دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E520

خرید و قیمت برد سوئیچ لنوو E520از آنجایی که پاور لپ تاپ برق مورد نیاز برای روشن شدن این دستگاه را تامین می‌کند بدیهی است که خراب شدن آن می‌تواند موجب روشن نشدن لپ تاپ شود اما روشن نشدن این دستگاه تنها نشان‌دهنده خرابی پاور لپ تاپ نیست. سایر علائم خرابی پاور لپ تاپ به شرح زیر می&zw..
872,000 ریال
 کابل فلت لنوو E520فلت Lenovo ThinkPad Edg E520 قطعه ای بسیار مهم در لپ تاپ می باشد .هنگام تعویض فلت تصویر باید این نکته را در نظر داشته باشید که در همه نوت بوک ها ، روی قاب A و قاب B دستگاه ، محلی برای قرار گرفتن فلت تصویر وجود دارد که فلت در آن به راحتی قرار می گیرد. این قسمت به حالت خار ..
1,362,500 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

کابل فلت E520

کابل فلت تصویر قطعه حساسی است. بنابراین در هنگام خرید کابل فلت لپتاب کیفیت را فدای قیمت نکنید. فلت کیبورد لپ تاپ و فلت مانیتور لپ تاپ از پر استفاده ترین نمونه ها می باشند ، تا جائیکه ممکن است کابل فلت مورد نظر خود را از میان برند‌های معتبر تولید کننده این نوع کابل‌ها انتخاب کنید. کابل فلتی را انتخاب نمایید که ، دقیقاً برای مدل لپ تاپ شما تولید شده است و از خرید مدل‌های مشابه خود‌داری کنید. خرید فلت لپ تاپ می تواند کاری تقریبا تخصصی به حساب آید. علاوه بر اینکه شما موارد بالا را رعایت می نمایید باید حتما پارت نامبر روی فلت را نیز حتما بررسی نمایید ، در غیر این صورت امکان مشکلات عدیده ای را برای مادربرد بوجود می آورد و هزینه ی بسیار گزافی را باید متحمل شود.

خرید و قیمت فلت تصویر نوت بوک لنوو ThinkPad E520

زمانی که صفحه تصویر واضحی در صفحه نمایش مشاهده نشد ، شما باید فلت را مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید از طریق پارت نامبر این کار را انجام دهید و در صورتی که پارت نامبر فلت مخدوش و یا معیوب شده باشد از تعداد پین و مدل مشابه بررسی نمایید این مدل با مدل های دیگر نیز مشابه می باشد.

سوالات متداول

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات