دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

آداپتور مودم

آداپتور مودم 12V 1A سرریز
نا موجود
Adaptor Modem 12V 1Aآداپتور 12V 1A برای مودم دلینک و دستگاه کارتخوان مناسب و سازگار می باشد...
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

شارژر مودم

هر نوع دستگاه الکترونیکی برای روشن ماندن و کارکردن نیاز به انرژی برق دارد. شدت جریان مستقیم برق را به طور مستقیم نمی توان به دستگاهی متصل کرد. چرا که به دلیل بالا بودن شدت جریان آن باعث آسیب دیدن آن می شود. وظیفه هر نوع آداپتوری به طور کلی تبدیل شدت جریان برق به جریان مناسب برای دستگاه مدنظر شما می باشد. آداپتورها به هر منظور با توان و سرفیش های مختلفی طراحی و تولید شده اند که شما باید با توجه به نیاز خود قطعه ای مناسب تهیه نمایید. دستگاه های مختلفی مانند کارت خوان ها ، مودم ها ، هاردهای اکسترنال و تبلت ها با برندهای متنوع دارای آداپتوری مختص برای خودشان می باشند. که البته بعضی اوقات موارد مشابه نیز در بین آنها دیده می شود و وجود دارد.

خرید و قیمت شارژر مودم

مودم ها نیز مانند بسیاری از دستگاه های دیگر برای کارکردن و روشن ماندن به انرژی نیاز دارند و باید شارژ کافی داشته باشند. اگر نیاز به خرید و تهیه شارژر برای مودم خود داشتید ، باید به ولتاژ و آمپر یا توان خروجی آداپتور و همچنین نوع سرسوکت آن توجه نمایید که قطعه ای مناسب تهیه نمایید. به عنوان مثال آداپتور مناسب برای مودم دلینک و دستگاه های کارت خوان با توان خروجی 12 ولت می باشد و سرفیش آن سرریز می باشد که ابعاد آن 3.5 در 1.35 میلی متر می باشد. این نوع آداپتورها اصولا به شکل مستقیم به برق متصل می شوند و نیازی به کابل برق ندارند. در مودم های برند تی پی لینک این آداپتور با توان خروجی 9 ولت می باشد که با آمپر 2 و 1 می باشد. ابعاد کانکتور آن 5.5 در 2.5 میلی متر می باشد و به طور مستقیم به برق متصل می شود. شارژر بعضی از تبلت ها به طور سرریز می باشد که البته 5 ولت 2 آمپر یا 10 وات می باشد.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات