دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCCW1

فن لپ تاپ sony cwفن در لپ تاپ ها یکی از قطعات کاربردی می باشد که وظیفه خنک کردن سایر قطعات نوت بوک از جمله cpu را دارد فن ها مکمل هیت سینک می باشد. موارد زیادی هستند که باعث خرابی در فن ها می شود اگر با سرویس مشکل فن حل نشود باید تعویض گردد. در صورت مشاهده گرما و صدا نا متعارف باید بررسی گردد. د..
1,024,600 ریال
هیت سینک سونی VPC-CW1هیت سینک‌sony vpc-cw1کار خود را که خنک کردن قطعات است را به خوبی انجام می‌دهند، اما نباید بدون فن از این قطعات استفاده شوند. برای نتیجه گیری باید سینک‌های حرارتی همراه با فن‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. هیت سینک گرما را از دستگاه می‌گیرد و فن جر..
1,635,000 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCCW1

فن Sony VPCCW1 وظیفه تعادل دما را در دستگاه دارد، لپ تاپ ها اجزای بسیاری دارند که در هنگام کار می‌توانند بیش از حد گرم شوند برای خنک و کارآمد نگه داشتن همه قطعات‌ لپ تاپ معمولاً یک فن در پس زمینه اجرا می‌شود با این وجود با گذشت زمان فن لپ تاپ می‌تواند گرد و غبار و خاک زیادی را از محیط جمع کنند.وقتی گرد و غبار جمع می‌شود یا روی هم قرار می‌گیرد‌، فضای کافی برای جریان هوا وجود ندارد و فن نمی‌تواند سیستم را خنک کند.وقتی این اتفاق می‌افتد‌، لپ تاپ شما می‌تواند بیش از حد گرم شود و آسیب‌های زیادی را تحمل کند بنابراین وقت تمیز کردن فن لپ تاپ است و لازم است آن را پاک سازی نمایید.

خرید و قیمت فن VPCCW1

فن Sony VPCCW1 مانند دیگر قطعات آسیب پذیر بوده و امکان دارد در شرایطی قرار گیرد که کارایی خود را از دست بدهد. برای کنترل دمای قطعات داخل لپ تاپ از فن استفاده می شود در صورتی که برای تعمیر و تعویض فن سهل انگاری شود با بالا رفتن دما و عدم عملکرد صحیح فن،باعث می شود دستگاهتان آسیب ببیند و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ Sony VPCCW1 را دراین صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

در صورتی که FAN لپ تاپ کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

در هنگام خرید HEATSINK حتما باید به GM (بدون گرافیک) یا PM (با گرافیک) بودن آن توجه نمایید.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

فن نوت بوک ها اغلب 5 ولت می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات