپ یک ماژول الکترونیکی هست که روی مادربرد لپ تاپ نصب شده. این ماژول تشکیل شده ازیک چیپست مرکزی به همراه دیگر قطعات الکترونیکی مثل خازن و مقاومت و سلف و .... ماژ..
1,024,600 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Broadcom Mini PCI BCM94311MCG Expressبرد وای فای WLAN Broadcom Mini PCI BCM94311MCGبرد وای فای یا کارت شبکه وایرلس که به آن کارت وای فای نیز گفته می شود یکی از قطعه ای سخت افزاری در کامپیوترها و لپ تاپ ها می باشد که با استفاده از آن می توان اتصال رایانه ها را به سرور ..
359,700 ریال
برد وای فای Mini PCI DW1390 Expressکارت شبکه بیسیم یا همان کارت شبکه وایرلس ، جهت شبکه سازی بسیاری از کامپیوترها به کار می رود و یکی از مهمترین تجهیزات اکتیو شبکه به شمار می رود. در واقع تجهیزات ترمینال بیسیم می باشد که برای جستجو در اینترنت توسط شبکه اتصال بی سیم و تحت پوشش شبکه محلی بی سیم یعن..
359,700 ریال
برد وای فای Mini PCI DW1395دوره ای که هم اکنون در آن در حال زندگی کردن هستیم عصر اطلاعات یا عصر دیجیتال نام دارد و بسیاری از امور بشر با استفاده از اینترنت و رایانه انجام می گیرد. شاید اگر به کوچکترین چیزهایی که در اطرافمان وجود دارد هم فکر کنیم در نهایت به استفاده از کامپیوتر در تولید آن می رسی..
359,700 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Broardcom Mini PCI 4324A-BRCM1016خرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Broardcom Mini PCI 4324Aاکثر لپ تاپ ها، به خصوص لپ تاپ های جدید، دارای یک کارت شبکه وایرلس هستند. خب به این معنی می باشد که نیازی به خرید کارت بیسیم خارجی نداریدکارت شبکه کامپیوتر یا سرور از مهم&zwnj..
239,800 ریال
برد وای فای WLAN Broardcom Mini PCI N12075 Express مستطيلیکارت شبکه بیسیم یا همان کارت شبکه وایرلس ، جهت شبکه سازی بسیاری از نوت بوک رها به کار می رود. کارت شبکه وایرلس اساساً همان عملکرد کارت شبکه معمولی را انجام می دهد ، مگر اینکه به جای اینکه از طریق کابل شبکه کار کند ، بیسیم کار می کند. شما ..
359,700 ریال
برد وای فای WLAN Intel Mini PCI 3945ABG Expressوایرلس به انگلیسی Wirelesss از دو کلمه wire و Less تشکیل شده که Wire به معنی سیم و Less یه پسوند می باشد که مفهوم نداشتن یا فقدان را به کلمه بعدی نسبت می دهد. از نظر نوع اتصال به شبکه: دو نوع اصلی کارت شبکه به صورت کارت شبکه کابلی یا Wired و کارت شب..
294,300 ریال
برد وای فای WLAN Intel Mini PCI DWM3A2200BGاین ماژول ، وظیفه اتصال لپ تاپ به شبکه بی سیم اینترنت را فراهم می کند که دارای دو نوع تک آنتن و دو آنتن می باشد و تفاوت آنها در سرعت انتقال اطلاعات می باشد.خرید و قیمت برد وای فای نوت بوک WLAN Intel Mini PCI DWM3A2200BGکارت شبکه وایرلس در داخل ش..
239,800 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Intel Mini PCI WM3B2100خرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Intel Mini PCI WM3B2100کارت شبکه بیسیم یا همان کارت شبکه وایرلس، جهت شبکه سازی بسیاری از کامپیوترها به کار می رود و یکی از مهمترین تجهیزات اکتیو شبکه به شمار می رود. در واقع تجهیزات ترمینال بیسیم می باشد که بر..
239,800 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Intel Mini PCI WM3B2915ABGخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Intel Mini PCI WM3B2915ABGبه بیان ساده، کارت شبکه می‌تواند یک دستگاه را با دستگاه‌های دیگر، در یک شبکه قرار دهد. با وجود کارت شبکه، دستگاه می‌تواند به یک شبکه مرکزی وصل شود و یا فقط به طور مس..
239,800 ریال
Board WI-FI Laptop WLAN Intel WM3B2200BGخرید و قیمت برد وای فای لپ تاپ WLAN Intel WM3B2200BGکارت شبکه وایرلس PCI با قرار گرفتن در اسلات PCIe اتصال را برقرار می کند و دارای سرعت بسیار بالاتری نسبت به کارت شبکه بدون سیم USB می باشد. از این نوع کارت شبکه بیشتر برای متصل کردن سیستم هایی که دارای..
239,800 ریال
نمايش 1 تا 20 از 26 (2 صفحه)

برد وای فای MINI PCL

چیپ وای فای لپ تاپ انواع مختلفی دارد. اما اینکه چه ماژولی مناسب دستگاه شما است ، حتما باید توسط یک متخصص بررسی شود. معمولا چیپ‌های وای فای لپ تاپ تک شیار یا دو شیار هستند. معمولا نسل‌های جدید لپ تاپ ماژول تک شیار دارند. همچنین چیپ های شبکه لپ تاپ قسمتی دارند که آنتن‌ها به آن‌ها متصل می‌شوند. بر روی این قسمت‌ها معمولا دو آنتن سفید و مشکی قرار می‌گیرند. اما بعضی از چیپ‌های شبکه بیش از دو آنتن بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد. بعضی از مدل‌های لپ تاپ دو جایگاه جداگانه جهت قرارگیری ماژول شبکه دارند که معمولا لپ تاپ‌های قدیمی این ویژگی را دارند. مشکل وصل نشدن وای فای لپ‌تاپ بیشتر مربوط به تنظیمات نرم‌افزاری است و ارتباطی به بخش سخت‌افزاری دستگاه ندارد. گاهی نیز خود کارت وایرلس خراب یا غیرفعال شده و این موضوع باعث از کار افتادن وای فای می شود ، در این حالت با تست یک کارت جدیدی می توان از این مطلب مطمئن شد. معمولا کارت وای فای دچار خرابی نمی شود و در اغلب موارد کار نکردن وای فای لپ تاپ به دلیل مشکلات نرم افزاری است و تعمیر لپ تاپ در اکثر موارد لازم نیست. از اجزای چیپ وای فای لپ تاپ می‌توان به خود ماژول ، آنتن ، سیم‌های آنتن و پیچ نصب ماژول بر روی برد اشاره کرد. معمولا تکنولوژی پیچیده ی این فناوری در داخل خود ماژول است که بسته به مدل و جدید بودن آن ، تکنولوژی پیشرفته‌تری خواهد داشت. برای اتصال پایدارتر شبکه در فاصله‌های بیشتر و توان بهتر ، کارت شبکه وایرلس PCI بر اساس تجربه دارای عملکرد بهتری است. کارت Mini PCI به قطعه ای گفته می شود که درگاه وایرلس برای دستگاه های مربوطه ایجاد می کنند. یعنی ایجاد بستری برای تولید و انتشار سیگنال ، دریافت و استنتاج آن. کارت شبکه مینی PCI در نوت بوک ها نصب شده و سبب اتصال به اینترنت می شود. این قطعه یکی از قطعات سخت افزاری نوت بوک است که بر روی یکی از اسلت های روی مادربرد نصب می گردد. در برخی مادربردها کارت PCI را به صورت آنبورد (ONBOARD) و در برخی دیگر بصورت غیر آنبورد است. این کارت باس 32 بیت 33 مگاهرتر استفاده می شود. این کارت ها هم می تواند فقط برای WI-FI باشد و هم می تواند که به صورت کومبو باشد که بلوثوت را هم ساپورت نماید.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات