دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1520

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

های ولتاژدل اینسپایرون 1520

در دستگاه dell Inspiron 1520 صفحه نمایش به دو صورت led وlcd می باشد در صورتی که صفحه نمایش lcd باشد برای تصویر داشتن , علاوه بر اتصال به مادربرد وصفحه نمایش باید به برد کوچکی که به آن های ولتاژ می گویند متصل می گردد وظیفه های ولتاژ نور دادن به صفحه نمایش می باشد در صورت نبودن سیم لامپ  lcd به جای دیگری متصل نمی شود و تصویری نخواهید داشت .

برد گرافیک دل اینسپایرون 1520

نوت بوک دل اینسپایرون 1520 و دل وسترو 1500 این مدل ها علاوه بر مادربرد برد گرافیک جداگانه نیز دارند قسمت چیپ گرافیک در روی برد کوچکی به صورت مجزا تعبیه شده است در صورتی که مادربرد با گرافیک باشد حتما برد گرافیک نیز باید به مادربرد متصل گردد 

برد سوئیچ وای فای دل اینسپایرون 1520

دستگاه dell Inspiron 1520 برای دسترسی راحت و سریع تر دارای برد کوچکی می باشد با عنوان برد سوئیچ وای فای که در قسمتی از قاب c وd قرار گرفته است و سوکتی کشویی دارد که با هر بار چپ وراست کردن آن شما می توانید راحت تر و سریع تر به اینترنت متصل می شوید. این برد کوچک بواسطه فلت رشته ای به مادربرد متصل می شود.

برد هدفون دل اینسپایرون 1520        

در هر نوت بوک dell Inspiron 1520 بردی وجود دارد به نام برد هدفون که جک های هدفون بر روی آن لحیم شده است و این برد توسط فلت رشته ای به مادربرد متصل می گردد و شما با ورود هدفون به جک ها می توانید صدای خروجی را در آن متوجه می شوید. 

برد سوئیچ دل اینسپایرون 1520

در هر دستگاه dell Inspiron 1520 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت  به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب  c دستگاه  زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات