دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب لپتاپ دل

Case A Laptop Dell Inspiron 1545-Blackکالای فوق قاب پشت ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 1545 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 1545 به "قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1545" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دی..
2,278,100 ریال
قاب پشت ال سی دی دل L502Xقاب (A) نوت بوک Dell XPS L502X جز قاب بالایی است که پشت صفحه نمایش قرار می‌گیرد. نام دیگر این قاب "قاب روی لپ تاپ" نیز هست. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نو..
3,956,700 ریال
Case B Laptop Dell Inspiron 1525-Silverقاب Dell Inspiron 1525-Silver رنگ شده می باشد.کالای فوق قاب جلو ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 1525 نقره ای میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 1525 به "قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1525" مراجعه نمایید.م..
2,071,000 ریال
Case A Laptop Dell Inspiron 1525-V500-Blackکالای فوق قاب پشت ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 1525-V500 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 1525 به "قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1525" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آس..
3,291,800 ریال
قاب جلو ال سی دی دل L502Xقاب دور یا جلوی مانیتور Dell XPS L502X که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید انواع قاب دل L502X را در این ..
2,071,000 ریال
Case B Laptop Dell Inspiron N5010 Blackکالای فوق قاب جلو ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron N5010 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ N5010 به "قاب و لولای لپ تاپ دل 5010 Dell Inspiron N" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دیدگی پی..
2,223,600 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 3567قاب و پوشش لپ تاپ به عنوان بدنه اصلی لپ تاپ و همانند یک اسکلت یا استخوان وظیفه کنار هم نگه داشتن سایر قطعات لپ تاپ را بر عهده دارد قاب ، صفحه ای است که در آخرین لایه از قسمت‌ های لپ تاپ قرار گرفته و وظیفه آن پوشاندن قطعات سخت افزاری مهم و حفظ آنها از وارد شدن ضربه و ..
1,842,100 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 3421قاب دور یا جلوی مانیتور Dell Inspiron 3421 که به آن کاور B نیز گفته می شود. قاب پشت ال سی دی بر روی قاب A قرار می گیرد و پوشش کامل بر روی صفحه نمایش و لولا و فلت می باشد. چنانچه این قاب دچار شکستگی و آسیب شود لازم است آن را تعویض نمایید و شما می توانید قیمت خرید قاب دل 34..
1,907,500 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 5040قاب جلو ال سی دی Dell Inspiron 5040 که  به آن اختصار کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید قاب دل 5040 را در این صفحه م..
1,787,600 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 3521قاب دور یا جلوی مانیتور 3521 که به آن کاور B نیز گفته می شود. قاب پشت ال سی دی بر روی قاب A قرار میگیرد و پوشش کامل بر روی صفحه نمایش و لولا و فلت می باشد. چنانچه این قاب دچار شکستگی و آسیب شود لازم است آن را تعویض نمایید و شما می توانید قیمت خرید انواع قاب دل 3521 را در ..
1,460,600 ریال
Case B Laptop Dell Inspiron 4030-Balckکالای فوق قاب جلو ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 4030 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 4030 به قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N4030 مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دیدگی پیچ ها هنگام..
1,580,500 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 5030قاب و پوشش لپ تاپ ها به‌عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می نماید.خرید و قیمت قاب بدنه نوت بوک دل..
1,907,500 ریال
قاب جلو ال سی دی دل Mini 10قاب و پوشش لپ تاپ ها به‌عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می نماید.خرید و قیمت قاب بدنه نوت بوک..
1,024,600 ریال
Case B Laptop Dell Inspiron 4050-Blackکالای فوق قاب جلو ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron N4050 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ N4050 به "قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N4050" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دیدگ..
1,754,900 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 5010 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه (ن..
1,024,600 ریال
Case B Laptop Dell Inspiron N5520 Black-Grayکالای فوق قاب جلو ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron N5520 مشکی-نوک مدادی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 5520 به "قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 5520" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت..
2,332,600 ریال
قاب جلو ال سی دی دل 6400 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه (نو..
588,600 ریال
نمايش 1 تا 20 از 169 (9 صفحه)

قاب لپ تاپ دل

قاب و پوشش لپ تاپ به عنوان بدنه اصلی لپ تاپ و همانند یک اسکلت یا استخوان وظیفه کنار هم نگه داشتن سایر قطعات لپ تاپ را بر عهده دارد این قطعه از لپ تاپ یکی از اجزای بسیار حساس است که سلامت آن نقش مهمی را در سلامتی سایر قطعات درونی لپ تاپ دارد. چرا که در صورتی که قاب های لپ تاپ دچار شکستگی و سستی شوند این امکان وجود دارد که سایر قطعات به درستی روی همدیگر قرار نگیرند و ضربه به لپ تاپ سبب آسیب رساندن به هیت سینک ، فلت و یا سایر قطعات شود. اگر به‌ طور کلی به لپ تاپ نگاه کنیم ، دو بخش بالا و پایین را شامل می‌شود که توسط یک لولا به هم متصل شده‌اند ( لولا قطعه ای از لپ تاپ است که وظیفه باز و بسته کردن درب لپ تاپ را برعهده دارد به همین دلیل فشار و وزن زیادی را محتمل می شود و جز قطعات پر استهلاک بشمار می رود لولا در مدلهای مختلفی هستند. بعضی از آنها به طور کامل درون بدنه و برخی دیگر در فضای بیرونی قرار می گیرند در بیشتر لپ تاپ ها لولا ها برای محافظت بیشتر و جلوه ظاهری بهتر ، با پوشش پلاستیکی محصور شده اند که به آنها روکش لولا یا قاب U و یا استوانه ای می گویند که در لولا دل 5110 این روکش پلاستیکی قابل مشاهده است. بنابراین کیفیت لولا لپ تاپ بسیار حائز اهمیت است.

خرید و قیمت قاب لپ تاپ دل

قاب ها در رنگ ها و جنس بدنه متفاوت به بازار عرضه می گردد و جنس آنها می تواند از پلاستیک یا فلز باشد به عنوان مثال قاب پشت ال سی دی لپ تاپ دل 1545 به رنگ های مشکی ، بنفش و آبی است که جنس آن از پلاستیک است ، نوع جنس و استحکام بدنه تضمینی برای سلامت کلیه سخت‌ افزارهای داخلی بکار برده شده در لپ‌ تاپ است. معمولا جایگاه همه سخت افزارهای مهم از جمله مادربورد ، پردازنده ، فن و ... در قسمت پایینی بدنه قرار دارد و برای حفاظت از آنها باید به نوع و استحکام جنس دقت نظر داشت. لازم است بدانید که همه برندها سعی بر این داشته اند که موقعیت قرارگیری سخت افزارها بگونه‌ ای باشند که کمترین میزان آسیب را برای هر قطعه بدنبال داشته باشد.
بطور کلی باید گفت بدنه لپ‌ تاپ از جنس آلومینیوم و پلاستیک فشرده بصورت ترکیبی ساخته می‌شوند که جنس پلاستیک به نسبت آلومینیوم از مقاومت و انتقال گرمای پایین تری برخوردار است علاوه بر آن آلومینیوم با مزیت هایی که به نسبت پلاستیک دارد جلوه بسیار زیبایی هم به لپ‌ تاپ می‌بخشد ، حتی در بعضی طراحی‌ها برای ایجاد ظاهری زیباتر از برس‌ کاری و پرداخت استفاده می‌‌کنند که علاوه بر زیبایی از جذب بالای اثر انگشت و چربی جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود لک کمتری در هنگام استفاده از لپ‌ تاپ بر بدنه‌ آن باقی بماند.

انواع قاب لپ تاپ دل

قاب ها به‌ طورکلی شامل چهار بخش اصلی هستند:

قاب پشت ال سی دی (قاب A)

این قاب همان قاب پشت صفحه نمایش لپ تاپ است که به آن درب بالایی لپ تاپ یا قاب (A) نیز گفته می شود این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورتی که آسیب ورودی به این قاب و شکستگی آن سطحی و ابتدایی باشد میتوان با استفاده از چسب های مخصوص به ترمیم محل شکستگی پرداخت اما در صورت سطحی نبودن می تواند سبب آسیب رساندن به برد صفحه نمایشگر ، لولا ، هولدر و فلت شود (اتصالی فلت به صفحه نمایشگر ، مادربرد و وب کم آسیب می رساند) باز و بسته کردن بیش از حد درب لپ تاپ از جمله دلایل آسیب دیدن این قاب می باشد.

 

 

قاب دور ال سی دی (قاب B)

قاب دور ال سی دی لپ تاپ یا قاب B از دیگر قاب های بالایی لپ تاپ می باشد. این قاب بیشتر جنبه زیبایی دارد و وجود آن نقش اساسی ای در استحکام لپ تاپ ندارد. قاب B بعضی از مدلهای دل می تواند بسته به ال ای دی بودن یا ال سی دی بودن صفحه نمایشگر نوت بوک شما متفاوت باشد. برای مثال می توان به دو مدل قاب E6500 و E6400 اشاره کرد قاب پشت و جلو صفحه نمایشگر مخصوص دستگاه های ال سی دی دار E6500 و E6400 با قاب پشت و جلو صفحه نمایشگر مخصوص دستگاه های ال ای دی دار E6500 و E6400 با هم سازگار نبوده و از لحاظ ضخامت ، شکل ظاهر و جای پیچ ها  با یکدیگر متفاوت می باشند.
از جمله عوامل که باعث شکستگی قاب A و B می شود خرابی لولا است. اگر لولا لپ تاپ شما به مشکل خورده است ، حتماً آن را تعویض نمایید. لولا خراب باعث می‌شود که قاب ، سخت باز شود و احتمال شکستن در قاب وجود دارد. همچنین اگر جای پیچ لولاها خراب شده است ، باز و بسته کردن لپ تاپ باعث خواهد شد که شکستگی در قاب بوجود بیاید. برای تهیه پیچ ها لولا لپ تاپ می توانید به صفحه زیر رجوع کنید.

 

 

قاب دور کیبورد (C)

قاب دور کیبورد لپ تاپ یا همان قاب (C) به عنوان پوشش سطح زیرین لپ تاپ و پوشش دهنده فضای خالی دور کیبورد شناخته می شود نکته حائز اهمیت در مورد این قطعه کیفیت رنگ بدنه و استحکام آن در مقابل فشار دست می باشد. روی این قاب کیبورد ، کلید پاور و تاچ پد لپ تاپ (تاچ پد یا ترک پد TRACKPAD ، یک صفحه حسگر لمسی مسطح است که موقعیت و نوع حرکت انگشت شما را به موقعیت اشاره گر در صفحه نمایش تبدیل می کند تاچ پدهای تعبیه شده بر روی قاب C نوت بوک جایگزین موس های فیزیکی شده است) و در بعضی مدل ها قاب C همراه Finger Print Redear یا همان سنسور اثر انگشت است که در مدل قاب دور کیبورد دل 1535 می توان مشاهده کرد (برای فعالسازی فینگر پرینت باید درایور مربوط به آن را دانلود و نصب کنید).
بعضی از قاب های دور کیبورد نیز همراه با شاسی هستند. برای مثال قاب دور کیبرد دل XPS L502X از دو قسمت فریم و شاسی تشکیل شده است. شاسی به عنوان تکیه گاه برای نصب قطعات و فریم برای زیبایی ظاهری و محافظت از قطعات داخلی در این لپ تاپ طراحی شده است.

 

 

قاب کف لپ تاپ (D)

قاب کف لپ تاپ یا همان قاب D در بخش پایینی لپ تاپ قرار می‌گیرد و تا امداد حاشیه های کناری ادامه داشته و از اصلی ترین قطعه یا همان مادربرد نوت بوک محافظت می کند اکثر قطعات دستگاه روی مادربرد نصب می شود و این قطعه حساس نیاز به محافظت دارد بنابراین قاب کف باید از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد.
آنچه که به دلایل فنی برای طراحی قاب کف ، معقول به نظر می رسد. طراحی و ساخت قاب کف از مواد و آلیاژ های پلاستیکی است. ساختن قاب کف لپ تاپ از هر نوع فلز و یا آلیاژ فلزی تاکنون مشاهده نشده است. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد.

سوالات متداول

شکستگی قاب کف لپتاپ دل باعث آسیب رسیدن به کابل جک برق شده و جک دچار قطعی شده است.

زمانی که قسمت های مهم قاب نوت بوک دل مانند جا پیچ های لولا و یا قسمتی که فلت تصویر قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال ای دی و فلت ، جک برق یا مادر بورد آسیب ببیند.

قاب ها نوت بوک دل دو مدل است : با فینگر و بدون فینگر که هردو با یکدیگر قابل جا بجایی است. فقط اگر بدون فینگر استفاده کنیم جای فینگر پرینت را ندارد اگر به عکس به جای بدون فینگر از با فینگر استفاده شود یک حفره خالی در قاب مشاهده می شود.

بله ، در حالتی که مشکل فیزیکی نداشته باشد ، قاب لب تاپ دل دارای یک هفته مهلت تست می باشد که می توانید تعویض نمایید.

در حالتی که کیبورد لپتاپ دل به صورت خاری نصب شود مهم نیست اما اگر کیبورد لحیمی است و زیر قاب Cنصب می شود. اینتر کوچک یا اینتر بزرگ بودن مهم است.

در صورت شکستگی قاب لب تاب دل بهتر است تعویض گردد زیرا جای پیچ برای نگه داری لولا و LED بسیار مهم است و امکان آسیب رساندن به ال ای دی و مادر برد و فلت تصویر می شود.

خیر می توانید تاچ پد را از قاب نوت بوک دل قبلی جدا کرده و روی قاب جدید قرار دهید ولی بایداین جا بجایی با دقت و احتیاط انجام شود که به تاچ پد آسیب نرسد و به درستی نصب شود.

بله ، امکان دارد با شکستگی در قسمت قاب لپتاپ DELL باعث شل شدن مانیتور لپ تاپ دل شود و ممکن است ال ای دی شما شکسته شود و یا فلت و تصویر آسیب ببیند که در صورت آسیب دیدگی فلت ، مادربرد نیز آسیب می بیند.

خیر قاب laptop DELL تاچ و غیر تاچ باهم متفاوت است و امکان جابجایی ندارد.

خیر، معمولا باید لولا لپ تاپ دل عوض شود مگر اینکه شکستگی لولا باعث آسیب رسیدن به جای پیچ قاب شود .

قاب های A وb لپ تاپ DELL اکثرا همراه روکش لولا میباشند و در بعضی مدل ها ممکن است به صورت جداگانه به فروش برسد.

خیر ، در حالتی که کیبرد لپ تاپ دل آسیبی ندیده باشد شما می توانید بدنه C را بصورت جداگانه تهیه نمایید.

خیر ، در حالتی که کیبرد لپ تاپ دل آسیبی ندیده باشد شما می توانید بدنه C را بصورت جداگانه تهیه نمایید.

خیر در صورت سالم بودن نیازی به تعویض درب رم و هارد کف نوت بوک DELL نیست.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات