دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل وسترو 1310 Dell Vostro

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

های ولتاژ دل وسترو 1310

نوت بوک dell vostro1310 صفحه نمایش آن lcd می باشد در ال سی دی ها سیم لامپ جداگانه دارند و برای نور داشتن صفحه باید به مبدلی به نام های ولتاژ متصل گردد. در اصل وظیفه های ولتاژ نور رساندن به صفحه می باشد. این قطعه فقط در دستگاه هایی که ال سی دی هستند مشاهده می شود.

برد یو اس بی دل وسترو 1310

لپ تاپ dell vostro 1310 دارای برد های کوچک می باشد. یکی از برد ها, برد usb می باشد. یکی از رایج ترین راه های است که اطلاعات خارجی را توسط پورت یو اس بی به داخل دستگاه متصل می نماید. این برد کوچک توسط فلت به مادربرد اصلی متصل شده و اطلاعات را نمایش می دهد.

برد نور دل وسترو 1310

لپ تاپ dell vostro 1310 در قسمت قاب c و d چندین چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. و با روشن شدن این چراغ ها نوری بین دو قاب روشن می شود .

برد فینگر پرینت دل وسترو 1310

نوت بوک dell vostro 1310 دارای برد فینگر پرینت می باشد در قسمت قاب c قرار میگیرد در کنار تاچ موس زمانی که شما نیاز به بالا پایین کردن صفحات در صفحه نمایش دارید می توانید با دسترسی به این رول کوچک این کار را انجام دهید. در اصل فینگر پرینت دسترسی راحت تر به حساب می آید.

برد سوئیچ دل وسترو1310

در هر دستگاه dell vostro 1310 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در زیر قاب cدستگاه  زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات