دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل لتیتود ای Dell Latitude E6400

Board Switch Laptop Dell Latitude E6400_LS-380APاين مدل برد سوئیچ ممکن با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد. ..
1,209,900 ریال
FingerPrint Reader Board Laptop Dell Latitude E6400_LS-3805Pاين مدل برد فینگر پرینت ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
523,200 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برد رم ریدر دل e6400

نوت بوک Dell latitude e6400 دارای برد های جانبی می باشد که به برد اصلی یا همان مادربرد متصل می گردد یکی از این برد ها ,برد رم ریدر می باشد که خشابی که در آن مموری قرار میگیرد در این برد داخل می شود و اطلاعات از طریق این برد کوچک متصل شده به مادربرد نمایش داده می شود و در کل کار این برد انتقال داده خارجی به داخل دستگاه می باشد.شما می توانید قیمت خرید برد رم ریدر e6400 را مشاهده نمایید.

برد فینگر پرینت دل e6400

نوت بوک dell latitude e6400 دارای برد فینگر پرینت می باشد در قسمت قاب c قرار میگیرد در کنار تاچ موس زمانی که شما نیاز به بالا پایین کردن صفحات در صفحه نمایش دارید می توانید با دسترسی به این رول کوچک این کار را انجام دهید. فینگر پرینت خود به تنهایی دارای برد می باشد. شما می توانید قیمت خرید برد فینگر پرینت دل e6400 را مشاهده نمایید.

برد سوئیچ پاور و وای فای دل e6400 

نوت بوک dell latitude e6400 برد سوئیچ وای فای و پاور بر روی یک برد تعبیه شده است. برد سوئیچ در کل به معنای خاموش و روشن کردن می باشد که وای فای خاموش و روشن کردن وای فای را بر عهده دارد.این برد دسترسی راحت تر جهت خاموش و روشن کردن وای فای و دستگاه را به عهده دارد شما می توانید قیمت خرید برد سوئیچ e6400 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات