دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude E6410

Board LED Laptop Dell Latitude E6410_LS-5575Pاين مدل برد ال ای دی ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد. ..
806,600 ریال
Sensor Board Laptop Dell Latitude E6410_NAL20_NAL21_NAL22 اين مدل برد سنسور ممکن است با پارت نامبرهای متفاوتي موجود باشد. درصورتي که پارت نامبر کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
414,200 ریال
Board Switch Laptop Dell Latitude E6410_LS-5471Pاين مدل برد سوئیچ ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
1,068,200 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برد صدا و یو اس بی لپ تاپ دل E6410

لپ تاپ dell latitude e6410 دارای برد usb و صدا می باشد در روی این برد کوچ هم ورودی اطلاعات وجو دارد هم خروجی اطلاعات وجود دارد usb های موجود بر روی این برد وظیفه ورود اطلاعات را دارد و جک های هدفون وظیفه خروجی صدا ها و.... را به عهده دارد.  

برد سوئیچ دل لتتیود E6410

در هر دستگاه dell latitude e6410 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب c  دستگاه زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود.

برد نور دل لتتیود E6410 

لپ تاپ dell latitude e6410 در قسمت قاب c و d چند چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد.

برد سنسوردل لتتیود E6410 

دستگاه دل لتتیود e6410  دارای یک برد می باشد که وظیفه آن زمانی شروع می شود که شما درب دستگاه را می بندید بدون آنکه دستگاه را شات دان کرده باشید صفحه نمایش خاموش می شود و این کار توسط این برد انجام میگیرد.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات