دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5749

برد سوئیچ ایسر 5749این برد یکی دیگر از داتر برد های نوت بوک می باشد که از طریق یک فلت به مادربرد متصل می شود دکمه پاور یا همان سوئیچ لپ تاپ بر روی این برد قرار دارد. در بسیاری از مواقع مشکلاتی در لپ تاپ ایجاد می شود که باعث می شود لپ تاپ به صورت کلی خاموش گردد و دیگر روشن نشود. به عنوان مثال: د..
1,395,200 ریال
برد یو اس بی لپ تاپ ایسر Aspire 5344-5749_DA0ZRLTB6C0
نا موجود
Board Usb Laptop Acer Aspire 5344-5749_DA0ZRLTB6C0اين مدل برد یو اس بی ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. در صورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برد جانبی ایسر 5749

هر لپ تاپ علاوه بر مادربرد یا همان برد اصلی ، برد های جانبی ای جهت انجام فعالیت های دیگر در لپ تاپ وجود دارد که با اتصال به مادربرد ، ولتاژ مورد نیاز برای شروع عملیات برد تامین شده و فعالیت خود را آغاز میکند.
در لپ تاپ میتوان به برد پاور، برد یو اس بی ، برد سوییچ ، برد مدیا و برد نور اشاره کرد که هرکدام از آنها دارای وظایف گوناگونی هستند که در ادامه به توضیح مختصری از وظایف آنها میپردازیم.

خرید و قیمت برد یو اس بی لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5749

این برد نیز همانند برد پاور به وسیله سوکتی که بر روی آن تعبیه شده است به مادربرد جهت اتصال و تامین ولتاژ مورد نیاز خود متصل میشود. حتما هنگام خرید برد USB در لپ تاپ به پارت آن توجه نمایید.

خرید و قیمت برد سوییچ لپ تاپ ایسر 5749

این برد یکی دیگر از داتر برد های نوت بوک می باشد که از طریق یک فلت به مادربرد متصل می شود دکمه پاور یا همان سوئیچ لپ تاپ بر روی این برد قرار دارد.
در بسیاری از مواقع مشکلاتی در لپ تاپ ایجاد می شود که باعث می شود لپ تاپ به صورت کلی خاموش گردد و دیگر روشن نشود. به عنوان مثال: در مواقعی که باتری لپ تاپ دچار مشکل شود و با یرق رسانی به لپ تاپ صورت نگیرد ، لپ تاپ دیگر روشن نمی شود که در چنین مواقعی به تعمیرات لپ تاپ خاموش نیاز است.

نکات تعویض برد جانبی ایسر اسپایر 5749

خرابی هرکدام از این برد های جانبی ممکن است سبب اختلال در عملکرد قسمتی از مادربرد و لپ تاپ شود که بهتر است با تشخیص به هنگام و تعویض آن از ایجاد آسیب های جدی به مادربرد جلوگیری نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات