Your Cart

کیبرد لپتاپ توشیبا

Toshiba Laptop Keyboard

لطفا در صورتیکه قطعه مورد نظر خود را پیدا نکردید از طریق تماس با ما درخواست خود را اعلام نمایید.

Keyboard Laptop Toshiba Satellite A200-A300 Blackروش تعویض کیبرد A200-A300* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچ ها زیر پنل باریک بالای کیبرد قرار گرفته است.پنل را جدا کنید( ابزاری مانند پیچ گوشتی را زیر پنل بالای کیبرد برده و پ..
765,000 ريال
Keyboard Laptop Toshiba Satellite A660روش تعویض کیبرد A660* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.براي اين کار کافي است پيچ هاي کيبرد را از روي قاب D باز کنيد، ابزاري مانند پيچ گوشتي را داخل جاي پيچ هاي کيبرد وارد کنيد و با کمي فشار کيبرد را از قاب کنار کيبرد ج..
900,000 ريال
Keyboard Laptop Toshiba Satellite C650روش تعویض کیبرد C650* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچ ها زیر پنل باریک بالای کیبرد قرار گرفته است.پنل را جدا کنید ( ابزاری مانند پیچ گوشتی را زیر پنل بالای کیبرد برده و پنل را به سمت با..
695,000 ريال
Keyboard Laptop Toshiba Satellite Pro A10-A100روش تعویض کیبرد A10* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچها زیر پنل بالای کیبرد قرار گرفته است. ابتدا پیچهای پنل را از قاب کف دستگاه باز کنید،پنل را جدا کنید( ابزاری مانند پیچ گوشتی ..
975,000 ريال
نمايش 1 تا 20 از 34 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات