دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبرد لپتاپ فوجیتسو

Keyboard Laptop Fujitsu Lifebook AH530 Black روش تعویض کیبرد AH530 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C..
2,507,000 ریال
Keyboard Laptop Fujitsu Amilo 3625 روش تعویض کیبرد 3625 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب  C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C ..
2,561,500 ریال
Keyboard Laptop Fujitsu Esprimo V5505-5535 روش تعویض کیبرد 5505-5535 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب..
2,561,500 ریال
Keyboard Laptop Fujitsu Lifebook 6515-6545-3650 White روش تعویض کیبرد 6515-6545-3650 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفح..
2,561,500 ریال
Keyboard Laptop Fujitsu Lifebook 6515-6545-3650 روش تعویض کیبرد 6515-6545-3650 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید..
2,725,000 ریال
Keyboard Laptop Fujitsu Lifebook LH530 روش تعویض کیبرد LH530 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا ک..
2,081,900 ریال
Keyboard Laptop Fujitsu Lifebook LH532 روش تعویض کیبرد LH532 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا ک..
4,142,000 ریال
Keyboard Laptop Fujitsu Lifebook P500 روش تعویض کیبرد P500 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنی..
2,561,500 ریال
کیبرد لپ تاپ فوجیتسو AmiloPro 1718-1720-2727-2735 مشکی
نا موجود
Keyboard Laptop Fujitsu AmiloPro 1718-1720-2727-2735 روش تعویض کیبرد 1718 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را ا..
کیبرد لپ تاپ فوجیتسو Amilopro 3515
نا موجود
Keyboard Laptop Fujitsu Amilopro 3515 روش تعویض کیبرد 3515 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنی..
کیبرد لپ تاپ فوجیتسو Lifebook AH530 سفید
نا موجود
Keyboard Laptop Fujitsu Lifebook AH530 روش تعویض کیبرد AH530 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا ک..
نمايش 1 تا 20 از 22 (2 صفحه)

کیبورد لپ تاپ فوجیتسو

 کیبورد یک مجموعه از کلید ها می باشد ، کار کلیدها دستور دادن به سیستم می باشد و با فشردن هر کلید دستور جدیدی به سیستم وارد می نماییم ، کیبرد های لپ تاپ برعکس کیبرد های پی سی از لحاظ ابعاد ، ظاهری ، فلت ، محل پیچ ها و حتی بک لایت با مدل های دیگرتفاوت هایی دارند و در ادامه  مطلب این تفاوت ها را توضیح میدهیم.

خرید کیبورد لپ تاپ فوجیتسو

اول باید بدانید که کیبورد شما بدون فریم ، با فریم یا با به همراه قاب C می باشد ، این نکته رامد نظر داشته باشید که کیبرد شما دارای  ترک پوینت و فلت بک لایت می باشد. اگر کیبورد شما فقط دارای حروف انگلیسی باشد می توانید از لیبل های فارسی استفاده نمایید حتما هنگام خرید کیبرد نکات ذکر شده را باید مد نظر بگیرید.

کیبورد با فریم لپ تاپ فوجیتسو

در کیبردهای با فریم یک فریم ما بین حروف و دور کیبورد قرار می گیرد. قسمت بالایی کیبورد تعدادی خار تعبیه شده که برای خارج کردن کیبورد به کار می رود. فریم کیبورد قابل جا به جایی می باشد برای تعویض فریم کیبورد باید به اینتر آن توجه نمایید برای مثال فوجیتسوAH532 جزو کیبرد های با فریم می باشد.

کیبورد بدون فریم لپ تاپ فوجیتسو 

کیبردهای بدون فریم کیبوردهای هستند که زیرقاب C نوت بوک نصب می شوند. ابتدا باید پیچ های قاب کف نوت بوک را باز کرده و خارهای قاب سی را از لپ تاپ جدا نمایید سپس کیبورد جدید را به وسیله هویه، لحیم نمایید. این دسته از کیبردها چون زیر قاب C نوت بوک نصب می شوند دکمه اینترآنها بسیار مهم است یعنی یا باید هردو اینتر کوچک و یا هردو اینتر بزرگ باشند در غیر این صورت باعث از کار افتادگی کیبرد می شود.

روش تعویض کیبورد فوجیتسو

کیبرد ها به دو روش تعویض می شوند. یکی از روی نوت بوک و روش دوم از زیر لپ تاپ که به صورت پرسی هستند. 
 برای تعویض کیبرد ابتدا نوت بوک را خاموش  و اگر آداپتور یا باطری به لپ تاپ متصل است را جدا نمایید. روش اول  مختص کیبورد هایی است  که از رو باز می شوند  ودر قسمت بالای کیبورد تعدادی خار دارند ، در این روش به وسیله ابزار مناسب خارها را به سمت عقب ببرید و کیبورد را خارج نمایید. در روش دوم کیبورد های که در زیر قابC نصب می شوند در این مدل کیبورد ها باید پیچ های زیر قاب کف باز شده و پرسهای پلاستیک کیبرد را شکسته وسپس کیبورد را از دستگاه جدا نمایید. توجه داشته باشید که نباید کیبورد را سریعا از روی لپ تاپ جدا کنید زیرا احتمال پارگی فلتی که از پشت به قسمت نگهدارنده کیبورد متصل وجود دارد بنابراین کیبرد را به آرامی خارج نمایید. فلت کیبرد جدید را بدون تا خوردگی و خمیدگی به قسمت نگهدارنده فلت کیبورد متصل نمایید و بعد از نصب فلت ، کیبورد را به صورت کامل در برنامه ورد و یا برنامه مشابه تست نمایید و در صورت کار کردن تمامی کلیدهای کیبورد کار نصب را به اتمام برسانید. دقت نمایید برای تعویض کیبردهایی که زیر قاب C نصب می شوند حتما باید  از پرس پلاستیک استفاده نمایید در غیر این صورت اگر از چسب های مایع  استفاده نمایید برد کیبورد را مورد آسیب قرار داده که باعث خرابی کیبرد می شود.

گارانتی کیبورد لپ تاپ فوجیتسو

کیبرد لپ تاپ های دل شامل 7 روز مهلت تست IranFSO  می باشد. با ریختن مایعات بر روی کیبرد  به احتمال 80 درصد کیبورد دچار آسیب شدید می شود. در صورت لزوم بین کلیدها را با مسواک نرم یا فرچه های کوچک مویی تمیزنمایید، همچنین شما می توانید باد سرد سشوار را با قدرت کم مابین کلیدهای کیبرد بگیرید تا ذرات ریز خارج شوند. 
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات