دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسوس Asus N550JV

فلت N550 فلت تصویر نوت بوک ASUS N550 TOUCH نوعی فلت هست برای دستگاه هایی که روی مانیتور آن از تاچ استفاده شده و لمسی است این فلت داری سوکتی جدا برای استفاده درست از تاچ دستگاه است. اگر سوکت تاچ اشتباه زده شود ممکن است مانیتور نوت بوک دچارمشکل شود و شما میتوانید برای اطلاع از قیمت خرید ال ای دی ای..
991,900 ریال
فلت تصویر لپ تاپ ایسوس N550_Q550_14005-00910600_NonTouch
نا موجود
فلت تصویر ایسوس N550 فلت تصویر ASUS N550 به دوسته تقسیم میشودهم 30PIN هم 40PIN در این مورد لپ تاپ ها به تاچ و غیر تاچ هم تقسیم میشود یعنی روی ال ای دی مانیتور یک تاچ صفحه وجود دارد. اگر دستگاه با خرابی فلت مواجه شد باید به این توجه کرد که دستگاه های 40PIN تاچ نیستند یعنی حتما باید پارت ..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت تصویر ایسوس N550JV

یکی از بارزترین مشخصه های کابل فلت تصویر لپتاپ Asus N550JV پارت نامبر کابل فلت آن است. پارت فلت برای تعویض حتما باید یکی باشد مگر در مواردی خاص که ممکن است برخی فلت ها با پارت نامبرهای مختلف را بتوان جایگزین یکدیگر نمود. در صورت مشاهده خرابی کابل فلت توصیه میشود که فلت تست نشود  و سریعا اقدام به تعویض آن نمایید زیرا کابل فلت خراب ممکن است باعث اتصال و نهایتا منجر به خرابی شود. تعویض کابل فلت کار بسیار حساسی می باشد و قرارگرفتن فلت در جای اشتباه ممکن است منجربه له شدگی و پارگی کابل فلت شود. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسوس N550JV را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

خیر ، فلت وبکم از فلت تصویر جدا می باشد.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات