دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 3521

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برد یو اس بی دل 3521 

دستگاه dell inspiron 3521 علاوه بر برد اصلی دارای برد های کوچی است که هر کدام وظیفه ای دارد یکی از این بردها برد usb می باشد از طریق usb  اطلاعات خارجی توسط این پورت به داخل دستگاه وارد می شود و شما می توانید اطلاعات خارجی را مشاهده نمایید و یکی از رایج ترین ورودی ها می باشد.

برد کلیک دل 3521 

نوت بوکdell inspiron 3521 برای کار کردن بر روی صفحه نیاز به موس دارد که در نوت بوک ها توسط یه برد کوچک برزیر قاب c قرار میگیرد و توسط آن می توان بر روی صفحه نمایش کار انجام داد . که به آن برد تاچ پد و برد کلیک گفته می شود

برد سوئیچ دل 3521

در هر دستگاه dell inspiron 3521 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off  مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت  به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب c دستگاه  زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود.

برد تاچ اسکرین  دل 3521

نوت بوک dell inspiron 3521 هم دستگاه با تاچ است و بدون تاچ در دستگاه تاچ یک برد بنام برد تاچ اسکرین نیز وجود دارد که این برد رابط بین صفحه نمایش و تاچ می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات