دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

به اطلاع میرسانیم کلیه خریدهایی که از تاریخ 1401.12.25 الی 1402.01.14 انجام می شود از تاریخ 1402.01.15 ارسال خواهد شد

آداپتور لپتاپ ایسر

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

شارژرلپ تاپ ACER

کارآداپتورهای لپ تاپ دل تبدیل جریان متناوب برق با ولتاژ بالا به جریان مستقیم با ولتاژ پایین است. آداپتورجزو لوازم مهم درهر نوت بوک به شمارمی آید که وظیفه تامین انرژی باتری وانتقال جریان برق به مدارها را دارد،کمپانی ایسر نیز در طی سالهای فعالیت خود لپ تاپ های متعددی به بازارعرضه نموده است و غالبا آداپتورهایی با یک سرفیش مشخص مخصوص نوت بوک های خود طراحی نموده است .

توان خروجی آداپتورACER

آداپتورهای ایسر اغلب به صورت قطعات کوچک مستطیلی شکل میباشند که ولتاژ بالای جریان AC را به ولتاژ کمترDC تبدیل می کنند. ولتاژ برق درهر کشورمتفاوت است که ‌می‌تواند هم به صورت DC و هم به صورت AC باشد . تمام آداپتورها دارای یک خروجی برق می باشند و زمانی که به دنبال خرید یا جایگزین کردن آداپتورخود هستید باید به توان خروجی آداپتور قبلی دقت داشته باشید . توان خروجی آداپتور ایسر تشکیل شده ازولتاژ و آمپراست که ولتاژ شارژرهای ایسر19V و آمپر آنها بین 1.58 تا 7 آمپر می باشد . 

ابعاد کانکتورآداپتور ACER

شرکت ایسربرعکس کمپانی های دیگر فقط یک یا دو نوع قالب سرفیش بر روی تمام آداپتورهای تولید شده قرارداده است و جزو معدود برندهایی می باشد که یک استاندارد را برای کانکتورهای ورودی لپ تاپ و سرفیش خروجی آداپتورها درنظر گرفته است اما درکل،هنگام خرید آداپتور جدید ابعاد کانکتور شارژر از اهمیت بالایی برخوردار است. هر نوت بوک دارای یک ورودی برق و هر آداپتور دارای یک خروجی برق می باشد و برای جایگزین نمودن آداپتور جدید باید به این دو نکته توجه نمود. ابعاد سرفیش آداپتور Acer 5.5*1.7mm و 3*1.1mm می باشد که در اکثر لپ تاپ های ایسر از کانکتور 5.5*1.7mm استفاده شده است.

خرید آداپتورلپ تاپ ACER

جهت خرید آداپتورهای ایسرشما میتوانید با درنظرگرفتن ابعاد سرفیش ومیزان توان ورودی درج شده در قاب زیرین دستگاه، آداپتورمناسب نت بوک خود را انتخاب نمایید. اگرآداپتوربا آمپرمناسب نوت بوک خود خریداری نکنید برای مثال آمپر بالاتر باشد مشکل خاصی ایجاد نمیشود فقط باطری نوت بوک سریع تر شارژ میشود ولی درصورتی که آمپرآداپتورخریداری شده پایین تراز نوت بوک باشد باطری کند ترشارژ شده و به مرور ممکن است باطری آسیب ببیند.

گارانتی آداپتور ACER

در نظر داشته باشید که شرکت افق جهت رفاه حال مشتریان یک هفته مهلت تست برای تعویض یا مرجوعی کالا و همچنین برای کلیه آداپتورها 6 ماه گارانتی تعویض IranFSO ارائه نموده است.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات