دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1545

برد پاور دل 1545در برخی مواقع پس از روشن شدن مدار لامپ سری در اثر اتصال به منبع تغذیه ، دیگر خاموش نمی شود. روشن ماندن یکسره مدار سری حکایت از بروز مشکل و معیوب شدن پاور دستگاه دارد.خرابی ترانس ها ، خرابی دیود و خرابی RCL اولیه و ثانویه از علل مهم ایجاد این ایراد می باشند. با برطرف نمودن ایراد ق..
1,842,100 ریال
برد رم ریدر دل 1545نوت بوک Dell Inspiron 1545 دارای برد های جانبی می باشد که به برد اصلی یا همان مادربرد متصل می گردد. یکی از این برد ها ,برد رم ریدر می باشد که خشابی که در آن مموری قرار می گیرد در این برد داخل می شود و اطلاعات از طریق این برد کوچک متصل شده به مادربرد نمایش داده می شود و در کل ک..
654,000 ریال
برد سوئیچ دل 1545اگر لپ تاپ شما مدام ریستارت می شود ، ممکن است علت آن خرابی برد پاور باشد. قطعه ای بسیار مهم که انرژی مورد نیاز قطعات لپ تاپ را تامین می کند. چنانچه این قطعه درست کار نکند و یا ایرادی داشته باشد، روند روشن و خاموش شدن لپ تاپ مختل می شود. نوت بوک علاوه بر برد اصلی که مادربرد است د..
959,200 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برد جانبی دل 1545

هر لپ تاپ علاوه بر مادربرد یا همان برد اصلی ، برد های جانبی ای جهت انجام فعالیت های دیگر در لپ تاپ وجود دارد که با اتصال به مادربرد ، ولتاژ مورد نیاز برای شروع عملیات برد تامین شده و فعالیت خود را آغاز میکند.
در لپ تاپ میتوان به برد پاور، برد یو اس بی ، برد سوییچ ، برد مدیا و برد نور اشاره کرد که هرکدام از آنها دارای وظایف گوناگونی هستند که در ادامه به توضیح مختصری از وظایف آنها میپردازیم

خرید و قیمت برد سوییچ لپ تاپ دل 1545

در دستگاه 1545 Dell برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت به مادربرد متصل شده و کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب دستگاه زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار آن دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود.

خرید و قیمت برد پاور لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1545

این برد بر روی آن جک برق قرار دارد و به مادربرد اصلی متصل می شود و منبع تغذیه نیز گفته می شود 

خرید و قیمت برد رم ریدر لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1545

نوت بوک Dell 1545 دارای برد های جانبی می باشد که به برد اصلی یا همان مادربرد متصل می گردد. یکی از این برد ها ,برد رم ریدر می باشد که خشابی که در آن مموری قرار می گیرد در این برد داخل می شود و اطلاعات از طریق این برد کوچک متصل شده به مادربرد نمایش داده می شود و در کل کار این برد انتقال داده خارجی به داخل دستگاه می باشد

نکات تعویض برد جانبی دل 1545

خرابی هرکدام از این برد های جانبی ممکن است سبب اختلال در عملکرد قسمتی از مادربرد و لپ تاپ شود که بهتر است با تشخیص به هنگام و تعویض آن از ایجاد آسیب های جدی به مادربرد جلوگیری نمایید.

سوالات متداول

بردهای جانبی ها دارای یک هفته مهلت تست بوده که این مهلت تست شامل ایرادات فیزیکی نمیشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات