دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبرد لپتاپ ایسر

کیبورد ایسر 5738کلیدهای کیبوردهای لپ تاپی با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند. همین موضوع باعث شده است تا کیبوردهای لپ تاپی ، ابعاد کوچکتری نسبت به کیبوردهای معمولی داشته باشند. کیبورد یا همان صفحه کلید ، از مهم ترین قطعات سخت افزاری و راه های ارتباطی لپ تاپ ایسر اسپایر 5738 به شمار می رود. از..
1,678,600 ریال
کیبورد ایسر E1-570اگر کیبورد لپ تاپ نبود ، هرگز نمی‌توانستیم با نوت بوک ارتباط برقرار کنیم و اطلاعات و دستورات را وارد لپ تاپ نماییم. ما با فشردن دکمه های کیبورد لپ تاپ  ایسر اسپایر E1-570 می ‌توانیم پیچیده‌ترین الگوریتم‌ها را پیاده‌سازی نماییم ، سوالات روزمره‌..
1,842,100 ریال
کیبورد ایسر4810به طور معمول ، چهار دلیل وجود دارد که موجب عدم فعالیت درست صفحه کلید نوت بوک ایسر4810 می شود.•    خاک و گرد و غبار : پاک کردن صفحه کلید لپ تاپ می تواند تاثیرگذار باشد •    اتصال بد فلت : در برخی موارد، می توان لپ تاپ را باز کرده و ..
1,787,600 ریال
کیبورد ایسر 4230گاهی اتصال نامناسب کابل صفحه کلید ایسر 4230 به مادربرد باعث می شود کیبورد لپ تاپ دل هنگ نماید و کارایی خود را از دست بدهد. در این شرایط قطعا اتصالات مادربرد و کابل اکسیده شده اند یا ارتباط به هر شکلی قطعی دارد.  گاهی مدار کنترل کننده ی صفحه کلید متصل به مادر برد معیوب شده و ..
2,332,600 ریال
Keyboard Laptop Acer Aspire 1350روش تعویض کیبرد 1350* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچ ها زیر پنل بالای کیبرد قرار گرفته است. ابتدا پیچ های پنل را از قاب کف دستگاه باز کنید، پنل را جدا کنید، پیچ های کیبرد را باز ..
2,725,000 ریال
Keyboard Laptop Acer Aspire 1700روش تعویض کیبرد 1700* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچ ها زیر پنل بالای کیبرد قرار گرفته است. ابتدا پیچ های پنل را از قاب کف دستگاه باز کنید، پنل را جدا کنید، پیچ های کیبرد را باز ..
2,594,200 ریال
Keyboard Laptop Acer 2930روش تعویض کیبرد 2930* برای نصب کی برد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنید. &nb..
2,234,500 ریال
کیبرد ایسر 4710روش تعویض کیبرد ایسر 4710 برای نصب کیبرد باید ابتدا نوت بوک را خاموش کنید وبرق و باتری را از دستگاه جدا نمایید. این کیبرد از قسمت بالا به قاب C متصل است و کافی است به وسیله ابزاری و به صورتی که به آن آسیب وارد نشود ، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را ا..
2,594,200 ریال
Keyboard Laptop Acer Aspire 5100 Extensa 5620روش تعویض کیبرد 5100* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچ ها زیر پنل بالای کیبرد قرار گرفته است. ابتدا پیچ های پنل را از قاب کف دستگاه باز کنید، پنل را جدا کنید، پیچ های ..
2,637,800 ریال
کیبورد ایسر 5732لپ تاپ ها داری صفحه کلیدهای مخصوصی هستند که نحوه قرار گرفتن کلیدها در آن با صفحه کلیدهای استاندارد متفاوت است. معمولاً مهم‌ترین کلیدهایی که روی صفحه کلید لپ تاپ ایسر5732 وجود دارند شامل کلیدهای تایپی، کلیدهای ماشین حسابی، کلیدهای هدایتی و کلیدهای ویژه هستند. اگر شما در طول ر..
2,332,600 ریال
کیبرد ایسر اسپایر 9800کیبوردها یکی از ضروری ترین قطعات نوت بوک محسوب می شود که عمل تایپ کردن جز اصلی ترین کارهایی است که به وسیله آن انجام می شود بنابراین افرادی که معمولا سر و کار بیشتری با کیبورد دارند ، باید در انتخاب آن دقت بیشتری داشته باشند. داشتن یک صفحه کلید خوب می تواند سرعت اجرای کار ب..
2,594,200 ریال
نمايش 1 تا 20 از 53 (3 صفحه)

کیبورد لپ تاپ ایسر

کیبورد یک صفحه پر از کلید است که روی کلیدها حروف انگلیسی یا فارسی ثبت شده است. وظیفه این کلیدها دستوردادن به لپ تاپ و تایپ کردن متون می باشد. برخی از کیبردها دارای فلت بک لایت نیز می باشند که کار بک لایت نور بخشیدن به صفحه کلید برای استفاده در محیط های کم نور می باشد. برای محکم نگهداشتن کیبرد در برخی کیبردها پشت نوت بوک پیچ وجود دارد در برخی دیگر روی کیبرد تعدادی خار وجود دارد در برخی دیگر هردو مورد وجود دارد. 

خرید کیبورد لپ تاپ ایسر

برای خرید کیبرد باید دقت نمایید که کیبرد شما از روی نوت بوک تعویض می شود و یا از زیر قاب کف لپ تاپ. به کیبرد هایی که از روی نوت بوک تعویض می شوند کیبرد با فریم و کیبردهایی که زیر قاب C لپ تاپ تعویض می شوند کیبرد بدون فریم می نامند ،  برخی از کیبردها هم همراه قاب C  تعویض می شوند. بعضی از کیبردها دارای بک لایت و موس می باشند که موس به رنگهای مختلف و تقریبا در وسط کیبرد قرار دارد و عملکرد آن با موس های بلوتوثی مشابه است. در هنگام خرید توجه داشته باشید که اگر کیبرد قبلی شما دارای موس باشد و شما بدون موس آن را تهیه نمایید تاچ پد لپ تاپ با مشکل مواجه می شود. فلت بک لایت از فلت اصلی باریک تر است و پشت صفحه کلید قرار دارد این فلت معمولا به رنگ طلایی می باشد و قابل تعویض است. در این مورد می توان ACER W500 را مثال زد.

کیبورد با فریم لپ تاپ ایسر

منظور از کیبورد با فریم کیبردی است که ما بین تمامی حروف آن یک فریم قرار دارد که این فریم باعث می شود گردوغبار و آشغال های ریز کمتری زیر کلیدهای کیبرد وارد شود. کیبردهای با فریم از روی نوت بوک تعویض می شوند و برای تعویض آن باید خارهای بالای کیبرد را به عقب ببرید و کیبرد را خارج نمایید. فریم کیبردها قابل تعویض می باشند فقط هنگام تعویض آن به اینتر کیبرد توجه نمایید. فریم هردو کیبرد باید اینتر بزرگ یا اینترکوچک باشند. برای مثال ACER V5-571

کیبوردهای بدون فریم لپ تاپ ایسر

کیبوردهایی هستند که برای تعویض آن ابتدا باید پیچ های قاب کف را باز و خارهای قاب C را به وسیله ابزار مناسب جدا نمایید. سپس کیبرد جدید را به وسیله هویه لحیم نمایید. توجه داشته باشید حتما پرس دستگاه را با پلاستیک انجام دهید واگر چسب مایع به پشت کیبورد برای چسبیدن قاب به کیبورد بزنید باعث خوردگی برد و خراب شدن تدریجی کیبورد و از کار افتادن آن می شودربرای مثال 5755 یا V5-471 ACER
 یک دسته ی دیگر از کیبردها وجود دارد که کلیدهای آن بهم چسبیده هستند یعنی کلیدها به یکدیگر نزدیک می باشند. این مدل کیبرد از روی لپ تاپ باز و بسته می شوند. برای مثال ACER 5732 این مدل کیبرد را با کیبردهای بدون فریم اشتباه نگیرید.

کیبوردهای با قاب سی لپ تاپ ایسر

کیبورد و قاب سی همراه هم به فروش می رسد که برای تعویض آن شما باید فقط قاب سی را از لپ تاپ جدا و قاب جدید را جایگزین نمایید که برای تعویض کیبرد آن می توانید از توضیحاتی که در قسمت کیبرد بدون فریم داده شده است استفاده نمایید.

کیبورد با بک لایت لپ تاپ ایسر

فلت بک لایت در پشت کیبرد و کنار فلت اصلی قرار دارد این فلت معمولا به رنگ طلایی می باشد و از فلت اصلی کیبرد نازک تر است. فلت بک لایت قابل تعویض می باشد که برای تعویض آن دقت داشته باشید که کیبرد آن بک لایت دار باشد در غیر این صورت نور از کنار کلیدها بیرون می تابد. کیبورد ایسر V3-471 را در این مورد می توان مثال زد.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات