دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCCB

فن لپ تاپ سونی VPCCA_VPCCB اورجینال فن Sony VPCCA یکی از قطعات نوت بوک می باشد که وظیفه خنک نگه داشتن قطعات لپ تاپ حین کار را دارد یکی از مواردی که باعث خرابی فن دل سوني VPCCA می شود کثیف بودن فن می باشد ، دلیل آن استفاده لپ تاپ در محیط های غبار آلود یا سطوح آلوده  می باشد که برای تمیز کر..
719,400 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCCB

عملکرد فن Sony VPCCB خنک نمودن لپ تاپ با کشیدن هوای سردتر از بیرون به داخل محفظه و اجزای آن می باشد. تجمع گرد و غبار و آلودگی باعث کاهش جریان هوا می شود بنابراین برای عملکرد بهتر فن نوت بوک باید دستگاه و فن آن را به صورت فیزیکی تمیز نمایید. لازم به ذکر است چنانچه قصد تهیه فن جدید برای دستگاه را داشتید به شکل فن و جای پیچ ها و تعداد سیم آن توجه نمایید.

خرید و قیمت فن VPCCB

فن Sony VPCCB فرآیند خنک‌ سازی را با خارج نمودن هوای گرم از سیستم انجام می دهد. دلایل زیادی میتواند باعث صدای بیش از حد وغیر طبیعی فن لپ تاپ باشد.یکی از موارد ایجاد صدای فن نوت بوک تجمع گرد و غبار و آلودگی بر روی آن می باشد که مانع چرخش پره های فن می شود که دراین صورت باید فن نوت بوک تمیز و به اصطلاح سرویس شود درصورتیکه فن لپ تاپ با مشکل مواجه شد و قصد تهیه آن را داشتید می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCCB را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات