دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

تبدیل ال سی دی لپ تاپ

تبدیل 30 پین به 30 پین ال سی دیتبدیل فوق قابل پروگرم با لپ تاپ های زیر می باشد:  Dell Inspiron 1510 Dell Inspiron 1320 Dell Inspiron 1310 Dell Vostro 1500 Dell Latitude D830 Dell Inspiron 1520..
675,800 ریال
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

تبدیل ال سی دی لپ تاپ

فلت تبدیل ال ای دی به ال سی دی

 ال ای دی های لپ تاپ از لحاظ تعداد پین های سوکت به سه دسته 30 و 40 و 50 پین دسته بندی می شود. تعداد پین سوکت فلت بستگی به سال تولید لپ تاپ ، رزولیشن ، فرکانس و تاچ بودن می باشد ، اما در LED هایی که تاچ می باشد بیشتر موارد بصورت 40 پین می باشد که هر تعداد از پین ها مربوط به بخشی می شود. سوکت فلت (سوکتی در پشت  LCD یا LED برای اتصال فلت) این دو صفحه‌نمایش با هم متفاوت‌اند. سوکت ال سی دی در قسمت بالای آن قرار دارد و عریض‌تر و دارای پین‌هایی پهن‌تر است ولی سوکت ال ای دی ها در قسمت پایین صفحه نمایش قرار گرفته است و ظریف‌تر می‌باشد. فلت های این دو کاملاً با هم متفاوت‌اند و فلتی که برای ال ای دی استفاده می‌شود دارای پین‌های منسجم‌تر و ریزتری است. بعضی دستگاه ها LCD 15.6 هستند. چون LCD دیگر تولید نمی شود ، باید از LED به همراه تبدیل یا فلت LED استفاده کرد. مثل : 5738 / A860 / 1545 / DV6-1000 / VPCEE / VPCEB /. در صورتی که هم فلت ال ای دی و هم فلت ال سی دی برای این مدلها موجود باشد ، ما می توانیم از فلت استفاده کنیم ولی در برخی مدلها مثل VGN-NR که هم ال ای دی و هم ال سی دی روی آن جواب می دهد. ولی فلت ال ای دی برای آن موجود نیست. بنابراین اگر بخواهند ال ای دی را جایگزین کنند می توانند از فلت تبدیل استفاده کنند.

فلت افزایش طول

 سوکت اکثرا ال ای دی ها سمت چپ می باشد ولی در بعضی از ال ای دی ها سمت راست است که در این موارد از افزایش طول استفاده می شود.

 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات