دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل لتیتود ای Dell Latitude E6500

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برد رم ریدردل e6500

امروزه برای ورود اطلاعات به دستگاه ها راه های متفاوتی وجو دارد اصلی ترین آن فلش هست اما در ورود اطلاعات راه های ارتباطی زیادی وجود دارد یکی دیگر از آن ها رم ها می باشد در نوت بوک dell latitude e6500 بردی به نام برد رم ریدر که با گذاشتن رم در داخل آن اطلاعات وارد دستگاه می شود و شما می توانید مشاهده نمایید.این برد کوچک توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد.

برد صدا ویو اس بی دل e6500

دستگاه dell latitude e6500 علاوه بر برد اصلی دارای برد های کوچکی نیز می باشد. هر کدام وظیفه ای را بر عهده  دارند یکی از این بردها برد usbو صدا می باشد که بر روی این برد جک صدا و یو اس بی می باشد .از طریق usb اطلاعات خارجی توسط این پورت به داخل دستگاه وارد می شود و شما می توانید اطلاعات خارجی را مشاهده نمایید و یکی از رایج ترین ورودی ها می باشد.و برای خروج صدا و ورد آن به هدفون با اتصال هدفون به جک های هدفون این امر میسر می گردد. لپ تاپ dell latitude e6500 هم ورودی اطلاعات وجو دارد هم خروجی اطلاعات وجود دارد. usb های موجود بر روی این برد وظیفه ورود اطلاعات را دارد و جک های هدفون وظیفه خروجی صدا ها و.... را به عهده دارد.  

های ولتاژ دل e6500

خاص خود را ساپورت میکنند اما در مورد lcd برای آنکه تصویر داشته باشد باید برای نور تصویر از های ولتاژ استفاده گردد. های ولتاژ مخصوص صفحه نمایش های لامپ دار می باشد و تا زمانی که های ولتاژ متصل نگردد امکان نور تصویر نمی باشد.

برد نور دل e6500

لپ تاپ dell latitude e6500 در قسمت قاب c و d چندین چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. و با روشن شدن این چراغ ها نوری بین دو قاب روشن می شود .
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات