دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 5520

Board Media Laptop Dell Inspiron 5520_LS-8241Pاين مدل برد مدیا ممکن با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد. ..
904,700 ریال
Board Light Laptop Dell Inspiron 15R-5520_LS-8244Pاين مدل برد نور ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
588,600 ریال
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

برد usb dell inspiron 5520

نوت بوک dell inspiron 5520 برد کوچکی دارد که بر روی آن یو اس بی قرار دارد.usb ها ورودی اطلاعات می باشد با ورود فلش در آن اطلاعات به دستگاه منتقل می گردد و یکی از ورودی های اصلی اطلاعات است. این برد با فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. در صورت قطعی در فلت را شکستگی در لحیم پایه ها باید تعویض نمایید.

برد سوئیچ dell inspiron 5520

دستگاه Dell Inspiron 5520 برای خاموش و روشن کردن دستگاه نیاز به برد on/off دارد که با نام برد سوئیچ نیز شناخته می شود این برد کوچک با فلت های رشته ای در سایز های مختلف به مادربرد متصل می گردد و در زیر قسمت دکمه خاموش و روشن قاب دستگاه قرار میگیرد شما با هر بار فشار می توانید دستگاه را خاموش و روشن نمایید.

برد رم ریدر dell inspiron 5520

نوت بوک dell inspiron 5520 علاوه بر برد اصلی یا همان مادربرد دارای برد های کوچک تری نیز می باشد. یکی از این برد ها برد رم ریدر است  این برد خشابی بر روی آن نصب می باشد که برد رم را در داخل آن قرار داده و اطلاعات داخل مموری بر روی دستگاه قابل مشاهده می باشد البته باید بدانید حتما این برد باید به مادربرد متصل گردد.

برد مدیا dell inspiron 5520

نوت بوک dell inspiron 5520 درهمان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب c بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن می باشد شما با فشار دادن هر کدام از این دکمه ها می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید.

برد نور dell inspiron 5520

لپ تاپ dell inspiron 5520 در قسمت قاب c و d چندین چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. و با روشن شدن این چراغ ها نوری بین دو قاب روشن می شود .
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات