دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

انواع دکمه سوئیچ فشاری و کشویی

Button Laptop 7x3.5x3.3mmدکمه ها در دنیای الکترونیک نقش بسزایی دارند و کارهای مختلفی انجام میدهند. لپ تاپ هم از این دسته جدا نیست و در لپ تاپ هم دکمه هایی با وظایف مختلف وجود دارد که هر کدام نقشی دارند. دکمه ها به ظاهر کوچک هستند اما میتوان گفت کارهای بزرگی انجام میدهند و در صورتی که در قسمتی دک..
40,330 ریال
Button Laptop SMD 3.5x1.3x3.7یکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (SM..
76,300 ریال
Button Laptop SMD 3.5x3.9x1.9mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (..
76,300 ریال
Button Laptop SMD 4.9x4.9x0.7mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (..
40,330 ریال
Button Laptop SMD 5.1x5.1x0.8یکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (SM..
40,330 ریال
Button Laptop SMD 5.2x5.2x1.8mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (..
40,330 ریال
Button Laptop SMD 6x6x16mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (SMD) ..
55,590 ریال
Button Laptop SMD 6x6x2.7mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (SMD)..
55,590 ریال
Button Laptop SMD 6x6x3.1یکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (SMD) ی..
55,590 ریال
Button Laptop SMD 6x6x4.3یکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (SMD) ی..
55,590 ریال
Button Laptop SMD 6x6x5mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (SMD) ی..
55,590 ریال
Button Laptop SMD 6x6x6mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت نصب سطحی (SMD) ی..
55,590 ریال
Button Laptop To the Right SMD 11x3.8x2.4mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صور..
55,590 ریال
Button Laptop To the Left SMD 11x3.8x2.4mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صورت..
55,590 ریال
Button Laptop ON.OFF 8PIN SMD 9.7x2.7x1.4mmیکی از ابتدایی ترین قطعات روی مادربرد کلید می باشد که باز و بسته شدن مدار الکتریکی را کنترل و باعث جاری شدن جریان در مدار می شود . دکمه سوئیچ ها میتوانند در قالب، دارای دو مدل باشند: SMD و PTH دکمه های SMD: پایه های سوئیچ یا اصطلاحا دکمه سوئیچ به صور..
228,900 ریال
نمايش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات