Your Cart

کیبرد لپتاپ توشیبا

لطفا در صور ت پیدا نکردن کالای مورد نظر یا نیاز به مشاوره برای خرید از طریق "تماس با ما" با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Toshiba Laptop Keyboard

Keyboard Laptop Toshiba Satellite A200-A300 Blackروش تعویض کیبرد A200-A300* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچ ها زیر پنل باریک بالای کیبرد قرار گرفته است.پنل را جدا کنید( ابزاری مانند پیچ گوشتی را زیر پنل بالای کیبرد برده و پ..
1,994,700 ریال
Keyboard Laptop Toshiba Satellite A660روش تعویض کیبرد A660* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.براي اين کار کافي است پيچ هاي کيبرد را از روي قاب D باز کنيد، ابزاري مانند پيچ گوشتي را داخل جاي پيچ هاي کيبرد وارد کنيد و با کمي فشار کيبرد را از قاب کنار کيبرد ج..
2,332,600 ریال
Keyboard Laptop Toshiba Satellite C650روش تعویض کیبرد C650* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچ ها زیر پنل باریک بالای کیبرد قرار گرفته است.پنل را جدا کنید ( ابزاری مانند پیچ گوشتی را زیر پنل بالای کیبرد برده و پنل را به سمت با..
1,885,700 ریال
Keyboard Laptop Toshiba Satellite Pro A10-A100روش تعویض کیبرد A10* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.این کیبرد با پیچ متصل است و پیچها زیر پنل بالای کیبرد قرار گرفته است. ابتدا پیچهای پنل را از قاب کف دستگاه باز کنید،پنل را جدا کنید( ابزاری مانند پیچ گوشتی ..
2,103,700 ریال
نمايش 1 تا 20 از 32 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات