دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude E5520

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برد جانبی دل E5520

در کلیه دستگاه ها علاوه بر مادربرد اصلی برد هایی نیز وجود دارد که کار دستگاه را تکمیل می نماید می تواند شما جک ها سوکت ها خاموش و روشن شدن دستگاه تبدیل ها می باشد که این برد های جانبی به واسطه فلت های رشته ای در تعداد پین های مختلف به مادربرد متصل شده و شروع به کار می نماید.

خرید و قیمت برد جانبی دل لتیتیود E5520

این دستگاه دارای 4 جانبی می باشد:

1. برد سوئیچ

که عمل خاموش و روشن شدن دستگاه را بر عهده دارد.

2. برد USB و Sound

که اطلاعات را توسط فلش و یا .... به دستگاه وارد و یا خارج نماید و همین طور جک های صدا که بر روی آن قرار دارد باعث خروجی صدا در هدفون می شود.

3. برد مدیا

سمت راست بالای قاب C بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات ، دومی خروجی تصویر و سومین کلید برای اینترنت می باشد که این برد جهت سرعت بخشیدن در عملکرد این سه مورد می باشد.

4. تبدیل هارد

تبدیل هارد دیتای داخل هارد 2.5 اینچ را توسط فلت های متصل به تبدیل ، به مادربرد انتقال می دهد و اطلاعات موجود توسط سایر قطعات بر روی صفحه نمایش ، نشان داده می شود. سر سوکت این تبدیل مانند L برعکس می باشد. اگر فلت این تبدیل دچار پارگی شودو لحیم آن جدا شده باشد و یا خود سوکت دچار شکستگی گردد ، مانع انتقال دیتا از سمت هارد به سمت مادربرد می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات