دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسوس Asus VivoBook N552VX

فن لپ تاپ ایسوس VivoBook N552 اورجینال
نا موجود
فن ایسوس N552 فن لپ تاپ Asus VivoBook N552 وظیفه تنظیم دما را در cpu دستگاه دارد درصورتیکه صدای کارکرد فن تغییر کرد و یا تغییر دما در قسمت فن مشاهده شد به تعمیرکار مراجعه نمایید و شما می توانید قیمت خرید فن ایسوس N552 را مشاهده نمایید. *توجه: امکان دارد فن Asus VivoBook N552 ORG مطاب..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن ایسوس N552VX

فن لپ تاپ Fan Laptop Asus VivoBook N552 وظیفه تعادل دما را در دستگاه دارد،لپ تاپ ها اجزای بسیاری دارند که در هنگام کار می‌توانند بیش از حد گرم شوند برای خنک و کارآمد نگه داشتن همه قطعات‌ لپ تاپ معمولاً یک فن در پس زمینه اجرا می‌شود. فن لپ تاپ به وسیله یک کابل به مادربرد متصل می شود این کابل ها در دو نوع 3 سیم و 4 سیم موجود میباشند.

قیمت خرید فن ایسوس N552VX

فن لپ تاپ ایسوس ویووبوک N552VX نقش بسزایی در دوام کیفیت و عمر مفید لپ تاپ دارد. توجه کافی نداشتن به این قطعه و ترک سرویس آن، سبب آسیب به این بخش از دستگاه می گردد و به مرور، استهلاک سایر اجزا را خواهد داشت.در شرایطی که فن لپ تاپ مورد سرویس قرار نگیرد، و دائماً در فضاهای آلوده مورد استفاده قرار گیرد، به تدریج قدرت تهویه هوای درون لپ تاپ را از دست می دهد و از کار می افتد. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسوس ویووبوک N552VX را دراین صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

باید به اندازه FAN و تعداد سیم وجای پیچ ها دقت نمایید.

در هنگام خرید HEATSINK حتما باید به GM (بدون گرافیک) یا PM (با گرافیک) بودن آن توجه نمایید.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN لپ تاپ ایسوس N552VX دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات