دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 6400

برد سوئیچ دل 6400اگر لپ تاپ شما مدام ریستارت می شود ، ممکن است علت آن خرابی برد پاور باشد. قطعه ای بسیار مهم که انرژی مورد نیاز قطعات لپ تاپ را تامین می کند. چنانچه این قطعه درست کار نکند و یا ایرادی داشته باشد ، روند روشن و خاموش شدن لپ تاپ مختل می شود. نوت بوک علاوه بر برد اصلی که مادربرد است ..
1,951,100 ریال
برد مدیا دل 6400نوت بوک Dell Inspiron 6400 در همان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب C بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن در این سه مورد می باشد شما با فشار دادن ..
523,200 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برد گرافیک دل 6400

نوت بوک دل اینسپایرون 6400 این مدل ها علاوه بر مادربرد برد گرافیک جداگانه نیز دارند قسمت چیپ گرافیک در روی برد کوچکی به صورت مجزا تعبیه شده است در صورتی که مادربرد با گرافیک باشد حتما برد گرافیک نیز باید به مادربرد متصل گردد. در این مدل ها گرافیک بر روی مادربرد تعبیه نشده و بصورت برد کوچک موجود است.

برد سوئیچ دل 6400

دستگاه Dell Inspiron 6400 برای خاموش و روشن کردن دستگاه نیاز به برد on/off دارد که با نام برد سوئیچ نیز شناخته می شود این برد کوچک با فلت های رشته ای در سایز های مختلف به مادربرد متصل می گردد و در زیر قسمت دکمه خاموش و روشن قاب دستگاه قرار میگیرد شما با هر بار فشار می توانید دستگاه را خاموش و روشن نمایید.

های ولتاژ دل 6400

دستگاه های قدیمی همانند Dell Inspiron 6400 صفحه نمایش آن ها نیز lcd می باشد و دارای لامپ هستند سیم لامپ ها به یک برد متصل می شود که های ولتاژ نام داردو باعث نور صفحه می شود. های ولتاژ ها گاهی در برخی مدل ها در برند های مختلف یکسان هستند. در نتیجه برای نور داشتن ال سی دی ها نیاز به های ولتاژ ضروری می باشد.

برد مدیا دل 6400

نوت بوک Dell Inspiron 6400 درهمان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب c بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن در این سه مورد می باشد شما با فشار دادن می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید.
 

سوالات متداول

بردهای جانبی ها دارای یک هفته مهلت تست بوده که این مهلت تست شامل ایرادات فیزیکی نمیشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات