دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCCB

هیت سینک VPCCAهیت سینک یکی از قطعات لپ تاپ است که به منظور جلوگیری از گرم شدن بیش از حد لپ تاپ پیشرفته امروزی طراحی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. نکته مهمی که باید بدانید این است که امروزه گرما و افزایش دما قطعات لپ تاپ تبدیل به یک چالش اساسی شده است. در این بین بدون هیت سینک ، لپ تاپ ه..
1,656,800 ریال
فن لپ تاپ سونی VPCCA_VPCCB اورجینال
نا موجود
فن لپ تاپ Sony VPCCBفن یکی از قطعات نوت بوک می باشد که وظیفه خنک نگه داشتن قطعات لپ تاپ حین کار را دارد یکی از مواردی که باعث خرابی فن می شود کثیف بودن فن می باشد ، دلیل آن استفاده لپ تاپ در محیط های غبار آلود یا سطوح آلوده می باشد که برای تمیز کردن فن حتمالپ تاپ باید سرویس شود. این مدل مورد مشا..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCCB

عملکرد فن Sony VPCCB خنک نمودن لپ تاپ با کشیدن هوای سردتر از بیرون به داخل محفظه و اجزای آن می باشد. تجمع گرد و غبار و آلودگی باعث کاهش جریان هوا می شود بنابراین برای عملکرد بهتر فن نوت بوک باید دستگاه و فن آن را به صورت فیزیکی تمیز نمایید. لازم به ذکر است چنانچه قصد تهیه فن جدید برای دستگاه را داشتید به شکل فن و جای پیچ ها و تعداد سیم آن توجه نمایید.

خرید و قیمت فن VPCCB

فن Sony VPCCB فرآیند خنک‌ سازی را با خارج نمودن هوای گرم از سیستم انجام می دهد. دلایل زیادی میتواند باعث صدای بیش از حد وغیر طبیعی فن لپ تاپ باشد.یکی از موارد ایجاد صدای فن نوت بوک تجمع گرد و غبار و آلودگی بر روی آن می باشد که مانع چرخش پره های فن می شود که دراین صورت باید فن نوت بوک تمیز و به اصطلاح سرویس شود درصورتیکه فن لپ تاپ با مشکل مواجه شد و قصد تهیه آن را داشتید می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCCB را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

در حالتی که بعد از تعویض فن باد گرم از نوت بوک خارج شود نیازی به تعویض HEATSINK نمی باشد ، در غیر اینصورت اگر باد سرد خارج شود به معنی این می باشد که گاز هیت سینک خارج شده است.

بله ، ترتیب رنگ ها بسیار حائزاهمیت است، زیرا جا به جای سیم ها باعث خرابی ویا از کار افتادگی FAN نوت بوک میشود.

در صورتی که FAN لپ تاپ کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

بله ، تفاوت ظاهری ندارند فقط از لحاظ کیفیتی متفاوت هستند، البته مدل copy، همان فن OEM میباشد که با نام شرکت های اورجینال ارائه میشود.

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات