دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبرد لپتاپ ایسوس

Keyboard Laptop Asus N53 Black کالای فوق کیبرد لپ تاپ ایسوس N53 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع کیبورد لپ تاپ N53 به کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus N53SV مراجعه نمایید...
2,005,600 ریال
Keyboard Laptop Asus X550-K550 روش تعویض کیبرد K550-X550 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد به قاب کنار متصل است و برای تعویض آن نیاز است که دستگاه باز شود. ابتدا پیچ های قاب کف را باز کنید،تمام قطعات و پیچ هایی که نیاز است را باز کنید،..
1,962,000 ریال
Keyboard Laptop Asus K52-K53-N61-UX50 Black کیبرد لپ تاپ Asus K52-K53-N61 دارای دو مدل فلت کیبرد می باشند که فقط لحاظ ظاهری با هم متفاوتند ولی از نظر عملکرد و کارایی باهم تفاوتی ندارند. روش تعویض کیبرد K52-K53-N61 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنی..
1,678,600 ریال
Keyboard Laptop Asus K42-K43-X42-X4 روش تعویض کیبرد K42-K43-X42-X4 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C..
1,787,600 ریال
کیبرد ایسوس X555  کیبرد یا همان صفحه کلید نوت بوک جزء قطعات بسیار مهم و حائز اهمیت به شمار می رود . این قطعه در لپ تاپ به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند مطالب مورد نظر خود را تایپ کنند. در تعریفی دیگر می توان گفت کیبرد یک دستگاه ورودی است که با فشردن هر کدام از دکمه های صفحه کلی..
1,787,600 ریال
کیبرد ایسوس X450LD  صفحه کلید یا کیبورد از دکمه های مختلفی تشکیل شده است. کاربرد کلیدهای کیبورد متفاوت است. هر کدام از کلید ها ، کار خاصی را انجام می دهند. از صفحه کلیدها برای وارد کردن متن و اعداد در نرم افزارهایی مثل ویرایشگر متن، مرورگرهای وب و … استفاده می‌ شود.  خرید..
1,787,600 ریال
کیبرد ایسوس X451CA این روزها استفاده از لپ تاپ تقریباً برای اکثر افراد تبدیل به امری روزمره و اجتناب ‌ناپذیر شده است. لپ تاپ ها نقش غیرقابل‌ انکاری را در زندگی شخصی و کاری ما انسان‌ها به عهده دارند. بدیهی است یکی از متعلقات لپ تاپ که کاربر بیشترین استفاده را به‌ صورت مستق..
1,787,600 ریال
کیبورد ایسوس X540 لپ تاپ ایسوس X540 یکی از مدل‌های 15 اینچی سری X است که در سال 2014 میلادی معرفی و سپس در سال 2015، به‌ روز رسانی شد کیبورد طراحی شده برای این نوتبوک از نوع اینترنال ( داخلی ) می باشد . مدل های کیبورد لپ تاپ موجود در بازار، از نظر ساختاری و عملکرد تقریباً شیوه‌ای م..
1,962,000 ریال
کیبورد ایسوس X551MA کیبورد لپ تاپ جزو قطعاتی است که هنگام کار با لپ تاپ بیشترین ارتباط را با کاربر دارد و دستورها و داده‌ها را به کمک این قطعات به نوت بوک منتقل می نماید. هر یک از دکمه‌های قرار گرفته روی کیبورد وظیفه‌‌ی خاصی را انجام می ‌دهند و به تایپ حرف خاصی اختصاص یاف..
1,962,000 ریال
کیبورد ایسوس K55VM یکی از اصلی ترین قسمت های لپ تاپ که در طول روز بسیار با آن سر و کار داریم ، کیبورد لپ تاپ می باشد. تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ، ولی کوچکترین اشتباه سبب از بین رفتن کیبورد و حتی اتصالی و در نتیجه از بین رفتن مادر برد می شود. خرید کیبرد ایسوس ..
1,962,000 ریال
Keyboard Laptop Asus A3 روش تعویض کیبرد A3 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنید. نکته1: ..
2,594,200 ریال
Keyboard Laptop Asus A40-White روش تعویض کیبرد A40 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. اتصالات این کیبرد توسط پیچ است. ابتدا پیچ های کیبرد را از روی قاب کف باز کنید و ابزاری را بین قاب C و کیبرد قرار دهید و به آرامی کیبرد را از قاب کنار کیبرد جدا ..
3,945,800 ریال
Keyboard Laptop Asus Eee PC 1004-1005 Flat Small White روش تعویض کیبرد 1001-1005   * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.   این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب  C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سم..
2,005,600 ریال
نمايش 1 تا 20 از 109 (6 صفحه)

کیبورد لپ تاپ ایسوس

کیبورد یک صفحه با تعدادی کلید است که وظیفه کلیدها دستور دادن و تایپ کردن می باشد ، بیشتر کیبرد های ایسوس باهم از لحاظ ظاهری متفاوت می باشد ولی در برخی سری نوت بوک های ایسوس ممکن است مشابه یکدیگر باشند و قابلیت جایگزین کردن داشته باشد ، در ادامه به این تفاوت ها اشاره می نماییم.

خرید کیبورد لپ تاپ ایسوس

اول باید بدانید که کیبورد شما بافریم ، بدون فریم یا با قاب C می باشد ، این نکته حائز اهمیت است که کیبرد شما دارای موس یا همان ترک پوینت و فلت بک لایت می باشد یا خیر، اگر کیبورد شما حروف انگلیسی باشد می توانید از لیبل های فارسی استفاده نمایید هنگام خرید کیبرد نکات مختلفی را باید مد نظر بگیرید.

کیبورد با فریم وبدون فریم لپ تاپ ایسوس

در کیبوردهای با فریم یک فریم مابین تمامی کلیدها قرار می گیرد ، قسمت بالایی کیبورد تعدادی خار برای محکم نگهداشتن کیبرد تعبیه شده است. فریم کیبورد قابل تعویض می باشد که برای تعویض آن حتما باید به اینتر کیبرد توجه نمایید و برای مثال ASUS K53 در حالتی که اینتر کیبرد ها یکی باشد شما میتوانید اقدام به خرید کیبرد بدون فریم مورد نظر خود نمایید.

کیبوردهای با قاب C لپ تاپ ایسوس

کیبوردهایی هستند که زیر قاب C نوت بوک تعویض می شوند ، برای تعویض آن ابتدا باید پیچ های قاب کف لپ تاپ را باز کرده و خارهای قاب دور کیبرد را به وسیله ابزار مناسب از نوت بوک جدا نمایید وسپس کیبورد جدید را لحیم یا پیچ نمایید ، برای مثال ASUS X553 از زیر قاب C تعویض می شود.

کیبورد با بک لایت لپ تاپ ایسوس

بعضی از کیبردها دارای فلت بک لایت نیزمی باشند ، بک لایت به نوری گفته می شود که هنگام شب یا در محیط های کم نور از آن می توان استفاده نمایید. فلت بک لایت کیبرد ، پشت کیبرد ودرکنار فلت اصلی قرار دارد و معمولا به رنگ طلایی می باشد و از فلت اصلی باریک تر می باشد. بک لایت کیبرد معمولا قابل تعویض می باشد ، حتما توجه داشته باشید برای تعویض بک لایت کیبرد حتما باید صفحه کیبوردی که قراراست به بک لایت متصل شود پشت کلیدهای آن فاصله دار باشد زیرا در غیر این صورت نور به جای این که از زیر حروف خارج شود از کنارکلیدهای کیبردها خارج میشود ، برای نمونه بک لایت کیبورد ASUS N56 دارای مدل بک لایت نیز می باشد.

روش تعویض کیبورد ایسوس

کیبردها به دو روش تعویض می شوند یکی از روی قاب C و نوع دیگر آن از زیر قاب می باشد. در هر دو روش ابتدا لپ تاپ را خاموش کرده و اگر آداپتور یا باطری به دستگاه متصل است آن را خارج نمایید. در روش اول کیبوردهایی که از رو باز می شوند در بعضی مدل ها بعد از باز کردن پیچ های کف نوت بوک در قسمت بالای کیبورد تعدادی خار تعبیه شده است که به وسیله ابزار مناسب خارها را به سمت عقب ببرید و کیبورد را خارج نمایید. در کیبردهایی که از زیر نصب می شوند کیبورد باید از زیر قاب دور کیبورد باز شده و کیبرد را خارج نمایید. حتما هنگام تعویض این نکته را لحاظ نمایید که فلت پاره نشود یا بصورت نادرست تا نشود بعد از نصب فلت کیبورد جدید آن را به صورت کامل در برنامه ورد و یا برنامه مشابه تست کرده و در صورت کار کردن تمامی کلیدها کار نصب را به اتمام برسانید.

گارانتی کیبورد لپ تاپ ایسوس 

مجموعه افق در راستای رضایت مشتریان کیبردهای لپ تاپ ایسوس را شامل 7 روز مهلت تست IranFSO ارائه میدهد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات