دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل وسترو Dell Vostro 1015

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

تبدیل هارد دل 1015

تبدیل هارد dell vostro 1015 دیتای داخل هارد 2.5 اینچ را توسط فلت های متصل به تبدیل به مادربرد انتقال می دهد و اطلاعات موجود توسط سایر قطعات بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود. سر سوکت این تبدیل مانند L برعکس می باشد اگر فلت این تبدیل دچار پارگی و لحیم آن جدا شده باشد و یا خود سوکت دچار شکستگی گردد مانع انتقال دیتا از سمت هارد به سمت مادر برد می شود. در صورت مواجه شدن با این مشکلات باید برای تعویض آن اقدام نمایید.شما می توانید قیمت خرید  تبدیل هارد دل 1015 را مشاهده نمایید.

برد سوئیچ دل 1015

در هر دستگاه dell vostro 1015 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب c دستگاه زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود. شما می توانید قیمت خرید برد سوئیج دل 1015 را مشاهده نمایید.

برد رم ریدر دل 1015

نوت بوک Dell vostro 1015 دارای برد های جانبی می باشد که به برد اصلی یا همان مادربرد متصل می گردد یکی از این برد ها ,برد رم ریدر می باشد که خشابی که در آن مموری قرار میگیرد در این برد داخل می شود و اطلاعات از طریق این برد کوچک متصل شده به مادربرد نمایش داده می شود و در کل کار این برد انتقال داده خارجی به داخل دستگاه می باشد.در این برد علاوه بر رم ریدر یو اس بی هم دارد پس در این برد دو مدل ورودی اطلاعات وجود دارد.شما می توانید قیمت خرید برد رم ریدر 1015 را شماهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات