دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 5520

Board Light Laptop Dell Inspiron 15R-5520_LS-8244P اين مدل برد نور ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
588,600 ریال
فلت تصویر دل 5520 فلت تصویر لپ تاپ دل 5520 از دو نوع تشکیل میشود. فلت LCD : فلتی است که برای لپ تاپ هایی با صفحه نمایش LCD استفاده می‌شود و پین‌های بزرگتری نسبت به فلتهای LED دارد. فلت LED : فلتی است که در لپ تاپ ‌هایی با صفحه نمایش LED استفاده می‌شود.این قطعه به دلیل نز..
1,111,800 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

فلت تصویر دل 5520

فلت تصویرلپ تاپ Dell Inspiron 5520 یکی از قطعات قابل تعویض بکاررفته در لپ تاپ است که وظیفه آن انتقال تصاویر و داده‌ها از مادر برد لپ تاپ به LED و LCD یا همان صفحه نمایش لپ تاپ است. مسیر حرکت فلت لپ تاپ از کنار لولا های کناری لپ تاپ یا از درون آن ها است. معمولا همه ی فلت ها باید پارت مشابه خود را داشته باشند مگر در مواردی که با سرچ مدل اطمینان داشته باشیم که مادربرد هر دو فلت را ساپورت میکند.

قیمت خرید فلت دل 5520

فلت تصویر لپ تاپ دل اینسپایرون 5520 از قطعات درونی لپ تاپ است و در صورت خراب شدن باید تعویض گردد. این قطعه به دلیل نزدیک بودن به لولا امکان آسیب پذیری بیشتری را دارد زیرا به دلیل باز و بسته کردن اشتباه دستگاه ممکن است به قاب ها فشار آمده و شکسته شوند. شکسته شدن قاب ها نیز باعث تا شدگی و یا پارگی فلت می شود. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل 5520 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات