دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N4110

فلت تصویر دل n4010 فلت تصویرdell n4010 مداری متشکل از دسته سیم های موازی است و دارای روکش پارچه یا پلاستیکی میباشد. فلت تصویرها به گونه ای هستند که ولتاژ و جریان زیادی را از خود عبور میدهند. این قطعه بسیار حساس و ظریف است و بر اثر عواملی مثلا بد باز و بسته شدن درب لپتاپ،و کشیدگی آسیب میبیند. هر گ..
882,900 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت تصویر دل 4110

فلت دستگاه Dell Inspiron 14R-N4110 وظیفه انتقال تصویر از مادربرد به ال ای دی را دارد.این قطعه ارتباط مستقیم با دیگر قطعات دستگاه دل 4110 مانند مادربرد و لولا و قاب ها را دارد. یکی از بارزترین مشخصه های کابل فلت تصویر لپتاپ، پارت نامبر کابل فلت آن است.پارت فلت هنگام تعویض حتما باید یکی باشد. این قطعه به دلیل ظرافتی که دارد بسیار حساس بوده و با کوچکترین ضربه یا بی دقتی دچار له شدگی میشود.

قیمت خرید فلت دل 4110

فلت لپ تاپ اینسپایرون N4110 مخصوص نمایشگرهای 40 پین میباشد. به همین دلیل حین باز و بسته کردن لپ تاپ باید احتیاط کرده و از وارد کردن فشار زیاد و باز و بسته کردن غیر اصولی و محکم لپ تاپ پرهیز کرد. زمانی که تصویر صفحه نمایش شروع به پریدن کند و یا نور صفحه تاریک میشود مشکل از فلت است زیرا فلت دستگاه اینسپایرون 4110 در کنار لولا بوده و از پشت قاب رد شده است و گاهی به علت فشار از سمت لولا شروع به کشیده شدن میکند. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل N4110 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات